• Super

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Rychlost, ochota.

rychlé dodání

• Profesionalita
    • "rychlost dodani" nebýt České Posty
    • Spolupracuje s Českou Postou

Obchod mohu jen doporučit, jen po zkušenostech s CP by bylo úžasné dát na výběr ještě jiného dopravce.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

vážený zákazníku. Velice se omlouváme za vzniklé potíže s Českou Poštou. Doufáme, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti jiným dopravcem. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Vše bylo ok a bez jakýchkoliv problémů. Zkrátka tak, jak má být.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Dobré ceny, velmi kvalitní komunikace a rychlost dodání. Krátce po poledni objednáno a zaplaceno, za dva dny doručeno. Jen bych doporučil, aby v případě podobných výrobků nabízeli i olej, protože zákazník si mnohdy neuvědomí, že mu bude něco chybět. Celkově velká pochvala.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Olej a ostatní doplňky a příslušenství lze dokoupit přímo v kartě produktu a nebo přidat během dokončení objednávky v košíku. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.
    S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Příjemná komunikace s obchodem
    • Snaha řešit vzniklé problémy
    • Široký sortiment nabízeného zboží

Obchod se sice nakonec neuskutečnil, ale komunikace se zákaznickým servisem byla příjemná a peníze mi byly ihned vráceny. Takže doporučuji.

• Vše v pořádku.
    • Za drobnost drahé poštovné.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Originál obal poškozen opraveno obchodem izolepou,zaprášene velkou vrstvou,asi poslední kus no funguje.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Naprostá spokojenost s prodejem, super prodejce, mohu doporučit.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• přijemne jednáni se zakaznikem,rychlá dodavka

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Skvělá komunikace a velmi rychlé dodání.

• Rychlost a příjemné jednání

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Příjemné a profesionální jednání.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Rychlé vyřízení objednávky. Zboží dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

plni, co slibi: je-li zbozi skladem, ihned expeduji - zasilka prisla hned nasledujici den po objednani! - v dnesni dobe neprilis caste

Vstřícné jednání

• spokojen

rychlá dodávka zboží,které jsem však ještě neotestoval.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• vstřícné jednání a spolupráce se zákazníkem
    • rychlé dodání zboží