• Cena, super prodejce.
    • nejsou

Můžu jen doporučit.

• Zatajená vada na spotřebiči, o které nemohl nevědět.Otřesně odvedená práce. Pro mě nikdy více tento obchodník.

Nedoporučuji!

• Výborné ceny a podmínky
    • Není aktuální stav skladu. Neodpovída zobrazení.

Celkem dororučuji. Snaží se udělat dobrý dojem.

• Kvalita komunikace, rychlost
    • Žádné

Perfektní doporučuji

• perfektní a okamžitá komunikace.
    • skvělé dodání.
    • scháněla jsem tento tip varné desky
    • o žádných nevím.

obchod doporučuji, perfektni komunikace a domluva užasná doprava a ochota a pomoc dopravcu. Svělé vše jak má být. DĚKUJI.

• Dobrá komunikace s panem Slavíkem.

Na internetových stránkách je uvedeno zboží, které se již nevyrábí. O této skutečnosti mne informoval až prodejce telefonicky. Nebyla mi nabídnuta žádná alternativa produktu, prostě se již nevyrábí a konec.

• Dobrá cena za zboží ,doprava zdarma
    • Nevím

Vynikající nabídka zboží a služby

• spokojenost a ochota
    • nema

vyborny

• Ochota

Naprosto vyhovující

• Ochota poradit s výběrem, perfektní komunikace, dobrá cena.

Doporučuji!

• Dobrá komunikace s obchodem. Pan Slavík se
    • snaží vyřešit menší problémy při reklamaci,
    • doufám že k mé spokojenosti

obchod má dobré ceny
    snaží se vyhovět zákazníkům

• Nejnižší cena na trhu, osobní přístup ze strany prodávajícího, bezplatná spolehlivá doprava

Těsně před zavírací dobou kamenného obchodu jsem prodávajícího telefonicky kontaktoval. Byli mi ochotně zodpovězeny mé doplňující dotazy ohledně mnou vybraného produktu - sušičky. Bylo mi doporučeno příslušenství levnější než k tomuto výrobku doporučoval výrobce na svých oficiálních stránkách. Ve 20:00 jsem provedl objednávku.
    Následující den ráno v 10:00 bylo zboží doručeno. S výnosem řidič ochotně a bezplatně pomohl. V 10:30 mne prodávající telefonicky kontaktoval, aby si ověřil, že došlo k bezproblémovému doručení zboží.
    Obchod doporučuji

Perfektní jednání s obchodem, skvělé ceny zboží a rychlá doprava. Všem doporučuji!

• dobrá cena, doprava zdarma, pohodový osobní přístup
    • prezentace na webu

• Objednávka u jedné firmy, dodávka od jiné. Nikdo neřeší reklamaci.

Objednal jsem lednici u p.Slavíka po osobním telefonátu, objednávka potvrzena mailem, cena včetně DPH i PHE 10597,- Kč. Lednici přivezli od Jiří Režný - Elektroservis s naúčtovaným recyklačním poplatkem, cena celkem 10800,- Kč. Lednice v náhradním obalu (změna otevírání dveří), ale poškozené madlo mrazáku. Následovalo jednání o výměně lednice nebo dveří, pan Režný nás odkázal na výrobce lednice, dosud nedořešeno. Lednici potřebujeme používat, tak je každý den zpoždění nepříjemný.

Reakce obchodu Elektro Slavík

Vážený pane Diviši,
    lednici opravdu doručil Elektroservis Jiří Režný, který je naším dodavatelem i dopravcem, na tom není nic neobvyklého. Dvoumetrovou lednici jste si objednal v pátek odpoledne, na Vaši žádost a s Vaším souhlasem byla lednice vybalena, technik otočil otevírání dveří a zase ji zabalil (to vše za dohodnutý poplatek 250 Kč, s tím jste naprosto a velmi rád také souhlasil, proto ve výsledku vyšší cena, recyklační poplatek byl v ceně po objednání zahrnutý). V úterý jste měl lednici doma, doprava byla zdarma a Vy nejste s dopravou spokojen? Rychleji to opravdu nejde, my jsme taky jen lidi a o víkendu si potřebujeme odpočinout.. Bohužel na původní straně po madlech zůstal nejspíš otlak v hraně lednice, ale bez řečí jsem Vás poprosil o nahlášení na servisní linku, lednici Vám Whirlpool vymění. Nezlobte se, ale ze Zlína do Plzně Vám ji vyměnit nepojedu, přijedou k Vám z nejbližšího autorizovaného servisu, který je jistě v Plzni. Whirlpool má na reklamaci 30 dnů ze zákona, Vy zatím lednici můžete používat, což jsem Vám sdělil. K lednici jste navíc získal prodlouženou záruku na 8 let, také zdarma, co víc máme udělat, abyste byl spokojen a doporučil náš obchod? Při jednání přes telefon jste se vyjadřoval úplně jinak, anonymně se to potom snadno hodnotí, snad pro Vás bude toto zklamání tedy ponaučení a příště si lednici koupíte v kamenné prodejně, kde svou nespokojenost vyjádříte určitě stejně výrazně! Udělali jsme pro Vás maximum a toto je Vaše odměna? Děkujeme tedy.. Slavík.

• rychlý a pohodlný nákup

solidní jednání i při změně objednávky,proto bezproblémový nákup

• Osobní přístup k zákazníkovi!
    • Nevim o nich.

Naprosto spokoheny zákazník.

• seriozni jednání p. Slavíka
    • možná internetové stránky

Velmi seriózní prodejce. Slušné a vstřícné jednání na vysoké profesionální úrovni od začátku až po ukončení celé transakce. Rozhodně zde nakoupím znovu. Jsem po všech stránkách moc spokojená a děkuji.