• Široká nabídka
    • E-shop PLR

V listopadu 2023 jsem zakoupila sněhule za 1500,-Kč a druhé za cca 1800,-…takže jsem utratila nemálo!!V jedněch CMP které jsou na půl gumové ,se buď uvnitř sráží vlhkost nebo je někde díra v podrážce(ještě jsem nezjistila sama závadu ).Ty druhé ,big star,jsem měla celkem šestkrát na sobě (kolik bylo letos u nás na horách sněhu ,že?)a prošlápla jsem se vyloženě na plastovou mřížku v podrážce,takže se v botách nedá již chodit!Reklamace na sněhule big star s prošlápnutou podrážkou, byla zamítnuta jako neopodstatněná ,že nenachází žádné důvody pro její přijetí ,protože vyměnitelné části obuvi nepodléhají reklamaci!!!Chtěla bych je vidět ,jak tuto část obuvi si mohu vyměnit ,možná tak Poláci by to zvládli s přehledem .
    Jsem znechucena z tohoto podvodného e-shopu !!!!NENAKUPOVAT
    Přidávám číslo reklamace ,čistě ze zvědavosti.
    670 434

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. Je nám líto, pokud Vaše reklamace nebyla vyřízena k Vaší spokojenosti. V případě, že s výsledkem nesouhlasíte, můžete se odvolat.

Tým Eobuv.cz

• Zatím nemám zkušenost s tímto e-shopem, proto jsem si objednal zboží vedené pod č. 60000615573 a sám jsem vážně zvědavý jestli mi dorazí přesně to zboží, které jsem si objednal.
    • Předpokládané dodání je 20.2.2024
    • Nevýhodou je především pro zmíněný e-shop skutečnost, že jsem operativec kriminální policie zaměřené na kyberzločin. Existuje rozsáhlý spis na pochybné jednání zmíněného e-shopu a podobných objednávek k zjištění skutečnosti, zda- je naplněna skutková podstata trestného činu podvodu, popř. uvedení zákazníka v omyl. Budu doufat že stejně jako mě tak i některým mým kolegům dorazí zboží jaké nám e-shop slíbil.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. Objednávku vidíme ve dni 19.02.2024 úspěšně doručenou. Přejeme spoustu radosti z nákupu :) a doufáme, že nás ohodnotíte při dalším nákupu jako plně spokojený klient :)

S přáním krásného dne
    Tým Eobuv.cz

• snad máte i spokojené zákaznîky
    • peníze nepřišli
    • špatné zboží
    • špatná komunikace

Přítelkyně si objednala na začátku prosince pantofle, prišel asi za týden balík, který obsahoval špatný typ i barevné provedení. Balík jsme zaslali zpět, s vyplněnou vratkou s IBANem, měsíc bylo ticho. na konci ledna přítelkyně psala mail co se deje, odpověď znela, "omlouváme se, ale nebyl uveden IBAN, už jsme Vám kvůli tomu psali. Samozřejmě žádný email jsme neobdrželi, ani do spamu.
    Zaslali jsme tedy IBAN znovu, jsou to dva týdny a pořád nic... Příde mi, že tenhle eshop spoléhá na to,že se zákazník neozve, tím pádem mají peníze zdarma. A o zkušenostech z kamené prodejny ani nemluvím...
    Velký špatný, samozřejme to je naše zkušenost...

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám líto, pokud nastaly nepříjemnosti s objednávkou. Z Vašeho popisu situace věřím, že se bude jednat o nedorozumění, které rádi ověříme a prioritně Vám pomůžeme. Prosím nahlaste nám číslo ID recenze: 514581 a kontaktujte nás prostřednictvím emailu is připraveným číslem objednávky.
    Bohužel z anonymní recenze nemáme možnost ověřit o jakou konkrétní objednávku se jedná. Za nepříjemnosti se Vám upřímně omlouváme.

