• Zaplaceno a nedodáno!

Zboží jsem objednal dne 4.4.2022 a ten samý den i zaplatil převodem z banky. Dosud, je 11.4.2022, jsem zboží neobdržel! Minimálně 2x jsem psal na uvedený e-mail o sdělení stavu objednávky. V tom druhém jsem již požadoval vrácení peněz = 1.064,- Kč, kterém jsem za zboží zaplatil předem. Za více než 10 let používání internetu a objednávání zboží s placením předem se mi toto ještě nestalo. Navíc jsem zjistil, že stránky tohoto e-shopu již nelze otevřít. Seriozní by bylo, buď zaslat zboží a nebo vrátit peníze. Vím, že se mohou stát v životě různé věci, mám s tím své zkušenosti, ale pokud jsem měl vůči někomu závazky, vždy jsem je vyrovnal, byť jsem na tom sám tratil, to je totiž seriózní. V tomto případě nejde o nic jiného, než vrátit peníze, které dané firmě zjevně nepatří. Dotyčný člověk, který za to zodpovídá, by si měl uvědomit, že pokud peníze nevrátí, tak je pěkný parchant a bude za to žalován!!! Vezmu to zpět a omluvím se, pokud nastane náprava. Děkuji za to, že se ve Vás hne svědomí, neboť to je základní zákon nás všech a ne žádné světské zákony. Zdeněk Zach

Reakce obchodu ElektroInternet.cz

při objednání zboží které je skladem, a při platbě převodem, odesíláme zboží nejdéle druhý pracovní den po připsání platby na náš účet.
    Pokud došlo ke zpoždění platby, nebo k prodloužení termínu dodání přepravní společností, nemůžeme to ovlivnit.
    Podle funkce sledování zásilky Vám zboží bylo doručeno. Samozřejmě máte možnost jeho vrácení do 14 - ti dnů.
    Na veškeré e-mailové dotazy odpovídáme, zkontrolujte si prosím Vaši spamovou schránku.
    Stejně jako u jiných e-shopů, mohlo i u nás dojít ke krátkodobému výpadku, a znemožnění přihlášení.
    Veškeré své závazky již více než 30 let plníme.
    Vaše slova o parchantech, žalobě a svědomí, jsou zcela zbytečná.

Přejeme Vám příjemný víkend!

První nákup- jsem spokojen. Komunikace, rychlé dodání.

Elektro-internet.cz

• Včasné dodání i přijatelná cena.

S prvním nákupem jsem byl spokoje.

Elektro-internet.cz

Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená.

Elektro-internet.cz

ochotný přepravce, dodáno do tří dnů, dobré ceny

Elektro-internet.cz

+ ochotné jednání, rychlé vyřízení objednávky

dobrý obchod, zajímavé zboží, bezproblémová komunikace, rychlé dodání

Elektro-internet.cz

Zdravotní stav mi nedovoluje nákupy v "kamenných" obchodech, tak jsem vděčná za tuhle možnost nákupů !

• Zkušenost s obchodem nemám obj. jsem poprve asi naposled . Objednávala jsem 31.1. 22 dnes je 7.2. 22 a nic žádné zboží nemám.

• Dobrá komunikace.
    • Žádná.

Elektro-internet.cz

• Rozhodující je cena a rychlost dodávky

• Dobre jednání
    • Zboží přišlo lehce poškozené vinou dopravce
  • Ačkoli nabízeli, tak zboží neměli.

Elektro-internet.cz

S ručním tyčovým vysavače 3 v 1 s mopem Domo DO228SV jsem celkem spokojená. Osvětlení někdy v průběhu vysávání zhasne, ale po opětovném zapnutí se znovu rozsvítí. Snad to není známka toho, že osvětlení přestane brzy fungovat.
    Právě to osvětlení je na tomto výrobku SUPER. Mám fenku (kříženec retrívra), takže je to skvělá věc. Na všechny podlahové krytiny používám silnější sání a na koberec slabší. Nabitý vydrží fungovat, tak jak výrobce garantuje cca 50 min. Při ručním použití je vysavač přece jen trochu těžký, ale tuto funkci já tolik nepotřebuji.
    Tento vysavač má filtraci: Cyklónový systém filtrace se stálým výkonem sání a jemnější nečistoty, mikroorganismy zachycuje HEPA filtr - tento si po 14-ti dnech objednávám další. Je ze silnějšího papíru a velice špatně se čistí. Tak jak doporučuje prodejce jsem neměla ani odvahu zkusit umýt pod vlažnou vodou... a čekat než uschne. Takže se snažím HEPA filtr vyklepat.
    Funkci s mopem jsem nezkoušela - takže nemohu recenzovat.
    Vysavač Domo DO228SV je na rychlé luxování super.

Elektro-internet.cz

Zboží bylo na prodejně druhý den a to bylo mezi svátky

• Rychlá dodávka objednaného zboží

Byl jsem velmi spokojen s přijmutím objednávky a rychlá dodávka.
    Vřele doporučuji.

Elektro-internet.cz

rychlé dodání na pobočku, bezproblémové vyzvednutí, vše super

Rychlost,spokojenost.

Elektro-internet.cz

• Vřele doporučuji, výborná komunikace s obchodem jak po telefonu tak po mailu.
    • Kéž by takto fungovala většina obchodů
    • Musím chválit
    • Rychlé jednání