Zbozi bylo za velice nizkou cenu, coz bylo trochu podezrele a nasledne byla objednavka zrusena s tim ze jiz neni skladem.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobry den,zákaznikovi jsme se za vyprodane zboží omluvili,vysvětlili situaci,nabídli stejný typ za stále mimořádnou cenu,zakázník se ani neobtěžoval odpovědět.samozřejmě jednodušší je bez další komunikace obchod anonymě odsoudit.

Jiři Šuba

• Neposielaju na SK

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ano na Slovensko neposíláme,proto nemáme uzavřenou žadnou smlouvu s dopravcem atd.Doprava by tedy zákazníka stála 2x tolik než jim objednané zboží.To jsme mu telefonicky vysvětlili a omluvili se.

Elektroobchůdek.cz

• Zboží uvedené skladem není skladem

Obchod určitě normálně plus mínus funguje, telefony zvedají a reagují, ale bohužel jsou klamavé údaje o "Skladem" dost nepříjemnou komplikací.
    Zboží uvedené skladem s expedicí 1 až 3 dny není ani po 7 pracovních dnech dodáno bez jediné omluvy či vysvětlení.
    Po telefonickém dotazu se zjistilo, že Skladem není zatím ani u dodavatele... Naštěstí nebyl problém objednávku stornovat.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,omlouvám se tedy dodatečně,již deset minut po objednávce,jsme věděli,že zboží není a nebude,dostupnost se špatně vygenerovala,vysvětlrní je naprosto jednoduché a lidské a není zatím třeba hledat nějaké klamání zakazníka,prostě jsem zapomněl ho informovat.
    Elektroobchůdek.cz

• zvýšená cena i doba dodání oproti nabídce

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ano zboží v akční ceně bylo již doprodáno,se zákazníkém ( pravděpodobně se stejnou osobou která ted píše tyto nehoráznosti) jsme se telefonicky dohodli,že přesto zboží chce i za cenu zvýšenou ...to je asi tak vše co se dá k tomuto napsat....

Elektroobchůdek.cz

obchod nedoporučuji zboží přišlo poškozené. už je to 2 měsíce a ještě nemám zpátky peníze!!!!!!

Jak můžu hodnotit něco, co jsem ještě neviděl ???

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• doprava "zdarma"
    • nedostali jsme doklad o nákupu ani záruční list

Ochota i slib dodání ZL

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

fakturu zákazníkovi samozřejmě dopošleme elektronicky, jinak vše v objednávce bylo bez problému a sám zákazník nám psal děkovný email, jak je s námi spokojen. Proč nám tedy teď uděluje nedoporučuji bohužel nechápeme.

Elektroobchudek.cz

Nedoporučuji, zboží ani po čtrnácti dnech a mém upozornění takřka před týdnem, stále nedorazilo. Zboží mělo být podle potvrzení doručeno 3.5 2019, nyní je 13.5 2019 a objednané zboží nikde.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,v prvopočatku naše chyba,ale že zázníkovi zboží nedorazilo ani na druhý pokus po naší omluvě,se bohužel dozvídáme až takto...

Elektroobchůdek.cz

Několik dní se nedělo nic a potom obchod objednávku zrušil.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den, už mě nebaví odpovídat dospělým,pravděpodobněi snad i svéprávným lidem,když mohou pracovat s počítačem na takové nehoráznosti,zákazník si objednal zboží,které nebylo skladem,a bylo takto označeno a již nešlo objednat .O této situaci jsme ho informovali a objednávku tedy stornovali....

Elektroobchůdek.cz

Další ze zástupu eshopů, kteří klamavě uvádějí, že je zboží skladem, ale po několika dnes čekání a pokusech o kontakt se dozvíte, že budou expedovat příští týden.
    Tento přístup nepodporuji.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

expedice zboží se měla zdržet o jeden den, za což se omlouváme. Co se týče pokusů o kontakt, zákazníkovi bylo na jeho jediný dotaz obratem odpovězeno a na základě naší odpovědi o zdržení dodávky byla objednávka stornována.

Elektroobchudek.cz

Objednal jsem, prišlo potvrzení do mailu, zaplatil jsem a to je tak všechno. Žádný potvrzení přijaté platby, žádná zprava o tom kdy se uráčí objednané zboží zaslat. Další obchod, co prodává věci který nemá.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den, bohužel je to tak....zboží ale skladem je ,nějakou chybou nebylo odesláno...Omlouváme se.

Zákazníkovi bylo zboží na základě jeho upozornění doposláno s dárkem, jako kompenzací naší chyby.

Elektroobchůdek.cz

Zboží stále nedorazilo. Obchod se neozval.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zboží bylo expedováno,že zákaznikovi nedorazilo,se dozvidáme z této recenze,což není určitě šrastné rozhodnutí....

