Nechal jsem si poradit, jakou mám koupit zkoušečku s prozváněčkou. Poradily mi EMOS Zkoušečka napětí a fází Z10, jenže ta má jen akustickou zvukovou signalizaci, ne prozváněčku.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

bohužel pojmy a dojmy jsou stíle mezi námi.Každý jsme měli na mysli něco jiného.Nicméně zákazník obdržel i email s odkazem na výrobek včetně popisu a přesto jej objednal.Nicméně má nárok na vrácení zboží a toto také využil.Zboží bylo vzato zpět a peníze vráceny.Děkuji za poznámku.!M.P.Pokluda
    www.elektro-instalacni-material.cz

• Zboží nebylo před odesláním vyzkoušené. Bylo nefunkční

Zásadní chyba, že zboží před odesláním není přezkoušeno. Teď čekám jak dlouho bude trvat než se provede oprava nebo výměna. Navíc jsem zaplatil dvakrát poštovné. Což předpokládám, že mi nebude uhrazeno. V kamenném obchodě bych zboží vrátil a dostal peníze nazpět bez ztráty poštovného.
    Pokud nebude provedena kontrola zboží před odesláním nedoporučuji tento obchod

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

v zásadě naní nač reagovat.Jednotlivé zboží se samozřejmě nekontroluje ani u nás ani jinde v eshopech.S výjimkou osobního převzetí na výdejně kde o to může zákazník požádat ovšem je to z valné většiny placená služba!Od toho má zákazník zákonnou možnost zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.Samozřejmě včetně poštovného-což je zároveň odpověď i na další otázku.Samozřejmě v kamenném obchodě se poštovné neplatí to dá rozum.Ovšem zato má zákazník poměrně vyšší cenu-předpokládám,že proto zvolil nákup na eshopu.Tolik asi naše reakce.Komplikace nás samozřejmě mrzí ovšem pokud nastane snažíme se jej řešit rychle a ku spokojenosti zákazníka.

M.Pokluda

• Měl jsem připomínku k jedné funkci dálk. ovladače,navrhoval jsem jeho výměnu.
    • Jejich odpověď abych si to vyřídil s jejich velkododavatelem ! ! !

Raději se tomuto e obchodu vyhněte.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

připomínku samozřejmě akceptujeme ikdyž vyzněla poněkud odlišně od naší korespondence,ale nemůžeme dělat nic jiného než ji předat výrobci.U reklamace je možný postup buď zaslání k nám /kde se zboží zakoupilo/ nebo přímo k výrobci /což je vždy rychlejší/ a je toto zákazníkům běžně doporučováno.Samozřejmě je na zákazníkovi kde chce reklamaci řešit.Dost dobře ale nechápu co tato reakce má znamenat...Reklamace ještě nedorazila ani k nám ani k výrobci tedy předpokládám,že zákazník se sám ještě nerozhodl jak bude věc řešit.Každá reklamace jak u nás tak u výrobce byla,je a vždy bude řešena včas a ku prospěchu zákazníka.Bohužel pak zadávat takové komentáře nemá smysl.Pokud to uspokojilo ego tohoto klienta budiž mu přáno.
    I za Vaši připomínku děkujeme ale budeme raději když takové připomínky napíšete přímo na náš email.
    Hezký denM.Pokluda

• podvádějí zákazníky v ceně = nefér jednání.prodejce prodává 2ks balení AAA baterií, ale cenu má pouze za 1ks s tím, že po založení objednávky se cena navýší.je to zavádějící a nefér jednání pouze pro to,aby byl obchodník vidět ve vyhledávačích na prvních místech. balení 2ks by mělo mít cenu za celé balení, ne za polovinu.obchodník uvádí,že tato skutečnost je uvedena v poznámce, ale to neomlouvá fakt, že cena je špatně.to je jakobyste jsi koupili brambůrky a cena na balení byla za 1 lupínek.toto jednání je špatné a mate zákazníky.

nefér jednání, nefér cenová politika.u balení 2ks mají cenu pouze za 1ks.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Informaci že cena je za 1 ks baterie máme již na úvodní stránce a to zvýrazněným písmem.Dále je tato informace uvedena i u zboží a nakonec i v potvrzovacím emailu objednávky.Nikde nemáme napsáno,že cena je za celé balení jak se mnozí co asi nečtou ani jednu tuto poznámku domnívají.Pokud si objednáváte blistr kde jsou v balení např. 4 ks je třeba si objednat 4 ks.Samozřejmě pokud si zákazník přeje dodáme mu i ten 1 objedaný ks,ale to už odporuje zdravému myšlení zhlediska ceny za dopravu.Chápu,že chcete ušetřit,ale pokud nečtete popisky není to chyba obchodu.A pokud si přepočítáte cenu za celé balení i přesto,že uvádíme cenu za 1 ks vás balení vyjde vždy výhodněji než u konkurence.Tedy mate pouze ty zákazníky,kteří tyto popisky nečtou a na prvních pozicích bychom byli i tak ovšem to není náš cíl.Baterie nepatří ke zboží které by nás nějak významě živilo.Vzhledem k tomu,že se tyto informace čas od času vynoří tak pro tyto zákazníky připravujeme úpravu,že nebude moci objednat menší množství než balení které je uvdeno na obrázku.Snad pro Vás tedy dobrá zpráva na konec....Za reakci samozřejmě děkujeme.Milan Pokluda

Poslali mi zprávu, že si pro zboží můžu zajet, ale ještě tam nebylo, úloženka mi řekla, že můžu přijít až oni mi poškou sms. Zbytečná cesta do úloženky mě "nasrala". Vulgaritou se bráním před blbci.
    Nazdar.
    PS., zatím nestřílím..........jako ve státech

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

V případě,že si zvolí zákazník odběr na Uložence.cz předpokládám samozřejmě,že kvůli velmi nízké ceně za dopravu je třeba znát i systém Uloženka.cz.Pokud tedy zákazník obdrží informaci,že zboží bylo podané na Uloženka.cz znamená to,že odešlo od nás přpravní službou na Uloženka.cz.Neznamená to,že má zákazník obratem běžet pro zásilku?!Jakmile zásilku Uloženka.cz obdrží a je fyzicky na pobočce kterou zvolil vyzve jej Uloženka.cz aby si zásilku vyzvedl.Pak tam tedy opravdu je a nevidím důvod se "na....t" případně střílet.Je to opravdu jen v každém z nás.Dovolím si na závěr myšlenku..kdyby jste se místo psaní vulgarit věnoval chvíli přečtení toho jak Uloženka.cz funguje mohly jsme si oba ušetřit čas...Samozřejmě i za Vaši reakci děkuji.Milan Pokluda

• Klamavá reklama - kupuji 4 akumulátory v blistru za slušnou cenu, ale s extrémně drahým poštovným, tak si objednám rovnou 4 blistry, a ejhle, sice na fotce byl blistr se 4 kusy, ale cena byla udaná za kus, kdo nečte všechna malá písmena, ten se napálí ... a komunikace s obchodem? Arogance!

raději ničemu nevěřit

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Chtěl bych upozornit na to,že veškeré popisky a ceny souhlasí.Extra máme upozornění na toto téma jak na úvodní straně obchodu tak v každém potvrzení objednávky.Bohužel zákazníci ignorují to,že balení je po více kusech např. blistr 4+1 a cena je za ks baterie nikoli za blistr či balení jak se mnozí mylně domnívají.I přes extra naše upozornění toto asi nechtějí vnímat nicméně pokud mám selský rozum a ikdyž nečtu upozornění ani malá písmenka cena např. 69 Kč na 4 ks nabíjecích bateriíí je přeci natolik nízká,že neodpovídá realitě...tedy jak se říká chytrému napověz....Každý zákazník pokud mu není jasné může využít dotazu nebo nám zavolat rádi posloužíme)))M.Pokluda

• dobra cena
    • popis zboží neodpovídal skutečnosti