• Objednání potvrzeno obratem, zboží skladem a doručeno včas.

Solidní firma u které se lze spolehnout na včasnou realizaci zakázky.

• Spousty výrobků na e-shopu, který nemají a nic Vám nepošlou

Komunikace e-shopu.

• Žádnou nevidím
    • Inzeruje věci které nemá, komunikace špatná.

Je pro mne záhadou jak takový obchod vůbec může ještě fungovat.

• 5nalepek za 85kc dorazilo ve velke obalce za postovne 120kc,pritom postovni znamka by byĺa za 13kc

Reakce obchodu ELEKSYS CZ

Hezký den, paní doktorko, cena za poštovné je standardizovaná a předem známá. Způsob dopravy jste si sama zvolila v rámci objednávky. V pracovní dny je navíc od 7:00 do 16:30 nepřetržitě k dispozici obchodní oddělení, se kterým lze konzultovat podobné micro objednávky. Váš příspěvek tedy nelze vnímat jinak, než jako úsměvný :) Děkujeme za nákup a přejeme příjemný den.

• dodavatel vstupních dveří se už měsíc vymlouvá že nemůže čtečku sehnat a já ji měla za 4 dny doma

• Komunikace na jedničkové úrovni, vše skladem a i poradí.

• cena, kvalita, rychlost dodání, výborná komunikace
    • žádné slabiny nejsou

Důvody jsou ve výhodách, které jsem uvedl. ikdyž to byla první zkušenost, tak je ta nejlepší. Doporučuji všem,

• Dobrá cena rychlé jednání.
    • O žádných nevím

Mohu vřele doporučit

• Výhoda rychlostí a spolehlivostí
    • Nejlepší cena
    • dostupnost a
    • záruka
    • poradenství

Objednaly jsme si alarm včetně kamerového systému,jsme spokojení a máme o starost méně.Doporučuji tuto firmu,poněvadž byly příjemní a zásilka byla dodána rychle.Určitě budem i nadále spolupracovat s touto firmou.Jsme spokojení a to je v dnešní době dost důležité.

• rychla a kvalitni komunikace,velky vyber zbozi,profesionalni pristup k zakaznikovy skvele popsane zbozi ,vybaveni atd.rychle odeslani zbozi k zakaznikovi,vsem doporucuji,Marek Cech

Vřele doporucuji

• ŠIROKÝ A KVALITNÍ SORTIMENT
    • NVÍM

široký sortinemt, spolehlivost dodání, kvalitní zboží

• nízké ceny
    • široký sortiment zboží
    • dobrá komunikace s prodejcem
    • žádnou jsem neobjevila

Shrnuto a podtrženo: obchod vřele doporučuji těm, kteří mají rádi široký sortiment za nízké ceny. Neměla jsem sebemenší problém. Objednávka byla vyřízena velmi rychle a zboží jsem obdržela ve velmi dobré časové lhůtě. Prodejce velmi ochotně zodpověděl veškeré mé dotazy.

Vřele doporučuji,max. ochota a profesionalita.

• Rychlá komunikace, levnější zboží, zaměstnanci velmi ochotní a příjemní
    • Nemá

• výborné ceny
    • kvalitní produkty
    • rychlá komunikace
    • nemám co vytknout

Nakoupil jsem speciální elektroniku, která není běžně k dostání za takové ceny. Nemám víc co dodat. Doporučuji!