Prakticky ihned po objednani zbozi jsem byl kontaktovan s omluvou, ze bu de zbozi odeslano az za dva dny a zda mi to nevadi. Zbozi pak dorazilo v dohodnutem terminu

Dobrý deň
    Nesmierne nás teší Vaša kladná recenzia.
    Sme radi, že ste s nami spokojný.
    Tešíme sa na ďalší nákup. Pekný deň
    Starlux s.r.o

• Potvrzená a zaplacená objednávka mi byla bez žádné komunikace zrušena. O zrušení jsem se dozvěděl od PayPalu, který mi napsal, že mi vrátí peníze na účet. Ale zatím nic nepřišlo.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Dňa 10.7.2020 o 21:26h sme prijali Vašu objednávku. Dňa 11. 07. 2020 - 09:49h sme Vám zaslali informačný mail, že svietidlo, ktoré ste si objednali, je vypredané a nedá sa už u nášho dodávateľa objednať. Na základe tejto skutočnosti, sme Vašu objednávku zrušili a peniaze poslali späť. Ak Vám tento mail neprišiel skontrolujte si prosím priečinok spam. Je nám ľúto vzniknutej situácie, každého zákazníka obratom kontaktujeme o stave objednávky.
    Starlux s.r.o

• paní mě ihned kontaktovala po zjištění, že zakoupený produkt není skladem a nebude několik dalších měsíců a nabídla mi alternativu k požadovanému zboží
    • velmi rychlé dodání

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu kladnú recenzie a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojní. Robíme všetko preto aby sme naším zákazníkom vyhoveli čo najviac.

• Rychlost, pružnost, láce

Jedná se o slovenský obchod, před kterým smekám. Perfektní jednání, neuvěřitelná láce, rychlá (a levná) doprava na Zásilkovnu, veliká spokojenost. Budu-li příště něco z elektroinstalace potřebovat, začnu vždy u nich.

STARLUX, s.r.o

Vše dorazilo vpořádku a nepoškozené. Zboží jsem si nechal poslat na dobírku, jelikož jsem u tohoto e-shopu nakupoval poprvé ;-)

Reakce obchodu STARLUX

Ďakujeme za Vaše kladné ohodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Veľmi nás teší, že ste s nami boli spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Upravit

Zbozi dorazilo rozbite. Vracet ho mam na vlastni naklady na Slovensko.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Je nám nesmierne ľúto, že svietidlo prišlo rozbite. Ihneď po vašom písomnom upozornení, že svietidlo prišlo rozbite sme vám navrhli aby ste svietidlo poslali späť a my Vám pošleme nove svietidlo. Nikde nebolo písane že náklady na prepravu hradíte vy ani ste sa nato neopýtali a len ste to napísali do recenzie, že to musíte hradiť vy. Neskôr po napísaný recenzie ste nám poslali mail, kde ste sa nato už opýtali a ja som Vám odpísala, samozrejme že náklady hradíme my. Prijmite naše ospravedlnenie za vzniknutú situáciu.
    Šperglová
    Elampa.cz

Objednané zboží i po zaplacení bylo zrušeno.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Vašu objednávku sme riešili a zistili, že svietidlo nie je možne odoslať. Po zistený problému sme vás ihneď informovali, a dohodli sa že objednávku zrušíme. Peniaze Vám boli obratom vrátene späť. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a ešte raz prijmite naše ospravedlnenie.
    STARLUX s.r.o

Obchod je spolehlivý, rychlý, obratem mi odpověděl na dotaz.

Elampa.cz

• obchod odmítá zaplacené zboží odeslat
    • argumentují tím že byla špatně nastavená cena a že na to mají právo

Dobrý deň
    Ďakujeme za recenziu. Hneď na začiatku ste boli informovaní, že sa v našom systéme vyskytla chyba a cena nebola správne prepočítaná. V obchodných podmienkach máme uvedené, že môžeme odstúpiť od zmluvy, ak sa cena za tovar zmení alebo ak sa daný tovar už nevyrába.. Ako ospravedlnenie sme Vám poskytli 20% zľavu s pôvodnej sumy svietidla. Zľavu ste odmietli prijať a preto sme Vás žiadali o zaslanie č. účtu kam Vám máme peniaze poslať späť. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.
    S pozdravom STARLUX .s.r.o

• Příjemná komunikace s obchodem, včasná informovanost o stavu objednávky. Doporučuji.

