• Prověřený obchod, zákazníky

• Rychle jednání vše proběhlo v pořádku

Naprostá spokojenost

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, moc se omlouváme za zpoždění v odeslání Vaší objednávky a opomenutou komunikaci ohledně toho. Co nejdříve se s Vámi spojíme, abychom situaci napravili. S přáním hezkého Elektro Dvořák.

• Rychlé dodání zboží...

• Rychlá odezva obchodu.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

S obchodem jsem spokojen i když se vbloudila malá chybička při předávání
    přepravní společnosti za kterou se vedoucí prodejny omluvil.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byli i přes drobnou chybu s nákupem u nás spokojení. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

• Rychlé zaslání, velký výběr zboží

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

• ochota, rychlost, upozornění na záruku

Rychlá doba dodání

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • široký sortiment
    • obchod prodává i náhradní díly, nemuseli jsme vyhazovat celou lampu, stačilo dokoupit rozbité stínidlo

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

rychlé vyřízení dobré zboží

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

vše v pořádku, možná bych uvítala informaci e-mailem, že bylo zboží odesláno...

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. E-mail s informací, že jsme zboží expedovali standardně zasíláme. Pokud se tak nestalo, omlouváme se. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

Super ceny, rychlé dodání.

Rychlost dodání.
    Děkuji za vstřícnost při jednání s vráceným zbožím.

ok

• Rychlost vyřízení

Nářadí přišlo nové, ale v otrhaném a zapáskovaném originál obalu - koupili jsme to jako dárek k 60tinám, takže pro tuto akci nepoužitelné, protože to na první pohled vypadá jako z bazaru.. škoda

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost. V případě, že se něco takového přihodí, jsme tu pro zákazníky na telefonu nebo na e-maiu a situaci dokážeme vyřešit – buď zajistit výměnu nebo poskytnout adekvátní slevu. Je dobré se na nás obrátit co nejdříve po převzetí zboží. S pozdravem Elektro Dvořák.

• Dobré ceny, slušné chování, mohu doporučit

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za milou zpětnou vazbu. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

vstřícné jednání

vše OK