vše bylo bezproblémové a rychle vyřízené a dodané

• Excelentní služby obchodu ve všech směrech (komunikace, domluva termínu doručení, doručení).

Už jsem se dlouho nesetkala s tak výbornými službami e-shopu. Ihned po objednávce lednice telefonát a domluva na termínu dodání (vlastní rozvoz obchodu). Termín i hodina dodání dodrženy na minutu přesně a ještě pomohli vybalit lednici a odvezli si balící materiály. Pokud budu něco příště objednávat, tak se určitě obrátím sem.

• Super přeprava, kontrola nepoškození při každém překládání

Výborná komunikace

Velmi mě překvapil hovor od pana majitele, který mě o všem informoval, kdy zboží předal dopravci a vše ostatní o objednaném zboží. V tomto obchodě doporučuji nakupovat. Ještě jednou děkuji.

Rychlost, spolehlivost, vstřícnost ohledně vyřízení změny termínu dodání zboží.

• Solidní, bez problému.

rychlost

• Skvělá komunikace, ochota, velký výběr spotřebičů. Rychlé dodání.

• ochota

• neuvěřitelně rychlá reakce na objednávku (týž den, telefonicky)
    • dobrá komunikace
    • dodáno druhý den
    • zbytečný chaos ve značení výrobku (bohužel převzato od výrobce)

rychlé dodání, vše bez problémů

Vstřícnost,ochota a rychlé vyřízení objednávky.

Velice pružný a spolehlivý obchod se slušnými cenami a skvělou komunikací.

Bezvadné, díky

Dobře komunikovali a poradili.

• Vysoce nadstandardní osobní přístup
    • Odvoz starého spotřebiče v jižních Čechách zdarma

Lednici jsme kupovali jako dárek. Pracovníci vyřešili koordinaci dovozu naprosto skvěle, i když obdarovaný nebral telefony, protože nebere neznámá čísla. Den před odvozem mi zavolali s tím, jestli souhlasím s tím, že lednici předají jen s dodacím listem, aby obdarovaný neznal cenu - skvělý nápad! Po předání lednice mi sami poslali mail s jejím výrobním číslem, abychom ji mohli registrovat pro rozšířenou záruku.
    Za dvacet let, kdy nakupuju na e-shopech, jsem se s tak skvělým přístupem ještě nesetkal.

• Perfektní komunikace.

Rychle vyrizeni objednavky plus telefonicka komunikace s prodejcem ohledne zapojeni a servisu muzu 100% doporucit

• Super!

• Rychlé a slušné jednání.

Zboží objednáno s tím, že není aktuálně na skladě a bude cca do 2 týdnů. Ihned mi volali, aby mě na to ještě upozornili a zjistili, jak moc na zboží spěchám (bylo to před Vánocemi) a informovali mě, kdy očekávají naskladnění atd. Jakmile zboží naskladnili, kontaktovali mě a druhý den bylo zboží dodáno. Bohužel po rozbalení bylo zjištěno poškození. Reklamace proběhla bez komplikací a zboží bylo v krátkém čase vyměněno za nové.
    Od objednání zboží až po vyřízení reklamace jsem se vždy setkala s velice slušným a vstřícným jednáním, ze kterého bylo patrné, že mají zájem o zákazníka a jeho spokojenost.