• Dobré ceny
    • První nákup bez problémů.

Celkově perfektní. Kupoval jsem zde repasovanou tiskárnu tiskárna jede v pořádku. Rychlý obchod, vše v pořádku.

• spolehlivost, rychlost dodání

• Po objednání ihned k vyzvednutí.

• Obchod existuje a lze se do něj dovolat
    • Mizerná komunikace
    • Na zboží čekám desátý den

10.9. jsem objednal 100 kusů kotoučků do etiketovacích kleští, které byly na webu obchodu uvedeny jako "skladem". Po dvou dnech přišel mail. Etikety nemáme, budou za 5 dnů. Dnes je 19.9. a zásilka nikde. Volám do firmy a dozvím se, že to, že je zboží uvedeno jako "skladem" ještě neznamená, že je skladem v mnou požadovaném množství. Dnes už ale prý skladem jsou a ve čtvrtek bych je mohl mít na výdejním místě. To je 12 dnů od objednávky. Naštěstí se paní, které jsem se dovolal, uvolila zaslat mi zásilku jinou cestou, abych jí měl co nejdříve. Snahy si cením, ale byl to můj první a poslední nákup v této firmě.

Reakce obchodu ECOPRINT.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu!
    Situaci jsem prověřil a zjistil následující:
    - Objednávka byla učiněna v 8:37 v sobotu 10.9., tedy v den, kdy máme zavřeno.
    - Za dva dny, v pondělí, tedy ihned, jak jsme měli otevřeno, v 10:51, jsme vás informovali, že nemáme všech 100 objednaných kusů a že budou skladem za 5-7 pracovních pracovních dní.
    - Dnes je 7 pracovní den ode dne objednávky.
    - V objednávce jste požadoval dodání pouze kompletní objednávky.
    - Náš eshop nezobrazuje přesnou skladovou zásobu, ale informuje, zda je zboží skladem a také zákazník ví v momentě objednávky, že to platí pro 1 kus.
    - Vpravo dole na našem webu má každý zákazník možnost provést přes chat dotaz na cokoliv, týkající se naší nabídky každý den, ne jen v pracovní dny.

Pro vyřízení vaší objednávky jsme učinili maximum a není mi jasné, co bychom mohli udělat lépe.

Řídili jsme se vaší objednávkou, nabídli nejlepší možnou cenu, dodrželi jsme termíny, které jsme slíbili, vyhověli vašemu požadavku na dodání kompletní objednávky a nakonec jsme se telefonicky domluvili na dražší a rychlejší přepravě přes PPL zdarma.

S přáním hezkého dne za team ECOPRINT.cz

• Vstřícný přístup.

Vstřícný přístup, s úsměvem.

Reakce obchodu ECOPRINT.cz

Děkujeme za vaši pochvalu.
    S úsměvem to jde vždy lépe!
    Těšíme se na další setkání na naší prodejně ;-)

za team ECOPRINT.cz zdraví
    Milan Sedlák

Objednáno 19.8., první kontakt ze strany prodávajícího z 30.8. o tom, že objednané zboží nemají skladem. Nevím, asi jsem už rozmazlený lepší flexibilitou ostatních obchodů, ale tohle mi přijde dost pomalé

Reakce obchodu ECOPRINT.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu!
    Situaci jsme prověřili a zjistili pochybení při předávání informací mezi jednotlivými pracovníky v době letních dovolených.
    Vaše stížnost pomohla zlepšit procesy při vyřizování objednávek.
    Věříme, že budete s našimi službami příště spokojen jako naprostá většina našich zákazníků.

S pozdravem za ECOPRINT.cz
    Milan Sedlák

naprosto skvělá komunikace včetně konzultace a doporučení a co řekli dodrželi.
    Pavel

Pavle,
    děkujeme za vaši zpětnou vazbu a vaši objednávku.
    Uděláme vše proto, abyste byl spokojen s našimi službami i nadále.

Za team ECOPRINT.cz zdraví
    Milan Sedlák

Vše proběhlo výborně. Co bylo domluvené to platilo.

• objednal jsem zavolali ze je k vyzvednuti proste rychlovka a spokojenost

Reakce obchodu ECOPRINT.cz

Děkujeme za vaši objednávku!
    Každý den pracujeme na tom, abyste byl spokojen i příště.

S pozdravem za ECOPRINT.cz
    Milan Sedlák

• vždy mi dodajú tovar v najkratšom možnom čase, často ešte v ten deň, keď tovar objednám a zaplatím.

Reakce obchodu ECOPRINT.cz

Díky za vaši zpětnou vazbu!
    Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen a chci vás ubezpečit, že uděláme vše, abychom standard udrželi.
    Věříme, že rychlost vyřízení objednávky je základním předpokladem pro spokojenost našich zákazníků.

S pozdravem za team ECOPRINT.cz

• velký výber tovaru
    • seriozna komunikácia zo zákazníkom

V obchodě jsem přišel hned na řadu, kromě obědnaného zboží si mohu koupit řadu jiných věcí, mohu si vybírat dlouho.

• delší doba dodání

Vstřícnost.

Ochota, vstřícnost a rychlost dodání.

Naprostá spokojenost s brněnskou pobočkou.

Velmi spokojen. Vždy ochotně poradí a pomohou vyřešit problémy.

• Obchod žádal platbu za obejdnávku ale tím to zhaslo. Zboží nedodané

I když jsem objednal zboží a zaplatil, dosud jsem nedostal žádné vyrozumění zda zboží skutečně dostanu. Komunikace zůstala na bodu mrazu.

Reakce obchodu ECOPRINT.cz

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Dle našeho zjištění jsme vás kontaktovali, avšak nereagoval jste.
    První reakce byla tato recenze.
    Aktuálně je objednávka vyřízená.

Za team ECOPRINT.cz
    Milan Sedlák

• Velice dobrá komunikace s obchodem - ochotný personál poradit! Super ceny a rychlé doručení.

Reakce obchodu ECOPRINT.cz

děkujeme za váš nákup na ECOPRINT.cz a věříme, že i příště budete spokojeni jako nyní.

Za team ECOPRINT.cz zdraví Milan Sedlák

Ochota, vstřícnost, slušnost a rychlost :-)

Dobrý den Lenko,
    děkujeme za váš nákup.
    Pro vaši spokojenost jsme připraveni vždy učinit maximum.

Za team pracovníků eshopu ECOPRINT.cz zdraví