jako vždy vše v pohodě a jak má být

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

rychlé dodání

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Dobrá a přesná tada

• Ověření správného náhradního dílu
    • Dobrá cena

• dodání na druhý den

• Ďakujem veľmi dobré

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• podrobné popisy kompatibility u ND (výjimky se najdou)
    • široký záběr ND pro různé spotřebiče
    • podrobné popisy i u dílů zrušených ze strany výrobce - ale s uvedením náhrady = dohledáte díl dle původního čísla a poté i náhradu
    • mnoho dílů skladem
    • příznivé slušné ceny

Přehledný, uspořádaný a dobře prohledavatelný obchod s ND na všemožné domácí spotřebiče a techniku, komunikují rychle a bezproblému i o víkendech,

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Poradí a dodá vždy ke spokojenosti.

výborná komunikace

• rýchle doručenie
    • tovar skladom
    • prijateľné ceny
    • férová doprava

• Rozumná cena dílu.
    • Nelze platit kartou, ale mám pochopení.

Obchod proběhl v pořádku.

Výborná komunikácia , rýchle doruččenue

• Rychlé odeslání zboží

• o žádné nevím

Nakupoval jsem zde poprvé a vše proběhlo bez problémů

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• snaha o dodávku i zboží které standardně nemají skladem
    • nadstandardní zákaznická péče
    • bohužel zvolená přeprava PPL změnila dodací místo bez jakéhokoli potvrzení z mé strany
    • způsobilo mi to problémy s placením dobírky

• Komunikacia, pristup k zakaznikovi

• rychlost cena perfekt

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• dobrá komunikace,včasné dodání,vše O.k.

doporučuji tento obchod

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• zboží přišlo velmi rychle i když nebylo skladem