• Široký sortiment, rychlá reakce na objednávku

Skvele a rychle jednani :) takovych jako je pan Handsuh by chtelo vice. Skvela komunikace! Dekuji moc za pracku je uzasna.
    Gabriela

• Rychle dodani

Spokojenost s obchodem. rychle dodání, telefonní komunikace s obchodem vynikajicí,zboží odborně zabalené, doporučuji. Děkuju

• Vstřícné a rychlé jednání

• Rychlé, ochotné jednání.

Zatím bez problému

• neprofesionální jednání
    • neochota
    • arogance
    • podvodné praktiky

Určitě nedoporučuji! Karel Handšuh je smluvním servisním partnerem firmy Electrolux. On a jeho technik Vít Pastrňák nám měli posoudit reklamaci šuplíku od lednice. Technik se na šuplík skoro nepodíval a oznámil nám, že zkusí reklamaci prosadit a my mu za to dáme při výměně 300,- Kč na ruku. Podotýkám, že lednice byla v záruce! Následoval hovor, kdy nám pan Handšuh oznámil, že reklamaci nám uznává a na dotaz, zda-li budeme platit oněch 300,- Kč, dělal, že neví, o čem je řeč, byl nepříjemný a arogantní, nechtěl v ničem vyhovět, nechtěl poslat jiného technika ani nechtěl šuplík doručit na jiné místo či zaslat poštou. Celá věc se již řeší ve firmě Electrolux, které dělá pan Handšuh zbytečně špatné jméno. Dejte si na tyto dva pozor, nyní mají nové webové stránky: https://www.elektrovodnany.cz/ a fyzicky se jedná o servis Mateo ve Vodňanech.

Kompetentní osoba na telefonu, rychlost.

• Nabízí zboží které nemají na skladě a už nebude(plynová varná deska Bauknecht).

• Dobra cena

• Obchod, který zároveň provádí servis. Umí poradit a zná své zboží i z druhé strany.
    • Zatím jsem na žádné nepřišla.

Výborná komunikace, kvalitní zboží, erudovaný personál.

• rychlost, vstřícnost

Velmi rychlé a seriózní jednání, telefonická i e-mailová dostupnost.
    Doporučuji tento obchod.

maximální vstřícnost k zákazníkovi,rychlé dodání zboží,proto doporučujináku všem ostatním

• cena, osobní přístup
    • nevím o ničem

Spolehlivý, dobré ceny, není problém se dovolat, nemám co bych vytkl.

• Cena, přehlednost.
    • Co bych si přál doladit je komunikace ohledně předpokládaného vyskladnění. Dnes jsme si všichni zvykli na to, že víme o každém pohybu zásilky, ale to je u začínajícího obchodu, který chce prodávat přes e-shop, se to dá tolerovat. Možná že to nejde ani zlepšit a možná jsou logistické pochody jiné než při objednávce z velkoskladu. Možná to není ani slabina, jen takové přání.

Zpočátku jsem měl dojem už i z ceny a recenzí, že nemají zboží skladem a že vše objednávají z velkoskladu jako většina maloprodejců, která má počítač a řídí vše přes e-shop, přitom ani zboží jim neprojde rukama a pak v případě reklamací nebo vrácení zboží neví, co s ním.
    Zmýlil jsem se, neboť zboží po telefonickém dotazu v úterý, zda je opravdu skladem, mi ve středu v poledne skutečně došlo. Chápu, že se někomu může zdát, že šlo o jeden déle, ale vzhledem k tomu, že bylo ve skladu u prodejce, tak to jednoznačně muselo trvat déle, neboť i on musí celou objednávku vyfakturovat a vyskladnit a podat přepravci a má to asi stížené. I tak by mi kvůli ceně nevadilo počkat i týden - tři stovky člověk na zemi nenajde.
    Tento výrobek jsem poptával i u jiného dodavatele, který mi sdělil, že momentálně není na skladě. Tudíž obchod věci uvedené skladem má, i když asi se domnívám že v omezeném množství, ale má, a ne jak bylo zmiňováno některým recenzentem, že si vymýšlí historku o zničení zásilky. To se zkrátka stává i mě se stalo jednou, že jsem převzal poškozenou zásilku.
    Po předání zásilky dopravci byla zásilka sledována a dopravcem oznamována standartně, jak jsem zvyklý. Telefonická komunikace byla vstřícná! Pokud si udrží ceny, budu se těšit dalších nákupů. Nákup zde doporučuji!!! Nejedná se o podvodný e-shop.

• Přiměřená cena zboží, které jsem chtěla zakoupit.
    • Nabízí, a zdaleka asi nebude sám, zboží, které nemá.

Majitel mi objednávku stornoval, zboží nedodal. Škoda, že nabízí zboží, které nemá k dodání.

• doprava zdarma a vstřícný přístup dodavatele
    • nevím o nich

100% spokojenost