• Dobrá cena na zboží,maximální ochota při jednání. Mohu jen doporučit.
    • absolutně nic

Zboží bez problémů dodáno druhý den,mohu jen doporučit.Perfektní přístup.

• Ve 12 hod. jsem zboží objednala v 15 hod.přišlo potvrzení objednávky a druhý den bylo zboží doma.Cena a poštovné souhlasilo s objednávkou.Tento obchod nemohu nic jiného než pochválit!!!

Nikdy jsem v tomto obchodě nenakupovala,ale samozřejmě budu-li něco shánět,obrátím se na tento obchod.Rychlé jednání.Doporučuji

Nesouhlasí cena výrobku v obchodě se zde uvedenou cenou.

• nízká cena
    • NIC

Posledně zakoupené zboží mělo vadu v elektronice , po telefonické domluvě jsem měl do dvou dnů doma zboží
    nové. S panem Slezákem je perfektní domluva .
    JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI.

• Nejnižší cena
    • rychlá dodávka

Doporučuji! Jsem velmi spokojená s rychlým vyřízením objednávky i s cenou zboží .Objednala jsem 4.7.večer a 10.7. jsem zásilku dostala.Podotýkám,že 5.a 6.7. byl svátek a potom ještě sobota a neděle.

• Zboží bezkonkurenčně nejlevnější...
    • Objednáno v úterý večer...ČP balík do ruky do druhého dne...odesláno až následující pondělí a doručeno v úterý. Přestože zboží bylo skladem. Což mě trochu zklamalo.
    • Další věc byla, že jsem si nechala balík poslat do zaměstnání a odeslaný byl na adresu domů. Takže jsem stejně musela na poštu.

viz výše...

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé dodání - ve středu večer objednáno, v pátek doručeno

Maximální spokojenost
    Rychlé vyřízení objednávky

• Od objednání hned další den k vyzvednutí.
    • Nejlepší ceny.
    • Neskutečně ochotná a milá obsluha.
    • 100% nic proti.

Naprostá spokojenost, mohu jen a jen doporučit!!!

• Objednávka byla rychle vyřízena,byl problém s doručením ppl,což okamžitě řešil prodejce a objednané zboží dovezl osobně až domů.Velmi slušné jednání!!!!!

Doporučuji!!!

• - velmi přehledný obchod
    • - super ceny
    • - luxusní sortiment zboží, které se jinde špatně shání
    • - bleskové zaslání
    • - spolehlivá a podrobná komunikace se zákazníkem
    • - zvolila jsem zaslání ČP a bylo zasláno PPL

Velice přehledný e-shop s dostatečnou nabídkou a dostupností zboží jinde hůře dostupného, bezproblémová komunikace se zákazníkem, velmi rychlé zaslání balíku, vše v pořádku.
    Obchod rozhodně doporučuji a ráda zde opět nakoupím.

• Pan majitel se alespoň omluvil...
    • Uvedená cena holícího strojku Remington R 5130 (666,- Kč) je nesprávná, tudíž klamavá...

Velmi špatná zkušenost s tímto internetovým obchodem! Včera jsem si holící strojek Remington R 5130 za uvedených 666,- Kč objednal přes objednávkový systém tohoto internetového obchodu a po zobrazení zprávy, že objednávka bude potvrzena okamžitě na můj e-mail, nic... Dnes jsem objednávku urgoval telefonicky u majitele p. Slezáka a bylo mi sděleno, že jsem zřejmě vyplnil objednávku špatně, protože ji v systému nemají, ale ujistil mne, že zboží bude připraveno k osobnímu odběru dnes po 12,00 hod. na jejich odběrném místě na Uhelném trhu 3, Praha 1. Právě jsem byl na odchodu pro zboží, když mi volal p. Slezák, že uvedená cena - 666,- Kč, kterou mají uvedenu na webu je nesprávná a začal se vymlouvat, že internetový obchod www.ElektraPoint.cz je spuštěn zkušebně (proto mou objednávku v systému nemají), a že cenu špatně uvedl jejich webmaster... Na mou námitku, že se bezesporu jedná o klamání spotřebitele se neustále vymlouval na zkušební provoz a omyl svého webmastera. Takže, kdyby někdo objevil na www.heureka.cz nebo www.nejlepsiceny.cz nabídku tohoto obchodu za dobrou cenu, tak doporučuji tuto cenu telefonicky ověřit nebo se přímo obrátit na ČOI.