• Rychlé jednání, vstřícnost, ochota
    • Není uvedeno telefonní číslo pro případ akutních komplikací

• sortiment
    • delší dodací lhůta

po dlouhé době jsem našla obchod se zbožím, které jsem již dlouho sháněla. Mínusem je jen to, že když zboží v současné době nemají na skladě, měli mě informovat mailem. Takhle jsem se musela sama pídit, proč zboží nedorazilo.

• Nabízel produkt, který po objednávce nedokázal dodat.

Pokud se dokáži přenést přes zklamání z toho, že jsem nedostal produkt, který nabízeli a já se na něj těšil, pak musím uznat, že jim toto selhání zřejmě nebylo jedno a nabídli slevu 10% na další nákup-

• Ztráta času
    • Aby prodali šity, nabízejí kvalitní zboží, které ovšem ,,právě doprodali a vyberte za to ten šit....´´

ZTRÁTA ČASU

• Dobrý výběr velikostí.

Jelikož má velikost je problémová, tak u vás jsem nakoupila za pro mne velmi výhodnou cenu.
    Spokojenost je s komunikací i rychlostí vyřízení, určitě budu obchod nadále využívat a doporučim ostatním.

• Pokud si člověk objedná určitou velikost a barvu spodního prádla, očekává, že mu dorazí opravdu objednaná velikost a barva. Pokud si někdo splete 100C a 95G, je to smutné. Ovšem že nerozezná ani černou od bílé, to je víc než smutné.

Bohužel hned první zkušenost s obchodem byla špatná, a proto vím, že příště zvolím jiný e-shop. Nemám čas ani chuť zkoumat, zda se jednalo o výjimečné selhání nebo je to běžná praxe...
    Příště si raději připlatím v kamenném obchodě, kde si odnesu opravdu požadované zboží, než složitě vracet a vyměňovat.

• Dobré zboží za dobrou cenu, jsem moc spokojena
    • Nevím

Opravdu prima nákup, pěkné ceny

• vše přehledné

jsem spokojena, další nákup bude přes váš obchod

Místo objednaného zboží mi dorazilo jiné bez toho, aby mě někdo na to upozornil. Zboží vracím zpátky.

spokojenost

• Má více poboček, kde je možné osobně převzí, vyzkoušet

Mohu je doporučit.

• Objednala jsem si dvě věci, když už platím poštovné tak ať toho přijde víc. Ale obchod mi napsal email, že zboží odeslali ale něco neměli na skladě tak posílají jen něco. Kdyby mi předem zavolali a napsali že něco nemají, koukla bych se a vybrala něco jiného. Takže s komunikací spokojená nejsem,ale jinak bylo vše v pořádku.

• Zadne potvrzeni objednavky, zadne informace o tom, kdy bude zbozi doruceno, jak je bezne.
    • To, ze zbozi nebude doruceno, mi bylo sdeleno temer po 3 tydnech.

• vyhovujici pradlo
    • vyborna komunikace
    • dlouholeta spokojenost

Doporucuji,pravidelne si objednavam a vždy jem byla spokojena.

• klamavé dodací termíny, nabídka zboží, které následně je objednáno, potvrzeno, ale následně zrušeno ze strany obchodu, že takové zboží již nelze dodat. tudíž v nabídce je neaktuální zboží.

ze trí nákupů nebylo dodáno nikdy v termínu.

• Ceny a rychlost dodani.
    • Nevim.

Doporucuji, nakupuji pravidelne.

• byla uvedena doba expedice 1-3dny, ani po 12 dnech zboží nedorazilo.

• Zaměstnanci nejsou schopni vyhovět klientovi a zkontrolovat u zboží míru v pase, i když mé písemné přání jsem viděl v obchodě na objednávce červeně podtržené a zboží dorazilo malé ( čemuž jsem chtěl předejít ). Je mi líto.

Možná dobrý, pro mne špatná zkušenost. Už si tam nic neobjednám.

Nedoporučuji.

• solidní výběr zboží