• Vlastně jsem se ještě nikdy nesetkal s takovou snahou o perfektní komunikaci a zájem o skvělé poskytnutí služby prodeje zákazníkovi, jako v tomto obchodě, a to nakupují přes e-shopy již řadu let. Vřele všem tento obchod doporučuji a majiteli přeji hodně úspěchů, obzvlášť v této pro podnikatele nelehké době.

Prostě skvělý obchod!

• Dobrá komunikace
    • Vstřícné jednání
    • Možnost odborné rady

Pro uvedené klady se tento obchod stal mým oblíbeným pro nákup elektro zboží.

Nabízejí zboží, které nemají.

• dobrá komunikace
    • kvalita zboží
    • neznám

Bezproblémový obchod.Rozhodně bych v obchodě nakoupil znovu.Pro ostatní tedy doporučuji.

• Velmi profesionální a rychlé jednání. Pan Kohoutek - majitel eshopu - byl velmi vstřícný, zboží bylo doručeno následující den. Několikrát jsem byl telefonicky kontaktován ohledně stavu nabídky a také, zdali bylo zboží doručeno .
    • žádná

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Komunikace s e-shopem na nadstandardní úrovni. Následující den po objednávce jsem byl osobně telefonicky kontaktován. Jelikož jsem si trochu vymrzoval v barvě produktu, tak se vykrytí protáhlo na 3 týdny, díky komunikaci e-shopu Elekro-fresh přímo s českým výrobcem. Jsem názoru, že jiné obchody toto vůbec nepraktikují. Takže závěr- naprostá spokojenost . Mohu jen doporučit.

• Viz celkové hodnocení.

Naprostá spokojenost! Neuvěřitelná ochota, vstřícnost a permanentní telefonické informace o stavu objednávky (zboží nebylo skladem a bylo objednáváno na moje přání), navíc změna dopravce v můj prospěch a dodání zboží v určený čas na moje přání. Lepší cenu v současné době jsem na českém netu nenašel. Kromě toho doprava zdarma. Velké díky!

Potvrzení objednávky bylo to poslední,co mi obchod napsal. Žádná další komunikace,nebo informace proč zboží nedodájí.

Reakce obchodu Elektro fresh

Omlouvám se za "nekomunikaci" v době dovolené a následné karanténě ( KoronaVir )

• Ochota

Po domluvě objednán model vyšší řady se slevou. Ochotný pán mi poradil a vyšel vstříc. Mohu jen doporučit.

vše proběhlo ok, ochotný personál

Perfektní jednání

Rychlost, skvělá komunikace, rychlé dodání, naprostá spokojenost

Velké znalosti a vstřícnost prodávajícího.

• Zboží které jinde neměli
    • Po objednávce volali pro upřesnění
    • Poštovné trochu vyšší

• osobní komunikace

• výborná komunikace
    • neposílat přes PPl nespolehlivost

• rychlé a spolehlivé jednání
    • kvalitní technická podpora
    • ochota najít nejlepší řešení v zájmu zákazníka

Určitě doporučuji na základě vlastní dobré zkušenosti využít služeb tohoto obchodu, věřím že i ostatní budou s výsledkem spokojeni.

• Dobrá komunikace s e-shopem, doručení zboží do dvou dnů v pořádku, spolehlivost e-shopu, velmi tento e-shop doporučuji.
    • Celkově velká spokojenost
    • Nemohu nic vytknout.

Tento e-shop vřele doporučuji.

• Velmi dobrý výběr zboží, špičková komunikace obchodu se zákazníkem a příkladná ochota a jednání se zákazníkem!

Mnou z nabídky obchodu vybraný centrální reproduktor Magnat Quantum Center 67, už nebyl na skladě a tak mi byl jako kompenzace nabídnut vyšší model - MAGNAT Quantum center 72, ale s výraznou slevou! Tak se chová pravý obchodník!!! Dále mi pan majitel ochotně podával po telefonu další rady a tipy na vylepšení zvuku mé aparatury apod. Až budu někdy opět kupovat další zboží z oblasti hifi techniky, obrátím se na Elektro fresh, jako na první obchod a svým známým Elektro fresh také doporučím! (Sice byl delší čas dodání, ale zboží jsem nekoupil 29.12. 2017, jak je zde psáno, ale vyšší model jsem objednal až 30.12. 2017, byly svátky, tak že delší dodací lhůta je pochopitelná)

• Velmi milá obsluha, ochota poradit a zboží zajistit, jsem velmi spokojená.
    • -