Velice spokojen.

vstřícnost,ochota za mě super

• Zboží došlo velmi rychle a v pořádku

plná spokojenost

• zadne

Velka spokojenost
    Rada tady nakupuji perzonal velice prijemny

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

Super jednání,rychlé vyřízení objednávky

Přeji hezký den :)

Na e-shopu jsem si našel, že zboží mají skladem.
    Zašel jsem proto přímo do obchodu v Šumperku, abych nejprve zjistil, zda ho mají i v obchodě a to hlavně proto, že i za objednávku s osobním vyzvednutím chtějí 29 korun.
    V obchodě mi řekli, že to na místě nemají a že bude nejlepší, abych to na na e-shopu objednal přímo na prodejnu s tím, že zaplatím "pouze" 29 korun za vystavení faktury. Dost podivné, když vezmu v potaz, že objednávání na prodejnu používám u více obchodů, ale nikdo po mně nikdy nechtěl peníze za vystavení faktury.

Reakce obchodu ELEKTROCENTRUM Dvořáček

za pochybení kolegů z pobočky v Šumperku se Vám omlouváme.

Skvělé

Přeji hezký den :)

• Možnost vyzvednutí v místě byliště

Přeji hezký den :)

Objednávka mi byla zrušena s odůvodněním, že dodavatel není schopen toto zboží zajistit. Zboží je ale stále v nabídce obchodu a lze jej objednat. Cena zboží je nereálná.

Reakce obchodu ELEKTROCENTRUM Dvořáček

na internetových stránkách zboží svítí, že skladem není. Omlouváme se, ale bohužel není v Našich silách zboží od dodavatele zajistit a zjistit nejbližší termín naskladnění. Děkujeme za pochopení.

Přeji hezký den :)

Vše v naprostém pořádku, 100% spokojenost.

Přeji hezký den :)

Bez problémů. Rychlé vyřízení objednávky a druhý den jsem mel zboží doma.

Dobrý den.

Děkujeme Vám za kladnou recenzi.

Jsme rádi, když jsou Naši zákazníci spokojeni.

Doufáme, že budete i nadále využívat Naše služby, a těšíme se na Váš další nákup.

Hezký den

• Nemusím chodit do obchodu a zboží si vyhledám po internetu
    • Myslím, že žádné.

Rychlé dodání zboží za rozumnou cenu "o)))))

Dobrý den.

Děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi , že jsou Naši zákazníci spokojení.

• Cena, komunikace.
    • Zboží dorazilo relativně za dlouho.

Za mě vše v pořádku. Doporučuji.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi. Omlouváme se za čekání. Doufáme, že tímto jsme Vás neodradili, a budete u Nás nakupovat i nadále.

Hezký den

• Pomalé vyřízení objednávky.

Dobrý den.

Omlouváme se Vám za pomalejší vyřízení. Naši pracovnícui měli plné ruce práce, a jistě dělali vše proto, aby jste balík měl co nejdříve. Doufáme, že Vás nákup u Nás neodradil, a brzy si objednáte další produkt.

• Žádné
    • Obdržel jsem během týdne čtyři zprávy, ale objednané zboží ne!!!

Jedna zkušenost mi stačila, už nikdy více!!!

Dobrý den.

Omlouváme se Vám za pomalejší vyřízení. Naši pracovníci měli plné ruce práce, a jistě dělali vše proto, aby jste balík měl co nejdříve.

Hezký den

• Zboží jsem objednal 4. ledna 2017, do dnešního dne t.j. 11. ledna 2017 jsem neobdržel výzvu k vyzvednutí zboží. Od prodejce jsem obdržel čtyři emaily, v posledním bylo uvedeno:"že bylo vyfakturováno a objednávka vyřízena."
    • Dle mého názoru je prodejce velmi neseriózní a případným dalším zákazníkům ho NEDOPORUČUJI !!!

NEDOPORUČUJI !!!

Dobrý den.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace, jistě to bylo pouze nedorozumění.

Na našich kvalitách neustále pracujeme.

• možnost objedná8ní z domu
    • Neúplná informovanost - nebyla zaslána informace o tom, že zboží je na výdejním místě připraveno k odběru, rozdíl mezi cenou uvedenou na faktuře zaslané e-mailem a konečnou cenou uhrazenou při převzetí zboží, nemožnost úhrady zboží při fakturou kartou,

Pokud nebude nezbytně nutné, tento obchod využívat již nebudu

Reakce obchodu ELEKTROCENTRUM Dvořáček

omlouváme se za způsobené nedorozumění při platbě. Snažíme se naše služby zkvalitňovat. Doufáme, že Vás tohle nedorozumění neodradí při dalším nákupu a budete nadále našim zákazníkem.

Hezký den

• Dobré ceny a ochotné jednání.
    • Nevím

Dobrý den.

Děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi , že jsou Naši zákazníci spokojení.

• komunikace

dekuji, stacilo

Dobrý den.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace, jistě to bylo pouze nedorozumění.

Na našich kvalitách neustále pracujeme.