• rychlé dodání zboží, levnější produkty
    • nemožnost zboží zkontrolovat ještě před nákupem - to platí obecně pro všechny internetové obchody - na e-cigaretě např. chybí značka e-GO W, takže si nemohu být jistá, že jde o originál. Náplň e-liquidu vydržela sotva tři dny:(

Reakce obchodu eCigareta-Brno.cz

Dobrý den, baterie jsou zakázkové výroby - s našim vlastním logem. Proto na nich není logo názvu e-cigarety. Mohu Vás ujistit že nakupujeme od jednoho z největších oficiálních výrobců e-cigaret na světě - rozhodně tedy nejde o padělek.

vše o.k.

• příznivé ceny, dostupnost v Brné
    • o žádných zatím nevím

Doporučuji, zboží rychle k vyzvednutí + příznivé ceny

• Kvalita, cena

doporucuji

• Cena, spolehlivost
    • Žádné

Naprostá spokojenost

• rychlé vyřízení
    • dobrá cena

• Množtství přehledných a užitečných informací

• rychlost dodání zboží,
    • dobrá komunikace
    • zpětná vazba
    • o žádných nevím

• rychlý a přehledný nákup
    • vždy mi vyhoví
    • bez problému mohu zboží reklamovat
    • zdokonalení e cigeret

obchod velmi dobrý
    dobrá komunikace a domluva
    vždy mi bylo vyhověno a zasláno ihned nové zboží když jsem ho reklamovala
    doporučila bych tento obchod všem jen proto že se dobře komunikuje a domluví,velmi příjemní lidé

• přehlednost,rychlé dodání následující den,max.druhý den,komunikace,cena

• Rychlost, skvělá komunikace, v mém případě i okamžitá pomoc při nesprávném nabíjení baterie.

Vřele doporučuji.

• Neuvěřitelně rychlé služby.Objednal jsem 15.8.2012 kolem 11 dopoledne.Doručeno bylo Českou poštou HNED DRUHÝ DEN v 10 hodin dopoledne!!!
    • O žádných nevím

Doporučení jsem dostal od kolegy v práci a vřele doporučím ostatním.Byl jsem silný kuřák,30ks cigaret denně,značky Pall Mall.Ty silné.Jak ecigareta došla,ještě jsem neměl zapálenou cigaretu v ústech.Jen mám z jedné věci strach.Je ecigareta návyková? Mám náplň Lucky Strike 16mg náplň.Mám snižovat postupně sílu náplně nebo mohu kouřit ecigaretu třeba rok?Dík za brzkou odpověď a s pozdravem Spurný Vítězslav Velká Bíteš.

Reakce obchodu eCigareta-Brno.cz

pokud Vám vyhovuje 16mg/nik., nikde není psáno, že musíte množství nikotinu postupně snižovat. I tak je totiž e-kouření tisíckrát méně škodlivé než klasická cigareta. Návykové e-kouření samozřejmě je (návyková je např. i čokoláda), ale pokud jste tím nahradil klasické cigarety, je to jednoznačně obrovský krok k lepšímu, jak pro Vaše zdraví, tak i pro okolí.

• Slušné ceny,krátká dodací lhůta

• Komunikace a ochota

spokojenost s přístupem

• množství zboží a výběr, dobré ceny

• Brno
    • Je jich hodně.

Dobrý což znamená za 3 tak že 100% zlepšeni by bylo velký plus ale neznamená to že budete 1 ale 2!!

• pohodlnost nákupu,široký sortiment,ochota majitele

S obchůdkem jsem velmi spokojená,po obdržení zboží jsem zjistila závadu napsala jsem email majiteli,který okamžitě reagoval abych zboží poslala zpět a zaslal mi novou sadu se kterou jsem velmi spokojená. Vynikající komunikace,spokojenost se zbožím ráda se budu vracet do tohoto eshopu.

• Nic neobvyklého
    • V obchodě jsem nakoupil úplně jiné zboží než je uvedeno

Nevím co k tomu dodat, ale pokud mám psát hodnocení na něco co jsem nekoupil, tak je asi někde chyba

Reakce obchodu eCigareta-Brno.cz

dost dobře nerozumíme Vašemu hodnocení. