Celková spokojenost

♡ moc děkujeme

Máme skladem nabíječky pro všechny modely elektrokol!

• Okamžitá reakce

moc děkujeme.

Děkujeme Vám, Iveto.

ekolo.cz

Zboží které bylo uvedeno skladem a které jsem objednával před týdnem by mělo po urgenci dorazit až snad dnes

Reakce obchodu EKOLO.CZ

displej KIOX máme v ekolo.cz běžně skladem, řešil jsem s kolegy, proč to v tomto případě trvalo. déle.

Bohužel, celou skladovou zásobu vykoupil den před vámi jiný zákazník a čekali jsme na novou dodávku z Německa.
    Nemusel jste nic urgovat, zasíláme hned po naskladnění, zásilka vám byla odeslána 26/06/2023,
    tedy 5 dní po přijetí vaší objednávky.

Omlouváme se, ale zdali je to na 30% hodnocení, nechám na Vás.

Jakub Ditrich, ekolo.cz

Naprostá spokojenost

• odborne poradenstvi, cena, servis

Děkujeme !

• Vzdálenost.

Přes ujištění že bude zajištěn garanční servis v nejbližším možném smluvním místě, mi bylo oznámeno že mám smůlu a tudíž si toto budu zajišťovat sám. Další zkušenost, kolo došlo naprosto holé a chybí i obyčejné odrazové prvky v předu i vzadu. Cruissis přitom kola dodává s těmito prvky ve výbavě a v ceně. Takže ekolo.cz už ne.

Vážený pane Procházko,

díky za zajímavé hodnocení. Pojďme si to vysvětlit: garanční servis poskytuje ekolo.cz zdarma v domovském servisu. Píšeme o tom zde: ekolo.cz/garancni-servisni-prohlidka . Pokud is objednáte elektrokolo s doručením, je toto kompletně sestaveno, zkontrolováno a baleno do speciálního transportního obalu, to jsou náklady asi 3x vyšší než provedená garanční prohlídky.
    Pokud nás kontaktujete prostřednictvím Servisního kontaktního formuláře, doporučíme vám nejbližší kvalitní servis, ideální provedení garančky, ale podmínky si určuje každý servis individuálně, většinou je to okolo 300 Kč.
    Odrazky 90% zákazníků na terénním elektrokole nechce, proto je necháváme jen přibaleny v transportním boxu. Pokud máte pocit, že vám nebylo doručeny, napište na [email protected] a zašleme vám nové na naše náklady.

Prosím zvažte, nakolik je vaše 10% hodnocení relevantní. Pokud je problém "Vzdálenost" zřejmě jste si měl elektrokolo objednat u vašeho lokálního prodejce (zřejmě ale dráž a ne s dobrým před-prodejním servisem).

S pozdravy Mgr. Jakub Ditrich, jednatel ekolo.cz

• Ochota,rychlost vyřízení

Reakce obchodu EKOLO.CZ

Moc děkujeme a snažíme se i dále !

• Rychlost doručení

Reakce obchodu EKOLO.CZ

4 dny - to by měl být standard :)

děkujeme, vaše ekolo.cz

• Super obchod

Žádné problémy, vše OK.

Reakce obchodu EKOLO.CZ

♡ moc děkujeme za recenzi!

• výtečná komunikace se servisem

Objednal jsem si novou baterii,když v pořádku dorazila,zjistil jsem,že mi na kolo nepasuje-omylem jsem totiž objednal jiný typ,od počátku jsem byl ve spojení s vedoucím servisu,který velmi ochotně poradil i vyřešil výměnu baterie!

Reakce obchodu EKOLO.CZ

Díky moc Pavle, baterky - to je někdy trochu alchymie, kolik typů jich je.
    Samozřejmě, když zákazník udělá chybu, to není žádný problém.
    ♥ ekolo.cz

Je těžké hodnotit obchod na základě jedné transakce. Poradce byl nápomocný. Zboží jsem obdržel. Děkuji

Milý Jacku,
    snad budete spokojen i příště.. těšíme se!

Vse ok.

Reakce obchodu EKOLO.CZ

• Přehledný web se širokou nabídkou a podrobnými popisy, dobrá komunikace.
    • seřízení kola

Rychlé vyřízení objednávky.
    Milý personál. Vše předvedl a pomohl naložit kolo do auta.

Děkujeme Laďko!
    Výběr v klidu, důkladné testování různých modelů a také buď doručení zdarma nebo pomoc s nakládkou - to by měla být vždy samozřejmost.
    ♥ ekolo.cz

S obchodem jsem měl velmi dobrou zkušenost

♡ děkujeme !

Vše OK

Objednáno asi už 3x + i kladné vyřízení reklamace, obchod určitě DOPORUČUJI.

Děkujeme pane Horyno!