Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektro-partner.cz přestal komunikovat se svými zákazníky a odstranil veškeré kontaktní údaje ze svých stránek. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• žádné!!!!!
    • Nekomunikuje

V žádném případě Vám nedoporučuji, zde nakupovat. Obchod naprosto nekomunikuje, objednávku ruším. Strašné, za celou dobu co objednávám přes internet, jsem se ještě nesetkala s tak mizerným obchodem.

• podle mých zkušeností tak žádné
    • jestli nezkrachovali

Nekomunikují,
    uvedené telefonní číslo neexistuje
    nepodávají informace
    neodpovídají na e-maily
    nespokojen

• Nesolidní obchod, nekomunikuje se zákazníkem, telefony nezvedá.
    • 100% nespokojenost.

Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• -
    • nefunguje
    • uz jim ani nebezi www stranky
    • zrejme skoncili

stranky nejdou, takze nakupovat nelze!

• Dne 25.11.2011 jsem si zboží objednala, ale bohužel mi nebylo odpovězeno jak objednávka pokračuje a zda-li vůbec je objednávka potvrzena ze strany obchodu. Proto pokud zboží bude doručeno si jej nepřevezmu.

• Nekomunikativnost, vlastně od objednání o objednávce nic nevím, jestli zboží mají nebo ne, jestli objednávku vyřídí a kdy, nebo vůbec. Nebo jestli již odešla a jenom pošta mi zapoměla upozornit.

• Vzhledem k prvnímu nákupu, který ještě nedorazil těžko hodnotit.

Rád bych obdžel zprávu zda se tento obchod uskuteční nebo ne. Dalekohled měl být dárek k vánocům. Kontaktní telefony jsou nedostupné.Doufám, že vše dopadne dobře, že objednané zboží dorazí v pořádku a pak mohu hodnotit.

• Našel jsem náhodou zboží které potřebuji
    • Dlouhá doba doručení zboží.

Zatím néni co hodnotit,ale první umělecký dojem je špatný.

• nespolehlivost

nebrat

• Nulová komunikace ze strany obchodu

Nedůvěřuji tomuto obchodu.
    Nyní nefungují ani internetové stránky.

• Špatná komunikace a dlouhé dodací lhúty.

Na objednané zboží čekáte a čekáte a čekáte až to sami zrušíte.

• v tuto chvíli pro mne žádné
    • není možné ani telefonický ani mailový kontakt

velké zklamání!!!

• Není možné zjistit, v jakém stadiu je moje objednávka.
    • Telefon, udaný v objednávce nefunguje.

Kontaktoval mne mobilem řidič, že mi veze zakázku do Č. Budějovic, ale já jsem z Prahy. Jsem ještě vůbec ve hře?
    Nakupujte jinde!!

• Žádné, obchod nefunguje.
    • Nefunguje.
    • Na mail neodpovídají.
    • Telefony jsou nefunkční.

Otřes, je zbytečné si zde něco objednávat. Zboží jsem si nakonec musela objednat jinde.

• Vůbec nekomunikují a tel. kontakt neexistuje, v OR je dle Iča úplně jiná firma.

Jsou to gauneři!!!!!!

• Ceny jsou poměrně nízké
    • Objednala jsem si zboží před více jak deseti dny. O stavu objednávky jsem dosud nebyla informována i po tom, co jsem psala email. Na telefon jsem se nedovolala, byl vypnut a stránky mi nejdou otevřít na žádném počítači.

• obchod nereaguje na dotazy, ne uvedené telefonní číslo se nelze dovolat

nedoporučuji

Obchod zklamal, žádná komunikace, deset dní po objednávce přišel email jak děkují za nákup :( žádost o hodnoocení :(, tak to se nepovedlo :(, dnes není možné se na stránky obchodu podívat ERROR.
    ZA MĚ UŽ NIC V TOMTO OBCHODĚ NEKOUPIM

Žádná odezva po víc než 10 dnech. Objednávku zruším. Nekomunikují. Nevím co je postihlo. Jejich www stránky nefungují, na emaily neodpovídají. Dřív to byl dobrý obchod.

• prehlednost
    • dodaci doba vyrobku je prilis dlouha...