• Bylo by dobré uvádět množství skladem,

Dobré ceny, obchod fungoval, dodání do týdne. Z objednaných kabelů nebylo skladem dostatečná délka (<20m) a dodání od dodavatele to prodloužilo o týden.

Vše OK

• Jsem absolutně spokojena s obchodem. Měli v katalogu zářivku , kterou jsem marně sháněla v Praze a Středočeském kraji , prý se už nevyrábí. Od objednání snad ani neuplynuli dva dny a už jsem ji kurýrem dostala , pečlivě zabalenou .

Kurýr stál více než žárovka, ale tak si příště obědnám dvě do zásoby.

• rychlé jednání

• nízké ceny
    • zboží není skladem
    • dlouhá dodací lhůta
    • vysoká cena poštovného

Nejlepší ceny na trhu - bohužel dodací lhůty se pohybují kolem 1 týdne a část zboží které je deklarováno jako skladové, fyzicky není k dispozici

Reakce obchodu elektroprovsechny.cz

Vážený zákazníku,

moc se omlouváme, jednalo se zřejmě o kabely, které jsou sice reálně skladem, ale bohužel ne zrovna ve vámi objednané délce. I přes to, že zboží nebylo skladem Vám přišlo do týdne na Vámi určenou adresu, což chápeme, že se někomu může zdát, v dnešní uspěchané době, jako dlouhá doba, ale věřte, že děláme vše co je v našich silách a možnostech. Poštovné bohužel nemůžeme nijak ovlivnit, řídíme se pouze cenami dopravce.

Hezký den Vám přeje
    Tým elektroprovsechny.cz

Světlo mi bylo doručeno rozbité bez bublinek bez jakéhokliv jištění, aby nedošlo k poškození!
    Posílám zpět.
    Jsem zvědavá, zda mi pošlou nové, už teď jsem čekala 2 týdny na doručení!
    D.Havranová

Reakce obchodu elektroprovsechny.cz

Vážený zákazníku,

moc nás to mrzí a omlouváme se, jednalo se o selhání lidského fakturu. Neprodleně provedeme nápravu a zašleme Vám nové světlo.

Hezký den Vám přeje
    Tým elektroprovsechny.cz

vše ok

• Přes moje požadavky nad rámec objednávky, mě obchod vyšel vstříc a vše přišlo v pořádku

• Nedostatečné zabalení
    • Žádné zabalení

Zboží mi došlo naházené v jedné velké krabici kde byla samozřejmě půlka rozdrcena těžkými velkými kabely takže jsme z krabice sypali rozdrcené krabičky a rozsypané vruty, na tom ležely těžké kabely. Naprosto nechápu koho mohlo napadnout poslat křehké plasty naházené v krabici s těžkým zbytkem! Vruty vůbec zabalené nebyly, jen hozené do krabice. Bohužel většina zboží nepoužitelná - takže nedoporučuji!!!! To ani nemluvím o tom, že mi přišlo 2x shrnutí objednávky během dvou dnů ale o fakturu jsem musela obchodu psát neboť jsem neměla údaje k platbě.

Hmm,
    jakmile je u položky napsáno SOLAR, cena letí nahoru :-(
    Ale i tak jsem vybral vhodné pojistky.

Ukázalo se, že přišly z KAMATu > škoda poštovného a dobírky, kolem KAMATu denně jezdím. Jenže to se v tomhle obchodě nedozvíte.

• Obchod jak má být, spolehlivý i s osobním odběrem

• - rozsah nabídky v tomo oboru
    • - stanovení ceny
    • - rychlost doručení zboží po objednávce

• rtxchlost

Na dodávce kabelu by obchod neměl nic zkazit, tedy pokud pošle objednaný typ a délku.

Dobrá cena, komunikace , příjemné a vstřícné vystupování, včetně skladníka.

• Dobré ceny
    • Rychlé doručení (do 24 hodin)

• příjemná paní fakturanka
    • potřeboval jsem upravit objednávku na místě a paní byla ochotná a příjemná

žádné