Srdečně předem děkujeme za spolupráci.
    a přejeme krásný zbytek dne

• komunikace
    • způsob dodání

Ve středu jsem obdržel email o odeslání objednávky (objednávka čeká na vyzvednutí dopravcem). Ačkoli je doba dodání 1-3 dny, neobdržel jsem od dopravce žádné info. V pondělí následujícího týdne tedy volám na infolinku a dozvídám se, že mi byla pozastavena objednávka z důvodu nadrozměrného balíku. Nutno dodat, že u produktu nebo v průběhu objednávky se nikde nenachází informace o nemožnosti doručení daným dopravcem, všechny možnosti si lze vybrat. Těžko říct, kdy bych se informaci dozvěděl, kdybych sám nezavolal. Pravděpodobně nikdy.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám líto, že nejste spokojeni s vyřízením Vaší objednávky. Bohužel co se týká přepravy nadrozměrných zásilek jde o podmínky stanovené přímo externím přepravcem, které naneštěstí neovlivníme.
    Všechny objednávky se snažíme expedovat v co nejkratším termínu a o podobných situacích informujeme tak rychle, jak je v našich možnostech.

Děkujeme předem za pochopení a přejeme krásný zbytek dne

• žádná výhoda
    • nevrací peníze
    • nekomunikují

Nejhorší zkušenost s eshopem za poslední dobu.
    Zboží mi poslali úplně jiné, peníze za vrácené zboží nevrací,( zboží je vrácené již víc než měsíc) komunikace příšerná, (jen samé výmluvy) dovolat se na infolinku nejde (tak mi to tu neraďte)
    Zkrátka tento eshop nikomu nedoporučuji, za mě jsou to lháři.
    - už nikdy zde nenakoupím.
    Přidávám číslo objednávky, jsem moc zvědavá co mi napíšete, zboží máte vrácené od 6.12. 2023. Číslo objednávky:60000446011
    Peníze stále nikde!!!

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Jelikož je příspěvek anonymní nemáme možnost situaci ověřit jen na základě Vašeho komentáře. Prosíme proto, pokud byste měli zájem, kontaktujte nás s číslem objednávky a uveďte heureka - ID recenze: : 514059
    Rádi celou situaci ověříme. Věřím, že se jedná o nedorozumění, které se nám podaří obratem vyjasnit. Za nepříjemnosti se Vám upřímně omlouváme.

Děkujeme předem za spolupráci a přejeme krásný zbytek dne

• PRO MNE UŽ ŽÁDNÁ
    • VŠECHNO

Pozor na EOBUV.CZ, nebo taky MODIVO, za vrácené zboží nevrací peníze, neustále výmluvy , neodpovídají na emaily a volání rovnou vypínají.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513764 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.
    Za nepříjemnosti se Vám upřímně omlouváme. Prosíme v současnosti o trochu trpělivosti. Z důvodu vysokého zájmu o náš obchod, může naše reakce trvat trochu déle než bývá standardně.

• pestrá nabídka zboží
    • rychlé doručení
    • velmi špatná komunikace
    • neřešení reklamací ve slíbeném termínu

Objednané zboží přišlo včas.
    Po necelém týdnu nošení, při střídání s jinými botami, se na jedné botě začala odlepovat podrážka. Obuv rozhodně nebyla v cenové kategorii "na jedno použití".
    Chápu, že za vadu zboží nemůže prodejce, nicméně je zodpovědný za reklamaci.
    Zboží jsem reklamovala dle pokynů na webu. Obratem přišla automatická odpověď o přijetí reklamace a jejím čísle a dále informace, že reklamace bude vyřízena do 14 dnů. Můj požadavek byl buď oprava nebo výměna za stejné zboží.
    Po 14 dnech jsem dodavateli psala email, že nemám informaci o stavu reklamace.
    Emailem mi bylo sděleno, cituji: "prosíme o nahlášení reklamace v souladu s podmínkami obchodu a pro její vyřízení v co nejkratším čase prostřednictvím online formuláře na: https://eobuv.cz/b/reklamace".
    Tak snad se obchod ozve.
    Nicméně tuto platformu (obuv / modivo) z důvodu špatné komunikace NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. Pokud došlo k nerorozumění při komunikaci s naší zákaznickou podporou, upřímně se Vám omlouváme. Reklamace vyřizujeme ve lhůtě nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Pracujeme nad tím, abychom naše služby vylepšili k Vaší spokojenosti.

