Jupí peníze jsou na účtě :)

máme pro poškozené dobrou zprávu!
    Bance bylo doručeno Usnesení Policie ČR, na základě kterého banka může začít vracet zablokované prostředky poškozeným klientům.
    Peníze budou odeslány zpět na účty, z kterých přišly. Můžete je očekávat v průběhu příštího týdne.
    Prosíme o trpělivost, den připsání záleží na délce převodu mezi jednotlivými bankami.
    mBank

Lidi, musím napsat, že ačkoliv su taky starý a blbý, tak ne zas tak moc. Přes Seznamovský vyhledávač zboží jsem si našel to co mě zajímalo a nejlevněji to našel na webu elektro-galerie.cz. Asi týden jsem zkoušel psát email s dotazem, že proč je u nich to co mě zajímao tak levné atd. s tím, že po tom asi týdnu už doména nefungovala. To bylo někdy začátkem července a jen tak dnes, když jsem se náhodně chtěl opět juknout na tyto stránky a domána stále nefunguje jsem si vyGůglil "elektro-galerie.cz" a ouha co nevidím! (:-o) Ačkoliv jsem se nestal jedním z mnoha jak to zde čtu, tak s Vámi soucítím a budu doufat, že ten Zmetek daleko s těmi Vašimi penězi nedojde a někdo ho přes ty prsty pěkně přetáhne!!! Hodě štěstí s řešením problému Vám všem přeju!

Já též přidávám své spisové čísílko: ORI-21180-1/PŘ-2010-001121.

• podvod

Od Policie CR mi prislo vyrozumeni, ze moje oznameni slucuji se spisovym materialem cj.:OKFK-178/TČ-2010-200203.
    To vyšetřuje útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality SKVP Praha. Tak uvidíme, zda bude spravedlnosti učiněno zadost.

• lupič

Dobrý den, včera 29.7.2010 jsem podal na PČR oznámení na internetový obchod Elektro-galerie, který mi nedodal objednanou a zaplacenou navigaci - v mém případě se jedná o přestupek - hodnota zboží je 1708,- Kč. Oznámení jsem podal na Policii ČR Obvodní oddělení Kladno, ul. Kosmonautů 2117, Kladno-Kročehlavy, 27208 pod č.j. KRPS-96677-1/PŘ-2010-010311, jestli vám to ještě k něčemu bude , hodně štěstí walma

• PODVOD

Taky mne podvedl. Platil jsem 13.7.2010 3400,- Dodnes nemám zboží. Prosím nekoho kdo ví spisovou značku pod kterým policie eviduje trestní oznámení na elektro-galerie. Pak se k nemu připojím. Čím víc nás bude tím huř pro toho parchanta.

D.

• NIC
    • NIC

Stále jsem čekala a teď jsem se dočkala,když jsem zavolala na Heuréku.Přidám se k té žalobě i když se mi do toho nechce.Mam bohaté zkušenosti s naším právem......7 LET SE DOŹADUJI ALIMENTU NA SYNA,naštěstí bude za rok maturovat.
    K jaké žalobě to mám přidat? styblikovah@volný.cz

• všechno

Přivítejte mě v klubu. Koupila jsem si "super bazén" za 3.365,-. Taky poběžím na Policii ČR. Když nás bude tolik, tak se třeba i něco vyřeší. Ach jo! Za blbost se platí.

• vše

Tak se také musím přidat k podvedeným. objednal jsem si zboží v hodnotě 2168 a banka peníze zaslala 13.7. okolo půl osmé ráno, tedy podle výpisu. Přišel jsem na to až bohužel dnes, protože jsem si to moc nehlídal.
    Takže prvně skočím do banky a nahlásím to tam a pak na policii. A doufám že se mi peníze vrátí. Podle toho co se tu píše snad ano. A poučení do příště radši věřit ověřeným a nové jen s vysokou obezřetností a raddši třikrat ověřit a nejlip na dobírku.

Díky všem za rady

• 0 bodou!
    • Zloděj!

Přidávám se do klubu podvedených,dnes jsem byla v bance dát žádost o vrácení platby,zda uspěji je ve hvězdách.Také jsem byla na policii,sepsat TO,to se nepodařilo,protože mi scházelo několik údajů o panu x,ale díky vašim recenzím to dám dohromady,díky.Jinak mi bylo řečeno,že by bylo lepší, kdyby nás to dalo více dohromady,aby byla částka co největší.Takže tímto vás prosim,kdo již podal TO o zaslání emailu s jednacím číslem pod kterým je podáno TO a oddělení na kterém to bylo podáno.Moje [email protected]šechny zdravím.

• ...
    • ...

Dnes jsem podal trestní oznámení, otázka cca. 10min., přiložil jsem i výpis z banky (důkaz, že jsem převedl peníze na již zablokovaný účet). K tomu jsem ještě připojil čísla, pod kterýma už jsou vedena trestní řízení proti tomuto subjektu. Policie si to prý pěkně propojí, tudíž škoda pude nejspíš do statisíců.

• Já jsem přišla o 8451,- Kč. Chci také podat trestní oznámení.

No hrůza.

Zdravím. Dnes jsem podal trestní oznámení, pán mě okradl o 2260kč, bylo mi řečeno že budou hledat dál další okradené po republice. Chtěli jestli nemám adresu a jméno, aby to bylo rychlejší. Měl jsem jenom adresu webu. Strávil jsem tam tři hodiny. Pokud někdo máte přesné údaje, prosím napište mi je na mejl at můžu zavolat na policii. Díky. [email protected]

• Vůbec nic, ale oblbli nás hezky.
    • Úplně všechno. Jsou to zloději.

Tak se přidávám. Taky jsem se nechala napálit.

• krádež

Zdravím, mě okradl o 3460Kč. Chci poprosit pána, který podal trestní oznámení, kdy, kde a pod jakým jménem tak učinil, abych mohl připojit své oznámení, které podám dnes. Ostatní, co byli také podvedení, přidejte se. Škoda činí rozhodně víc, než 5000Kč. kontakt na mě je 737 779 479. Petr Matouš

• Nic nepřišlo

Jak jsem starej, tak jsem blbej.

• Zde ještě přikládám kontak na pana Duška, majitele domeny www.eletro-galerie.cz
    • Dneska mu du volat, co z něho vyleze.
    • Dneska mu du volat, co z něho vyleze.

Identifikátor ZONER-2010641136
    E-mail pro oznámení
    Telefon +420777293922
    Fax
    Registrace od 04.06.2010
    Vytvořeno registrátorem REG-ZONER ZONER software, a. s.
    Poslední aktualizace
    Poslední transfer
    Adresa Hodonínská 11, 61700, Brno, CZ
    Určený registrátor REG-ZONER ZONER software, a. s.
    Stav Je navázáno na další záznam v registru

• teď už vše

Jsem s manželkou asi další z mnoha podvedených. Dne 13.7.2010 jsme zaplatili objednané Sony PSP pro našeho kluka za vysvedčení v cene téměř 2900,- Kč. V pátek jsem poslal dotaz proč se ještě čeká na platbu a dnes už web nefunguje. Zjišťuji proč a ejhle, naletěli jsme. Poraďte jak správně právně postupovat příp. jak podat trestné oznámení. Moc všem děkuji.

• je to sprostý zloděj

Bohužel se musím přidat k řadě napálených a okradených. Dne 12.7.10 jsem zaplatila cca 1600 Kč.
    Od té doby marně čekám, že se někdo z obchodu ozve.. L.z Opavy (člověk si připadá jako úplný blb)