• NÍZKÁ CENA
    • ASI ŽÁDNÉ

V POŘÁDKU

Byla jsem spokojená

• NIC!
    • Dovolat se nemozne! Kdyz se mi to povedlo a bylo mi zodpovezeno na me otazky ohledne odvozu stareho spotrebice atd. Nikde nebylo mozno tuto sluzbu zadat.

Obchod me velmi zklamal. Velmi komplikovane v priprade storno objednavky. Volala jsem zpet. Opet nekolikrat a komplikovane.
    Rozhodne nedoporucuji. Jen pro pevne nervy.

Přijatelná cena,rychlý obchod.

• po oznameni o doruceni objednavky na odberne misto sem tam dorazil a tovar tam nebyl. Na telefonu se mi omluvili a ze nedoruceni zpusobil externi dopravce :(

• cena a dostupnost
    • inzerované ceny se drobně liší, resp. jsou navýšeny např. o poplatek za likvidaci

rychle, spolehlivě za rozumnou cenu

Nedoporučuji. Vlastní chybou jsem objednala lednici špatných rozměrů. Přišla přes PPL. Obal vypadal nepoškozený. Po vybalení jsme zjistili, že jsem jí objednala špatně a tak jsem jí hned chtěla vrátit.
    Dovolat se na obchod nešlo. Zákaznická linka pořád obsazená. Nakonec jsem se dovolala přes nějakou recepci přímo na reklamace. Zboží nešlo vrátit na pobočce v Praze, když přišla přes PPL. Musela se vrátit přímo na centrálu. Tam našli, že je vzadu mírně poškozený roh. Toto jsme určitě neudělali my a myslím, že ani PPL.
    Spíš mám pocit, že takovou lednici už poslali. Takže ji sice vzali zpátky, ale vzali si za to 1000,- Kč z ceny. U lednice za cca 3500,- Kč vážně darda.
    Moje rada, měřte líp než já :-) a když už si tam chcete něco objednat, tak pořádně, ale fakt pořádně kontrolujte a rozbalujte zboží přímo před dopravcem. I když je obal nepoškozený.
    V tomto obchodě si pak nepomůžete. Všechno Vám dají zaplatit.

• cena, osobní odběr zdarma

• Nízká cena a dodávka do Prahy do prodejny K+B Elektro - lehce dostupné z Prahy
    • Doporučuji dodávat i do dalších prodejen K+B Elektro v Praze - např. v OC Krakov v Bohnicích.

Nízké ceny
    Obchod je telefonicky komunikativní
    Doporučuji všem

• cena, dostupnost zboží
    • nejasné údaje o dopravě, co všechno je v ceně, vynos do patra atd.

Nakupujte, ale obezřetně, pokud nevyzvedáváte osobně

• Jediná výtka je ta, že neposílají zboží mimo Prahu, což celkem nechápu...Jinak vše v naprostém pořádku.

• Zboží i přes urgenci nedodáno.

• levné zboží
    • možnost osobního vyzvednutí v Praze
    • Nemožnost se dovolat na zákaznickou linku.
    • Po delším vyzvánění bylo slyšet jak byl telefon vypnut.
    • výdejní místo v Praze 9 mě zklamalo
    • po upozornění k vyzvednutí zboží jsem si pro něj přišla do obchodu a odešla s prázdnou

Perfektní, jeden den jsem objednal a druhý den jsem si zboží odvezl.

• - Nešťastná volba dopravce PPL, se kterým se nedá domluvit termín doručení.
    • - Dlouhé čekání na telefonní zákaznické lince.
    • - Neschopnost zpracovat objednávku, která dorazila v 6:00 ráno do 16:00 odpoledne téhož dne, aby si dopravce stihl převzít zásilku a doručit včas, aby bylo dodrženo na eshopu inzerované "dodání zítra".

Lednice dorazila bez problémů je v provozu týden, zatím žádný problém.

• Hlavní jsou už obsaženy v mém předchozím hodnocení.Další výhodou je relativní blízkost prodejny.
    • Mám dojem,že nejsou,anebo jsou prozatím úspěšně skryty.Není však v mém zájmu po nich pátrat.

Jakost pudinku poznáme tím,že ho ochutnáme.Napoprvé se zdá být prvotřídní.

• - levné zboží
    • - výborná komunikace
    • - možnost osobního vyzvednutí v Praze
    • - výdejní místo v Praze 9 mě zklamalo
    • - po upozornění k vyzvednutí zboží jsem si pro něj přišla do obchodu a odešla s prázdnou
    • - urgovala jsem to v obchodě a byla vyzvána druhý den opět přijít si pro zboží na výdejní místo, kde jsem místo omluvy obdržela výsměch tří zaměstnanců

- doporučuji nákup v e-shopu-znovu bych nakoupila, ale určitě bych si nechala zboží zaslat domů nebo vyzvedla jinde než v Praze 9 v OC Billa
    - unudění zaměstnanci na výdejním místě nedělají dobrou reklamu e-shopu, důvod proč mi nevydali zboží hned napoprvé byl, že tam mají brigádníka (bez dozoru????)

• nízká cena

• Málo výdej. míst

Cena,rychlost

• Nenašla jsem doplňkove zboží k objednanému výrobku.

Dodávka je opravdu rychlá.