Naprosto bezproblémový

• spolehlivost
    • občas si nevím rady se Spam

• Prostřednictvím Vašeho obchodu zatím nakupuji pouze upgrade licence, kterou jsem kdysi koupil v e-shopu.
    • Jako pozitivní vnímám rychlé řešení, které lze realizovat takříkajíc "od stolu".
    • Oceňuji rovněž, že společnost posílá přístupové licenční kódy obratem a navíc ještě před samotným obdržením platby.
    • Nevím o žádných

Jsem mnohaletým uživatelem Vašich produktů, které jsem původně koupil v e-shopu. Tamtéž jsem absolvoval i nákup prvního upgrade licence.
    Následující upgrade jsem již řešil přes Váš obchod, a to na základě Vašeho přímého kontaktování mne, jako uživatele. Z obchodního hlediska je to dobrá a pochopitelná strategie.
    Přístup Vašeho obchodu jsem popsal výše, jsem spokojen a měnit nic do budoucna nehodlám.

• rychlost nákupu
    • jednoduchost

Již léta kupuji licenci na antivirový program ESET NOD 32.Jsem velmi spokojen jak s rychlostí obnovení roční licence, tak s technikou obnovení a s jednáním pracovníků, pokud s nimi jednám telefonicky. Jsou vstřícní, laskaví a plně profesionální. To jsou důvody pro doporučení služeb.

• Software je přístupný po zkušební dobu, aktualizace průběžně.
    • Nezjistil jsem

Rychlé jednání, technická podpora.

Světová špička.

• V případě výpadku internetového spojení, může dojít k poškození produktu při instalaci.

• kvalita
    • vyšší cena

• nákup aktualizace byl po internetu- nelze vše zodpověsět

• Rychlost a kvalita,preciznost.
    • Žádné.

Doporučuji.