Více než týden po provedení objednávky jsem stále neobdržel žádné info k platbě.

• špatná/neochotná komunikace

Když jsem byl několikrát předtím osobně v prodejně, tak vše bylo OK, služby na vysoké úrovni, ale v této době, chápu, že to není jednoduché, ale nabízet na eshopu zboží, které není ani dostupné mi přijde špatné. Poté Vám přijde email, že zboží není dostupné a neví se, kdy bude na skladu, poprvé bez nabídky jiného produktu, podruhé s nabídkou, kterou jsem stejně nevyužil...

Reakce obchodu Emace.cz

Omlouváme se, ale covidovou situaci nelze ani u nás spolehlivě a kompletně zvládnout. Vše tak trochu vázne. Navíc musíme mít již pět měsíců zavřeno. Vám samozřejmě přejeme ať se Vám vše daří na 100% v jakékoliv situaci.

Objednané zboží nebylo k dispozici a obchod objednávku zrušil

Reakce obchodu Emace.cz

Omlouváme se, ale covid a následné uzavření provozovny z nařízení vlády nám hodně vše komplikuje.

• Zboží přišlo rychle a krásně zabaleno

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme za pochvalu a přejeme vše dobré, emaceFM

• rychlost doručení

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme za kladné hodnocení a přejeme vše dobré, emace FM

• diskrétně a rychle

Reakce obchodu Emace.cz

Za hodnocení děkujeme a přejeme vše dobré.

• levné ceny
    • široký sortiment

Za hodnocení děkujeme a přejeme vše dobré. Emace FM

• Poštovné zdarma
    • kvalita zboží
    • někdy se stane .že je doba dodání delší
    • Občasne nevhodne chování člověka, který objednávky vyřizuje

celkově si myslím, že obchod emace je dobrým obchodem pro nákup erotického zboží, ikdyž má své mouchy.

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme za Vaše zvláštní hodnocení. Balíčky se odesílají ihned jakmile jsou zaplaceny, pokud zaplatíte až po týdnu - nemůžete dostat balíček dříve než za týden, celkem logické. A pokud jde o nevhodné chování člověka co vyřizuje objednávky tak se ani nelze divit pokud jej zákazník svérázně upozorní, kde je objednaný balík a přitom ještě ho nemá ani uhrazený. Jsme na trhu již od roku 1991 a snažíme se vždy vyhovět, bohužel nelze všem a ti mají samozřejmě možnost nakoupit jinde.

• Nízké ceny a poštovné zdarma.
    • Nedostatečný sortiment.

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme za hodnocení, sortiment máme dle nás v maximální možné míře, jistě není vše na internetovém obchodě, spoustu jiného sortimentu máme na našem kamenném obchodě a také jsme schopni 95% zboží zajistit u našich zahraničních velkoobchodů. Některé zboží které jsou z jiného neoficiálního trhu a zboží které není dostupné tak opravdu zajistit nemůžeme. Takže stačí napsat, poslat fotku, číslo zboží apod. a my sdělíme možnost dodání, cenu a též upozorníme na možné záludnosti, výhody atd. Snad příště už vyberete. Přejeme vše dobré.

• super ceny,bleskové dodání

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme za milé hodnocení, to nás vždy potěší a to jsme na trhu již od roku 1991. Přejeme vše dobré, emace FM

• diskretnost

mohu jen doporučit

Reakce obchodu Emace.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. My Vám děkujeme za Vaši objednávku a expresní platbu předem. Přejeme vše dobré, emace FM

• Rychlost, komunikace, spolehlivost
    • Zadne

Super ..dekuji i za malou pozornost. Urcite si casem neco opet objednam..

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme, takové hodnocení vždy potěší, snažíme se již 25 let. Přejeme vše dobré, emace FM.

Vyborna komunikace, vse prislo v poradku ,vyrobek ktery se pres vikend vyprodal mi odeslali dodatecne na jejich naklady vcetne darku. Doporucuji

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme za milé hodnocení. Snažíme se již 25let. Poštovné máme také zdarma a jsme rádi, když vám můžeme posílat i malé dárky. Přejeme Vám vše dobré. emace FM

• poštovné zdarma
    • rychlost dodání

Velký výběr, poštovné a balné zdarma, rychlost dodání. S přítelem jsme si zboží nakoupené v obchodu užili a užíváme stále. K vánocům si uděláme další společnou radost a něco pro zpestření vybereme.

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujme za příjemné hodnocení. Snažíme se již od roku 1991. Přejeme vám vše dobré.

• zajímavé zboží v dobré ceně

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, jsme tu pro zákazníky již od roku 1991 a poštovné máme zdarma již osm let. Přejeme vše dobré, emace FM.

• Obchod mi nabídl
    • kvalitní zboží za dobrou cenu a
    • férove a vstřícné jednání.

Tento obchod doporučuji

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme a přejeme Vám vše dobré, emace FM.

• spokojen po všech stránkách

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme a přejeme Vám vše dobré, emace FM.

• rychlost a diskrétnost
    • zboží nesplňuje inzerované účinky

Reakce obchodu Emace.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale nedostali jsme od Vás jakoukoliv připomínku a tak ani nevíme o jaké zboží jde. Pokud jde například o prodloužení erekce - tak už opravdu nazajistíme např.na 2-3 hodiny. To schopni opravdu nejsme. Pokud ale nevíme o jaké zboží jde tak nemůžeme tak pomoci vyřešit a případně poradit atd.

• Doprava zdarma

Mohu jen doporučit.

Děkujeme a přejeme Vám vše dobré. emace FM

• Velký výběr zboží, je kvalitní a skladem, navíc poštovné je zcela zdarma. Výhoda kamenného obchodu, příjemná obsluha a skvělé ceny.

Doporučuji navštívit i kamenný obchod.

Reakce obchodu Emace.cz

Děkujeme, poštovné a balné máme opravdu již asi sedm let zdarma.