Tým Eobuv.cz

• Absolutně žádný zákaznický servis, nekvalitní zboží

I já se přidávám se špatnou zkušeností s koupí kožených bot přímo na prodejně E-obuv Chodov Westfield. Po pár dnech nošení boty začaly vrzat. Obuvník mi sdělil, že je neopraví, že je to závada bot a mám je vrátit prodejci. Tak jsem také učinila opět na prodejně 27.11., prodavačka neuvedla na reklamačním formuláři ani č. reklamace a nechtěla po mě ani č. účtu, že se mi ozvou za 30 dní a vyřídíme to na prodejně! Boty údajně vozí do Polska na reklamaci s tím, že opraváře obuvi nemají...zajímavé. Uplynulo již 30 dní zákonné lhůty, nikdo mě nevyrozuměl o tom, že je reklamace vyřízená nebo že se boty neopravily v zákonné lhůtě. Na e-maily nikdo nereaguje, volala jsem na zákaznickou linku a to samé, nikdo se z reklamačního oddělení neozval. Pouze zadržují peníze, boty neopravují a kdy až reklamaci začnou řešit?! Samozřejmě až někdo napíše recenzi na Heureka! Přístup absolutně neprofesionální, polský obchod. Opravdu nedoporučuji. Zajímalo by mě, jestli tento obchod už neřeší ČOI.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513599 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.
    Za nepříjemnosti se Vám upřímně omlouváme. Prosíme v současnosti o trochu trpělivosti. Z důvodu vysokého zájmu o náš obchod, může naše reakce trvat trochu déle než bývá standardně, avšak postupně se snažíme reagovat na všechny zprávy.

Tým Eobuv.cz

Zakoupila jsem kabelku ,po měsíci užívání jsem reklamovala ,po uplynutí 30 dní žádné vyjádření,neodpovídají na e-maily nic.Jsem opravdu zklamaná.Další týden utekl a stále žádná odpověď a to i přesto,že uplynula 30denní lhůta.Pani na chatu se mě snažila přesvědčit,že do 30denní lhůty se počítají pouze pracovní dny a pak chat ukončila.Informovala jsem se na ČOI a lhůta už opravdu uplynula a mám právo na odstoupení od smlouvy,ale těžko když obchod nekomunikuje a jen slibuje,jak předá k přešetření a stále nic.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513575 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

• O žádné nevím
    • Obchod nereaguje
    • peníze za zboží nevrací

Bohužel i já se přidávám s negativní recenzí tohoto eshopu. Objednané a zaplacené zboží jsem vracela. Přišel mi potvrzující e mail, že zboží zpět přijali- byly to 2 položky. Eobuv mi skutečně částku vrátila, ale pouze za jednu položku a to kupodivu tu levnější i přes to, že na dokladu ke vrácení bylo napsáno, že těch položek je více. Několikrát urgováno s dotazem, zda a kdy vrátí zbytek peněz - odpověď nebyla buď žádná, nebo po telefonním kontaktu, že to prověří a opět nic. K dnešnímu dni je to více než měsíc od doby, co jsem vrátila zboží a já stále čekám -)

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513506 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

• Nevracejí peníze
    • Nereagují na emaily
    • Neochota řešit jejich pochybení

Objednávka 16.11.2023 vrácená s žádostí o navrácení peněz. Vše ve lhůtě do 14 dnů od zakoupení zboží. Zboží 23.11.2023 přijali a toto potvrdili emailem. Od té doby nejsou schopni peníze vrátit a jen neustále píší (v chatu), že situaci prověřují.
    E-obuv rozhodně nedoporučuji, při vrácení peněz absolutně nulová snaha o vyřešení situace, jen bláboly pomocí robota na chatu.
    E-obuv nikdy více.
    Snad se proberou a peníze vrátí.
    Další týden pryč a stále se ze strany eobuv.cz nic neděje. Stále mi dluží peníze. (2.1.2024) Kdo nechcete přijít o peníze při možném vrácení zboží, tak si z tohoto eshopu nic neobjednávejte.
    Nepomůže ani negativní recenze na Heurece. Zpráva od robota, ať napíšete na info linku s číslem recenze je absolutně k ničemu.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513453 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

Tým Eobuv.cz

• Neochota řešit reklamaci!!!
    • Žádná komunikace, ze strany eshopu, jen nesmyslné automatické zprávy!!!!

