• Velmi rychlé dodání, kvalitní zabalení, skvělá komunikace, velký výběr zboží a dobré ceny.

Obchod Endy - Shop.cz rozhodně doporučuji všem ostatním zákazníkům.

zboží přišlo rychle

• rychlost, korektnost, spolehlivost

• Rychlá reakce obchodu

• Vše rychle doručeno
    • Nelze platit dobírkou

Rychlé dodání,výběr zboží a ceny OK

Spokojenost, doporučuji.

• Obchod chtěl zaplatit platbu předem, aniž bych zboží obdržela!!!
    • Obchod chtěl zaplatit platbu předem, aniž bych zboží obdržela!!!! Jednalo se o dost velkou částku, proto varuji všechny...!!!!!!!
    • Varuji všechny, kdo chtějí nakupovat v tomto obchodě!!!!! Musíte platit platbu za zboží předem i když se jedná o dost značnou částku!!!! NEDOPORUČUJI tenhle e-shop!!!!!! J.J.

Jednoznačně NEDOPORUČUJI tenhle e-shop!!!!!!!

Reakce obchodu Endy-shop.cz

Vážená zákaznice, Vaši reakci nějak nechápu, dobírku samozřejmě nabízíme, pouze do Balíkovny a Zásilkovny, kterou jste si vybrala ne , a to z důvodu nepřebíraných dobírek. Pokud byste vybrala jiného dopravce, mohla jste vybrat i dobírku. Navíc jste obdržela mail o nezaplacení objednávky, kde nabízíme i změnu platby na dobírku, na který jste nijak nereagovala. A pokud jste se domnívala, že dobírku nemáme, proč jste objednávala? Objednávku jste nezaplatila, budu tedy stornovat.
    Mějte hezký den, Marková

Jsem spokojená, zboží je krásné,velikost sedí a přišel i certifikát.

Vše je v pořádku, dokonale zabalené, rychle dodané, naprostá spokojenost. Dokonce přiložena pozornost, velmi milé. S díky bych doporučila.

• Objednávka byla vyřízená velmi rychle.

Objednala jsem si stříbrnou brož, paní byla velice ochotná. Po nahlášení údajů mi odeslali zásilku, která přišla v naprostém pořádku. Pro radost mi ještě přidali malého andílka z korálků pro štěstí. Doporučuji tento obchod za ochotu a rychlost odbavení zásilky.

Naprostá spokojenost nausnicky pro moji kamarádku k svatbě jsou nádherné opravdu moc,rychlé dodání zboží, kvalita, vše tak jak má být vřele doporučuji a určitě budu dále nakupovat zde s pozdravem Monika

• Vše Ok

pěkné zboží, rychlé dodání, vřele doporučuji

Spokojenost.

• Krásné zboží za rozumnou cenu, rychlé dodání, jako bonus milý dáreček
    • Žádná nevyhoda

Rychlé dodání

• Kvalitně zabaleno
    • Zboží, dle popisu

• Dobrá komunikace

Nakupování v tomto obchodě je jednoznačně super, proto jsem zde nakoupila již vícekrát. Zboží je krásné, objednávka je vždy vyřízena a doručena velice rychle. A i výměna zboží mi byla paní majitelkou umožněna. Obchod doporučuji.