• Dobrá cena
    • Na heuréce vidím u vybraného zboží u ceny "doprava zdarma", při objednávání v ochodu se mi při výběru doručení přepravní poštou připočítá 237 Kč za 4ks pneu.

Vzhledem k nepravdivé informaci o dopravě zdarma jsem objednávku neučinil.

• Pristup
    • Vubec nic

Pneuservis Hradec Kralove mohu jen a jen doporucit - vse fungovalo bezvadne!

• rychle jednání

Dobrý a rychlý eshop. Pneu jsem večer objednal a ráno už byli odeslané. Další den mi je dodali.

• Skvělá komunikace a příjemné jednání
    • Dobré ceny
    • Přehledný eshop
    • Doručení pneu zdarma a sleva na pneuservisní práce

Eshop nabízí značkové pneu za dobré ceny, doručení je zdarma a sleva na přezutí. Eshop doporučuji.

• pohodove jednanan vse doprava nemam nic proti
    • -

spokojenos

• provedl jsem u této firmy raději osobní odběr,protože měli málo recenzí ,ale co jsem viděl jaké obrovské množství pneumatik mají skladem tak mé obavy byly zbytečné.Je to velmi solidní firma s vlastními pneuservisy

Doporučuji a to velmi

• Mohu jen doporučit, rychlá doprava a hlavně ZDARMA. Zboží mají opravdu skladem!!!!

DOPORUČUJI

• Pneu s letošním DOT číslem jsem objednal a do tří dnů zboží přišlo.
    • O ničem nevím.

Super cena, pneu byly skladem, DOT číslo z letošního roku což ne vždy bývá samozřejmostí, vše přišlo tak jak má v neporušeném stavu a i rychle. Tento obchod mohu jen doporučit, ačkoliv jsem po málo recenzích též váhal jestli zde nakoupit či nikoliv. Nakonec vůbec nelituji.

• Vše v naprostém pořádku

Vše ok

• Vše naprosto v pořáadku,mohu jen doporučit...

Vše ok

• - platba kartou znamena cekani az jim penize prijdou na ucet!
    • - dodaci lhuta byla 6 dnu na zbozi skladem

Pozadovane zbozi meli skladem, tim ale pozitiva konci :(
    Objednano a zaplaceno hned platebni kartou. Presto zadna komunikace ohledne potvrzeni objednavky ani potvrzeni odeslani zbozi.
    Po nekolika telefonickych urgencich (na email nereagovano) bylo sdeleno, ze cekaji az se jim penize pripisi na ucet (online platba kartou!). Zbozi dodano az tyden po objednani a platbe!

• Supe jednání druhý den byly pneu doma.
    • Super ceny.
    • Velké PLUS Dobírka a pošta ZDARMA!!!

DOPORUČUJI VŠEM

Omlouváme se všem zákazníkům,kteří nám udělily negativní recenzi.Ale nejedná se o žádnou klamavou reklamu,jen nastal problém se synchronizací mezi naším eshopem a vyhledávacím portálem.Děkujeme za pochopení

• všechno,na heurece mají napsáno nejvýhodnější ceny a když to rozkliknete a chcete je koupit,tak tam mají napsáno,že je jen jeden kus a nebo je vůbec v nabídce nemají!!!!!!!!!!!!jen lákají lidi!!!!!Vůbec se neobtěžujte se do tohoto obchodu dívat!!!!!

NEDOPORUČUJI

• -------
    • Super cena, na 1.místě v žebříčku v porovnání cen, zboží samozřejmě skladem, ale jak najedete do shopu NIKDE NIC!!!

Natěšení na SUPER kup. A jen klamání spotřebitele.

• uvedenou pneu nemužu na jejich strankach najít!
    • dle miho je to jenom spatna reklama

nedoporucuji

• Vše v pohodě

Perfektní přístup a rychlá doprava

• Pervektní přístup a rychlá doprava,doporučuji