Nedoporučuji tento obchod. Již měsíc s nimi řeším reklamaci. Objednal jsem si zimní obuv, která mi přišla již poškozená, roztržená. Zboží jsem zabalil podle podmínek a bezplatně odeslal zpět i s reklamačním formulářem. Vyplnil jsem i online reklamační formulář. Přišel mi email, že reklamace byla zaevidována a poté se nic delší dobu nedělo. Následoval email na infocentrum, v jakém je stavu moje reklamace. Opět žádná kloudná odpověď. Asi po dvou týdnech jsem obdržel email z reklamací, abych se znovu vyjádřil, zda zboží již přišlo poškozené...proboha proč zase?????? Všechno jsem již několikrát popsal ve formuláři a v mailu, který jsem psal přímo na reklamace.!!!!!!!!!!!!!!
    Na email jsem odpověděl a opět ticho po pěšině. Zase týden nic!!!!!!!!
    Nedalo mi to a zvolal jsem na infolinku abych se aspoň dozvěděl, zda přijali vrácené zboží. Slečna byla příjemná a řekla mi, že vrácené zboží přijali tři dny po mém zaslání. Takže se jim to tam válelo někde dva týdny a nikdo nic neřešil!!!! Slečna se hájila množstvím podobných řešení. To asi chápu, ale pak mi řekla, že zboží stejně nevyměňují za nové (nepoškozené!!!!!!), ale vrací peníze a kupující si musí udělat novou objednávku.
    To kdybych věděl tak nečekám tři týdny na zimní boty a objednám si je někde jinde!!!! Slečna se poté prořekla, že má věc je v centru reklamací, která ještě není vůbec zpracovaná. Pak řekla, že toho mají moc, a že to zaurguje. Že mi budou v krátké době vráceny peníze. Je to týden a opět nic.!!!!!!!!!!

Vím, že zákonná lhůta na reklamaci je 30 dní, ale eshop dle tvrzení slečny na infocentru reklamace a výměnu zboží za nové takto neřeší, takže se tedy jedná o klasické vrácení zboží, kde dle jejich tvrzení řeší věc do 14 dnů. 14 dnů pryč a nula. Jenom lži, že věc zpracovávají.....

Celkově se s tímto eshopem dohaduji již od 24.11.2023 a stále nic. Nemám peníze ani boty!!!!!!

Další věc je, že asi nikdo nekontroluje kvalitu odeslaného zboží. Jak můžou poslat nehorázně roztržené boty!!!!

Chápu, že eshop má asi před Vánoci opravdu hodně práce, ale ta kvalita komunikace a ochota řešit věc je nulová.

Nezlobte se, ale z eshopu E-obuv si již nikdy nic neobjednám.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu.
    Bohužel popisujete dva různé procesy. Proces vrácení a proces reklamace.
    V případě, že jste obdrželi zboží, které nebylo ve 100% stavu, je nám moc líto. Naneštěstí v takovém případě selhal lidský faktor. V takové situaci v souladu s podmínkami obchodu stačí, když zboží jednoduchým způsobem bezplatně vrátíte za účelem vrácení platby podle stručných pokynů na naší stránce. Proto v tomto případě, pokud jste nahlásili reklamaci namísto toho, abyste jednoduše zboží vrátili, prodloužili jste nechtěně lhůtu vyřízení Vašeho požadavku.

Za nepříjemnosti se upřímně omlouváme.
    V případě dalších nejasností, jsme tady pro Vás.

S přáním krásného dne

• Zboží dodávají rychle
    • Zboží je dodáno rychle
    • Špatná komunikace
    • Peníze vrací pomalu, nebo taky vůbec

Taktéž jsem zakoupila obuv.V zákonné lhůtě vrátila pro nevyhovující velikost.Přišel mi potvrzující e mail,že obuv přijali .S poznámkou,že vrácení peněz je 3 - 5 pracovních dní.Stále čekám.Jelikož v tomto obchodě není možná výměna,objednala jsem si boty jiné.Boty už jiné mám,ale peníze za vrácené zboží ne.Možná by pomohla ČOI nebo též televize.Nevím ,jestli Vám záleží na dobrém jméně či nikoli.Rozhodně už ve Vašem obchodě nakupovat nebudu.A věřte,že Vám dobré jméno mezi lidmi pokazím.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513237 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

• Rychlé zaslání zboží
    • Při vrácení zboží nulová komunikace.

