• Super nabidky, pratelsky servis, prehledne stranky
    • mostnost platby kartou ci pres internetove sluzby jeste trosku zadrhava ale rozumim ze kram je novy a tyto sluzby urcite prijdou

• vstřícnost, odbornost,

Pokud chci kvalitní zboží se servisem nakupuji zde.

• Levné a kvalitní zboží

výborná komunikace, vřele doporučuji

• opravdu rychlá komunikace
    • žádné jsem nenašla

perfektní obchod, takhle by to mělo vypadat

• že mají e shop
    • dobrá cena

doporučuji, velice ochotní a když jsem potřeboval vyměnit zboží a bylo ihned zasláno nové a bez nového poštovného.
    jsem velmi spokojen

• nevím
    • těžko soudit
    • skladovost?

Objednané zboží nebylo za uvedenou cenu, resp. šlo o cenu, která je ve finále o 42% vyšší, ale na druhou stranu jsem dostal 2% slevu za registraci.

Zboží nebylo aktuálně na skladě; obratem jsem obdržela mail, kde mi bylo sděleno, že zboží je objednáno, kdy dorazí a kdy bude odesláno na moji adresu. S komunikací jsem byla maximálně spokojena.

• :-)*********1*1*1*1*
    • NEMÁ

SUPER

• velmi příjemný personál
    • objednala jsem si zboží, které dorazilo v jiné barvě, ale s omluvou a velmi ochotně mi jej vyměnili

nabídka zboží v kategorii, která mě zajímala sice nebyla tak široká, ale příznivé ceny a ochota prodejců tento nedostatek kompenzuje

• Skutečně rychlé dodání
    • obchod je přehledný

Hned druhý den zpráva s omluvou a termínem dodání jelikož objednané zboží (velikost)nebylo skladem.Jak napsali tak vše proběhlo.Proto bych tento obchod doporučil- perfektním komunikace.

• - vyborna komunikacia a spolupraca
    • - prijatelne ceny

- vyhodne ceny
    - maximalna spokojnost s obchodom /az na dodanie, ale to ma na svedomi Slov. posta - balik prisiel o 2 dni neskor nez bol avizovany/
    - ostatnym urcite odporucam

• Dobre zbozi za dobre ceny.
    • nema

je to velmi dobry obchod doporucuji.

• nabízí produkty ktere v jiných obchodech nejsou k sehnáni,a ceny jsou nesrovnatelne s běžným nakupem v hypermarketu.
    • neni možne si kupujici produkt prohlednout z blízka a osahat,jestli padne do ruky:)

v celku přehledné
    široký sortiment

Byla jsem velmi spokojena stala se nam takova nemila vec syn si obednal hokejku ale bouzel kdyz nam dorazila zjistili jsme ze je pro levaky hned jsem nevahala a zavolala byli na me velice prijemni a ochotni hokejku nam vymenily a uz ji mame doma tu spravnou tak moc dekujeme doporucuji

• Rychlá reakce, informovali mě přesně o dodání
    • Žádné jsem nenašel

Všechno proběhlo v pořádku. Doporučuji.

• fotografie vystaveného zboží neodpovídají popisu tudíž já správně objednala podle jejich stránek,ale přišlo něco jiného.Po mém upozornění stránky ihned změnili.
    • Již je to týden co jsem zboží vrátila a dodnes nemám ani zboží ani peníze zpět!!!

Pokud prodávají něco za vystavenou cenu mají toto zboží dodat.Obchod udělal chybu,nemám zboží,zatím ani peníze natož omluvu.A navíc jsem přišla i o poštovné.NEDOPORUČUJI!!!!!

• -vyberu si druh,značku i velikost zboží
    • -zboží mi přivezou až do domu,nemám poblíž obchod sportovního zboží