STARLUX, s.r.o

nedokáží v obchodě opsat tel číslo

Dobrý deň
    Je nám ľúto, že ste s našim obchodom nebol spokojní. Telefóne číslo sme zadali, presné to aké ste uvideli v objednávke. Takže nevieme, kde sa mohla stať chyba. Prijmite naše ospravedlnenie za vzniknutú situáciu.
    Pekný deň
    S pozdravom STARLUX s.r.o

• Obchod mi zaslal odpověď na moji objednávku, že zboží bylo vyprodáno a objednávku zrušil. Následně obratem na svých stránkách uvedl cenu vyšší a zboží i nadále nabízel :-( !!!

Dobrý deň
    Veľmi Nás mrzí Vaša záporná recenzia a nespokojnosť s našim obchodom. Svietidlo žiaľ už nebolo dostupné za cenu ktorú sme uvádzali na našom eshope. Mailom som Vás informovala o nedostupnosti svietidla a žiadala o pochopenie. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.
    pekný deň želáme
    s pozdravom
    Starlux s.r.o

• Sami zavolají, že zboží dorazí za 16 dní.
    • Můžete se dlouho těšit.
    • Nemusíte hned druhý den platit pošťákovi.
    • Máte čas ušetřit koruny na zaplacení.
    • O žádných nevím.

dobrý deň
    Veľmi nás teší vaša kladná recenzia. Svojich zákazníkov informujeme o dostupnosti objednaného tovaru, aby vedeli kedy môžu očakávať objednané svietidlo. Snažíme sa o čo najrýchlejšie dodanie.
    Prajem pekný deň
    elampa.cz

ochota, rychlá reakce, bezproblémový obchod

Dobrý den
    děkujeme za recenzi a za milá slova, snažíme se ze všech sil vyhovět našim zákazníkům, Vaše spokojenost nás nesmírně potěšila. S pozdravem STARLUX s.r.o.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

U mnou vybraného produktu - LED kometa venkovní - poměrně slabá fotodokumentace - z reálného výrobku celkem zklamání.

Dobrý den
    děkujeme za doporučení, neustále inovujeme naši stránku, snažíme se vyhovět požadavkům, aby tam bylo více fotodokumentací. S pozdravem. STARLUX s.r.o

• profesionální komunikace

velmi vstřícní, vyšli mi vstříc a zajistili dopravu zboží ze zahraniční v co nejzažším termínu

Dobrý den
    Děkujeme Vám za recenzi a projevenou důvěru při nákupu, Vaše milá slova nás velmi potěšily, jsme nesmírně rádi, že jak naš zákaznik jste byli s nákupem spokojen, děláme vše abychom vyhověli požadavkam našich zákazníků. Těšíme se na další spolupráci. S pozdravem

• Cena,rychlost dodání

Reakce obchodu STARLUX

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a zároveň děkujeme za Vaši projevenou důvěru při nákupe.Veríme, že budete i nadále nakupovat na www.elampa.cz, s pozdravom.STARLUX s.r.o.

Přestože u zboží byla informace o dodání do týdne, zavolali mi z obchodu, aby me na to upozornili a zeptali se, jestli s tím souhlasím. A zboží dokonce dorazilo o den dříve, než bylo avizováno. Za mě jednání na výbornou.

Dobrý den
    Děkujeme Vám za ohodnocení, Vaše vyjádření nás potěšilo. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, komunikaci považujeme za důležitou věc v našem obchodě. Jsme nesmírně rádi, že jste spokojená s nákupem. S pozdravem STARLUX s.r.o.