Nemám ani zboží ani peníze a obchod ignoruje žádosti o informaci, kdy peníze vrátí. Boty jsem pro celou rodinu kupovala zde, ale už to neudělám.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513207 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

Tým Eobuv.cz

Objednal jsem si boty, které jsem platil předem a přišly mi 2 pravé boty... Firma očividně zaměstnává idioty a platí jim za to, že se někde 8 hodin denně 5 dní v týdnu kopou do zadku. VŠICHNI CO TOHLE ČTETE HANDS OFF OD TOHOHLE INTERNETOVÉHO OBCHODU. Nechcete zažít, že si koupíte drahé boty, čekáte na doručení a pak vám přijdou boty v hodnotě 5 tisíc obě pravé. Doufám, že ten kdo ty boty balil dostane pod stromeček špatnou karmu s depresí, protože si nic jiného nezaslouží.

Reakce obchodu eobuv.cz

v případě, že nastaly nepříjemnosti, upřímně se omlouváme. Prosíme o bezplatné vrácení v souladu s podmínkami obchodu za účelem vrácení platby. Z důvodu vysokého zájmu o náš obchod, může naše reakce trvat trochu déle než bývá standardně, avšak postupně se snažíme reagovat na všechny zprávy.

• Nulová komunikace se zákazníkem

Víc jak dva měsíce čekám na peníze za vrácené zboží. Eobuv mi neodpověděla na jediný email. Zákaznický servis nula. Když nastane v jejich systému problém, ukážou vám maximálně vztyčený prst

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513154 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

Tým Eobuv.cz

• Rychlé a bezproblémové dodání zboží
    • Častá možnost využití výhodných slevových kódů
    • Velký výběr obuvi za dobré ceny
    • Čekání na zpětnou vazbu při vrácení zboží

Co se zpracování objednávek týče, nemohu obchodu vytknout jediné - zboží vždy dorazilo ve výborném stavu, dobře zabalené a správné. Komunikace ohledně doručení byla také bezvadná.

Doposud jsem neměla problém ani s vracením zboží, ovšem poslední objednávka, kterou jsem vrátila kompletní do 14ti dnů od doručení (pro nevyhovující velikost), zůstala administrativně zjevně kdesi viset. Na e-maily mi nikdo neodpovídal, jediné relevantní spojení proběhlo přes chat na stránkách prodejce. Tam mě sice uklidnili, že objednávku vidí jako vrácenou, a co nevidět mi přijde potvrzující e-mail, ale celý další týden se nic nedělo. Tak jsem začal být krapet nervózní a loučit se se svými penězi, protože objednávka, kterou jsem vracela mnohem později, byla dávno zprocesována a peníze vráceny. Po třech týdnech od vrácení mi však potvrzující e-mail skutečně dorazil, takže vše se dalo do pořádku. Jen bych od eshopu takové velikosti nečekala takovou laxnost v komunikaci a takovou dobu zpracování vratky, byť je to v tomto období na druhou stranu pochopitelné.

Stejně tak čekám na vrácení peněz za uznanou reklamaci jedné z dřívějších objednávek. Postupovala jsem dle pokynů, zaslala prodejci zpět reklamované zboží i doklad o vrácení, dosud mi však nepřišla jediná informace ohledně přijetí reklamovaného zboží či slíbeného vrácení peněz za vadný produkt.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme za reakci. V případě, že nastaly nepříjemnosti s vrácením upřímně se omlouváme. Prosíme v současnosti o trochu trpělivosti. Z důvodu vysokého zájmu o náš obchod, může naše reakce trvat trochu déle než bývá standardně, avšak postupně se snažíme reagovat na všechny zprávy.

