• cena produktu
    • místo výdejny

vše ok

• rychlost, spolehlivost
    • nevím o žádných

rychlý nákup bez potíží, doporučuji

Rychlé dodání.výborná komunikace.

• Zboží jsem našel cenově dobré na internatu

Doporučuji. Od objednávky stále víte co se děje a kde zboží je.

I přes ne příliš lichotivé hodnocení ostatních jsem nákup riskla, jelikož žehlička na vlasy Remington byla za bezkonkurenční cenu a ještě s dopravou zdarma...eshop mě velmi mile překvapil,jak svou komunikací, tak rychlostí odeslání, vše proběhlo v naprostém pořádku, já mohu jen a jen doporučit.

• ceny
    • nevím

doporučuji, já potřebovala zboží hned, takže jsem nemohla čekat, jinak bych objednala zde.

• Zboží,které se jinde nedá sehnat
    • Možnost vyzvednutí na prodejně v Praze
    • Nefunkční telefonní číslo na e-shop (na prodejnu je ale v pořádku)

S nákupem jsem byla spokojena. Rychlé jednání, převod peněz i domluva při nejasnosti v objednávce. Příjemný přístup pracovníka e-shopu. Nákup bych doporučila. Zboží bylo skladem a ihned k vyzvednutí, nenašla jsem chybu.

Reakce obchodu eMart.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a taktéž za Váš nákup v našem obchodě, jsme moc rádi, že nakupování proběhlo podle vašich představ a těšíme se na Váš další nákup.

• Zboží nebylo originálně zabalené, bylo uložené jen v krabičce.

Reakce obchodu eMart.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a též Váš nákup v našem obchodě.

• Široký sortiment zboží.
    • Nízké ceny.
    • Nic.

Rychlé doručení zboží.
    Široká nabídka.
    Příznivé ceny.

Reakce obchodu eMart.cz

• V klidu si vybrat zboží.
    • Žádné

Jsim velmi spokojena

• Dobré ceny zboží.

Tento obchod mohu jen doporučit.

Reakce obchodu eMart.cz

• bylo uvedeno, že je zboží skladem, ale poté mi napsali, že jej musí nejdříve naskladnit

Reakce obchodu eMart.cz

Dobrý den, bohužel nás mrzí Vaše mírně klamavá recenze, na stránkách jsme měli jasně uvedeno, že doba dodání k nám na sklad, u Vámi objednaného odsavače, je 2-3 pracovní dny, tuto lhůtu jsme bez prodlení dodrželi !!!!

• výborná možnost parkování
    • o žádných nevím

dobrá dostupnost i služby

• pohodlné pro zákazníka
    • spolehlivos

Shrnuto ve výhodách obchodu: pro zákazníka
    rychlé
    spolehlivé
    pohodlné

Reakce obchodu eMart.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a taktéž za Váš nákup v našem obchodě.

• spolehlivost
    • nevím o ničem

Reakce obchodu eMart.cz

• S dodávkou jsem spokojena, ale dodací lhůta byla delší oproti termínu, který mi byl při objednání sdělen telefonicky.

Reakce obchodu eMart.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a taktéž za Váš nákup v našem obchodě.

• osobní odběr

spokojenost, rychlost

Reakce obchodu eMart.cz

• Ochotný obchodník,pomohl s výběrem a zajistil parametrově lepší zboží za stejnou cenu. Spokojenost.
    • Nevím

Reakce obchodu eMart.cz

• rychlost, dobrá komunikace mailem s personálem
    • málo poboček

byla jsem spokojená, zboží dorazilo včas a zatím se jeví pořádku, jinak je možné od smlouvy do 14 dnů od převzetí odstoupit

• rychlost,solidnost

velká spokojenost