• špatná komunikace
    • nepravdivé údaje

Pračku mají jako Skladem expedice do 24 hod. Skutečnost byla, že jsem v pondělí objednal a došlo přijetí objednávky. Potom ticho, žádná komunikace. Teprve potom jsem začal pročítat recenze eshopu na heuréce. Nechtěl jsem čekat, že se nedočkám proto jsem ve středu dopoledne objednávku stornoval objednal jinde a druhý den jsem ji měl doma.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,tady jsme setkali s jasnovidcem, je to přesně tak, tak jak píše, pračku objednal v pondělí odpoledne, ve středu ráno byla pračka nachystána k expedici, což jsem osobně zákazníkovi říkal v telefonickém hovoru, ale ten chtěl objednávku stornovat s tím, že ví, že mu do konce týdne nepříjde.

Elektroobchůdek.

Dlouhá dodací lhůta zboží jsem objednal dne 8.1.2019 a ještě 26.1.2019 stále nemám

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,pokud je doba expedice od objednávky uvedena, jako,, obvykle expedujeme za 7- 10 dnu,, což jsou dny pracovní a zboží není skladem ,je opravdu možně ,že zákazníkovi ještě nedorazilo. Navíc byla objednávka provedena 15.1., nikoli 8.1., jak píše zákazník, což je ostatně uvedeno i pod jeho slovním komentářem.

NEDOPORUČUJI!!!

Na stránkách měl u objednaného zboží obchod napsané "skladem" a "expedice do 24 hodin". No takže ani omylem!!! Tuto lhůtu obchod několikanásobně překročil.
    Zboží, které jsem potřeboval do konkrétního termínu tak nedorazilo včas a já byl nucen shánět alternativu.
    V případě nějakého kontaktování s omluvou, že zásilka nebude doručena včas bych pochopil a objednal jinde. Ale krom automaticky generovaných mailů neproběhla ze strany obchodu žádná komunikace.

(Zákon o ochraně spotřebitele - § 5 Klamavá konání (odstavec 2b) )

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,odpověd je zcela jednoduchá i bez použití paragrafu,měli jsme na stránkách uvedeno,že objednávky přijaté od 20.12. do 3.1. budou vykrývány od 4.1.2019,takže zákazník,se měl vrátit ke slabikáři z první třídy a tuto informaci s jeho pomocí rozluštit a ne hledat paragrafy a používat silná slova .

Elektroobchůdek.cz

Po objednani polozek z obchodu mi dosel potvrzovací mail o tom, ze objednavka byla prijata. Potom se 10 dni nedelo nic. Musela jsem se připomenout, abych dostala nejake info, jak to s objednávkou vypada a bylo mi odepsano, ze objednavku vyridi tento tyden.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zákaznice má plnou pravdu,jenom se nemusela připomínat,stačilo si přečíst ,co jsme přes celé vánoční svátky měli uvedeno a to,že všechny objednávky přijaté od 23.12 - 3.1. budou vyřizovány po tomto datu,což je, opravdu mimo 4.1, tento týden, tím pádem nechápu,její překvapaní,že se tak opravdu děje....

Jiří Šuba

• Nevěřte tomu, že je zboží skladem a že jej odešlou do 24 hodin.

Objednal jsem holicí strojek, který měl být skladem a být odeslán do 24 hodin. Ovšem po mém dotazu, zda je zboží opravdu skladem, mi bylo sděleno, že bude posláno hned další den. Po 3 dnech jsem volal znovu a bylo mi přislíbeno, že bude zasláno další týden a že se to do Vánoc snad stihne. Tak jsem radši hned zrušil a koupil za levnější cenu u Amazon.de. Včera objednáno, dnes došlo.
    Chápu, že jsou Vánoce, potom ale zrušte info, že je zboží skladem.

• Lednice bohužel přišla omlácená a našla jsem na ní hned několik oděrek
    • pánové, kteří mi lednici přivezli byli naprostí burani

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

to, že zákaznici přišlo zboží poškozené se dozvídáme z této recenze, což je dost nešťastný způsob. Dovoz provádí dopravní služba, kterou si zákazník vybere, pokud je s dopravou a zbožím jakýkoliv problém, má zákazník možnost nás po převzetí zboží kontaktovat a uplatnit reklamaci, všechny tyto informace máme uvedené v našich obchodních podmínkách.

Elektroobchudek.cz

• Bez předchozího upozornění nepřišlo vše objednané

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,tento člověk je prachobyčejný lhář ,zde je informace,která byla zakazníkovi odeslana před expedicí objednávky :

moc se omlouváme, ale bohužel se nám stále nepodařilo naskladnit Flash USB Kingston Data Traveler 106 32GB USB 3.1 - černý/červený, dodavatel nám není schopen sdělit, kde se zboží nachází a nejsme tedy schopni ho v nejbližší době dodat.

Položky:
    Skládačka ozubená kolečka dřevo 14ks s předlohami v krabici 23x22x4cm 2x

a

Zpátky do lavic 1x

jsme dnes odeslali na Vaši adresu.