• rychlost doručení - do 3 prac. dní
    • rychlost vrácení penež - do 5 prac. dní
    • kabelka přišla již v roztrženém sáčku, bez jakékoliv cedulky či etikety, pásek ke kabelce také rozbalený - očividně tedy již vrácené a nepřebalené zboží, takto jsem ve dvou objednávkách objednala dvě kabelky zvlášť a v obou případech stejné balení

kdyby bylo zboží pro mě, zřejmě si ho nechám, ale jako dárek velmi nevhodné

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. Těší nás, že termín dodání a proces vrácení byl vyřízen k Vaší spokojenosti.
    V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513053 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

• Špatná komunikace
    • Dlouhé vracení zboží (nemám zboží ani peníze)

Nedoporučuji u nich nakupovat, pokud nejdete na jistotu a budete možná zboží vracet. Vyřízení trvá dlouho, komunikace žádná. Nepřišel mi žádný e-mail o přijetí vráceného zboží, tak jako to bývá u jiných e-shopů. Dle Zásilkovny by již balík měli dávno mít, ale potvrzení a peníze nikde. Dokážu pochopit, když se něco zpozdí v důsledku akcí/vánoc, ale tady z recenzích vidím, že je to standard, když lidi čekají na vracené peníze 1-2 měsíce a nikdo nereaguje. Na to, jak se prezentují, tak je smutné, že to reálně funguje takhle a mají evidentně podceněný zákaznický/reklamační servis :)

Update:
    18.12.: Napsala jsem opět na zákaznickou podporu, tak jak mi radili v odpovědi na recenzi, ale vyřízení vratky se stále neposunulo.
    13.1.2024 a stále nemám odpověď ani peníze za vracené zboží.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513045 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.

• úplně zoufalá komunikace
    • nemožnost dovolat se někoho, kdo něco reálně zmůže
    • Měsíc po objednávce bez zboží, bez peněz, bez nějaké smysluplné reakce či informace

Objednaly jsme si s kamarádkou boty společně v jedné objednávce.
    12.11. proběhla objednávka a byla rovnou zaplacena.
    14.11. přišlo info o odeslání zboží, český dopravce však zboží nikdy nepřevzal.
    27.11. jsme se dotazovali na objednávku na vašem chatu, bylo nám sděleno, že zboží bylo poškozeno během dopravy. Avšak nikdo nás o tom neinformoval až do doby, kdy jsme se začali zajímat, kde je zboží. Po dohodě s osobou na chatu byla objednávka zrušena a měli jsme o tom být informováni emailem. Zrušení bylo údajně vaším pracovníkem předáno příslušnému oddělení. Po několika dalších spojeních přes chat stále nikdo nemá žádné informace, kdy budou peníze vráceny.
    11.12. měsíc od vytvoření objednávky stále nemám ani zboží ani zpět mé peníze ani žádné informace. Při vrácení zboží běžně vracíte peníze do 5 dnů, max do 14 dní. Dnes je to 14 dní od zrušení a stále nic.
    Slečna na chatu je sice slušná, ale s klidem mě z chatu prostě vyhodila, když jsem po ní chtěla nějaký relevantní kontakt, kam mohu podat stížnost, kterou reálně bude někdo řešit. Odpovědí na mé otázky totiž nejčastěji bylo, že ona s tím nic dělat nemůže a nemůže mi dát ani kontakt na někoho, kdo by mohl. Stejně tak mi nemůže ani zaslat email s potvrzením, že se ta objednávka zrušila, že se reálně něco děje. Nemůže nic a nic neví. Jediné, co může, je podat desátou "urgenci" na tajemné nedosažitelné oddělení, odkud mají peníze odeslat, které nelze zkontaktovat, od kterého nelze dostat alespoň písemné potvrzení, že se tím někdo zaobírá, na které si nelze stěžovat někomu konkrétnímu... Fakt skvělý servis. To vyhození z chatu je třešnička na dortu. Od nás už neuvidíte ani korunu. Zadržovat měsíc nemalé peníze za zboží, které nikdy ani nedorazilo do ČR, natož nám, a ještě komunikovat tímto způsobem, to je tedy kousek.

Reakce obchodu eobuv.cz

děkujeme pěkně za zpětnou vazbu. V případě zájmu prosím kontaktuje naši podporu a uveďte do ní: heureka - ID recenze: 513039 a připravte si prosím číslo objednávky. Rádi celý průběh a postup ověříme.