• Na mou objednávku nikdo nezareagoval ani po čtrnácti dnech...

• Na stránkách maj věcí dost.. A když jsem si vybral a udělal nákup,,dorazila odpověď,že vše je v pořádku a i číslo objednávky.!!! Několikrát jsem se ptal,proč zboží nejde a nikdy žádná odpověď... Po 10 dnech dostanu,abych ohodnotil obchod,, opět jsem psal že zboží nemám a zase nic,,tak nakonec hodnotím,,že ŠPATNĚ..!!!!!!!!!!!

• Obchod má krásné stránky objednávky jdou ale na adrese místa vyzvednutí obchod už neexistuje

Obchod má krásné stránky objednávky jdou ale na adrese místa vyzvednutí obchod už neexistuje.
    Takže zboží nemám. Jsem velmi zklamaná

• Objednávka byla přijata, ale můj dotaz na dodání nezodpovězen, zboží stále nemám

• Jediná slabina byla popletená reklama na slevy na jejich webu.

Vše v pořádku.

• výber z velkeho sortimentu
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Komunikace na špičkové úrovni. Obchodník mi dal vědět, jak to s objednávkou vypadá, vždy když se změnil její stav. (baleni, odesilani apod)
    • zadne

Rychlé, férové jednání!

• Rychlá a příjemná komunikace, poradili mi, co vybrat jako dárek, sama jsem nekuřák. osobní odběr v Hradci Králové
    • nesetkala jsem se s ničím

Příjemný a rychlý nákup

• Rychlost dodani

Super!

• Velky výber

Doporučuji!

• Dobré ceny, výběr
    • uvítala bych možnost dopravy přes Uloženku

Spokojenost, nakoupím i příště