• druhý den od objednávky 7.5 provozovna uzavřena,na dveřích a ani na webu nebyla žádná cedulka,že je zavřeno a druhý den došlo od prodejce storno objednávky bez vysvětlení..

• nekomunikuji
    • podvodníci
    • neposilaj to co si objednám
    • neposilaj objednávku

Objednal jsem si 4 věci,poslali jen dvě a z toho se jedna neschodovala s tím co jsem objednal,bila o půlku levnější a neodpovídali ani funkce modu.Okradli mě tak asi 1400,- Navíc nekomunikuji a nijak to neřeší. Prostě podvodníci a zloději.

Objednávku mi zrušili bez udania dôvodu, peniaze mi neboli doteraz vrátené, nedá sa tam už ani dovolať.

Vždy jsem zboží dostal druhý den po objednání, maximálně třetí den. Tentokrát mi přišla zásilka až za deset dní.

Obchod nekomunikuje,po deseti dnech od objednávky mi zaslal storno bez jakehokoli vysvětlení,nedej bože omluvy.

Už je to 12 dní od zaplacení a zboží stále nedorazilo. Po týdnu jsem se po opakovaných pokusech konečně dovolal do prodejny, kde mi bylo slíbeno, že objednávka bude odeslána ještě ten den. Zatím nic. Nepřišel ani žádný email, který by potvrdil platbu nebo přípravu k odeslání.

zatím mi nic neřišo a ani žádné upozornění

Vše O.K., doporučuji.

• Cena, rychlost, přehlednost

Nakupuji zde pravidelně a vždy 100% spokojenost.

• Rychlé jednání
    • nebylo vše, co jsem chtěla, musela jsem shánět jinde

Celkem dobrý, ale nebylo vše, co jsem chtěla koupit.

Prostě perfektní, maximální ochota.
    Děkuji

• Vyborna dodavka

spokojenost

• kvalitni a rychly

• Vyborny pristup

Super som spokojný

Katastrofání dodací lhůta. Obchod nekomunikuje, majlová schránka je nefunkční, majly se vrací jako nedoručitelné. Mobil nevzali nikdy. Budu rád, pokud to vůbec dojde...

• Větší sortiment zboží za příznivé ceny
    • zatím jsem nenašel

Solidní obchod s výběrem zbož.Každopádně doporučuji,Ale mohly by zavést bodový systém jak to ma treba vasecigareta.Za pocet nasbiranych bodu by mohla byt sleva.To bych uvital.

byl jsem spokojen