• Rychlé doručení, bezpečné zabalení zboží

S obchodem mám ty nejlepší zkušenosti, vždy mi i poradili nebo pomohli, když se mi něco na tašce na kolečkách opotřebením porouchalo. Zboží je kvalitní, používám již mnoho let, taška na kolečkách je k nezaplacení, mám i dva košíky na nákupy a tašku na lahve.

Nákupní tašku zde pořizuji opakovaně,je pevná,na zip,prostorná a hlavně dlouho vydrží i při častém používání a zatěžování.

rychlé vyřízení objednávky, super balení

• Rychlé vyřízená objednávka.
    • Není.

• Výborná spolupráce.

• rychlé vyřízení objednávky a doručení

• Vse probehlo velice rychle

• rychlost dodání, kvalita zboží

zboží mi došlo brzy, tašky jsou pěkné designově a vydrží

• zboží splnilo mé očekávání

Objednávala jsem už několikrát - vždycky došlo, brzy a moc kvalitní tašky a kabelky. Fakt bezva!

Rychlé, bez problému

Tašky skvělé, objednala jsem již několikrát a vydrží dlouho a jsou moc hezké a praktické. Bohužel se zhoršila komunikace a doprava. Na mail ohledně první objednávky žádná reakce. Při nové objednávce bylo zboží skladem a doručení garantováno do 2 dnů, reálné doručení o týden později bez jakéhokoliv vysvětlení a ještě tak, že mi dopoledne přišla zpráva, že za půl hodiny přijede PPL, přitom jsem žádala večerní doručení a nebyla schopna tak rychle převzetí zajistit. Takže bych doporučila obchodu lepší komunikaci + respektování výběru dopravy zákazníkem + přidat variantu doručení Českou poštou. Nahánění kurýrů a přesměrování zásilky mě fakt nebaví, když mám poštu u domu.

Ve středu jsem si telefonicky ověřil, že zboží dostanu v pátek, protože jsem ho potřeboval jako dárek. Na webu slibují odeslání zboží do 24 nebo 48 hodin. Zboží nepřišlo v pátek, ale až další týden v úterý :-(

Perfektní komunikace a naprostá spolehlivost.

Hezké tašky

• Oceňuji rychlost dodání, sortiment, cenu..

• rychlé dodání, dobrá komunikace obchodu

Velice praktické tašky, které dlouho vydrží, líbí se mi neotřelý design. Objednávám častěji, vždy spokojenost !

• rychlé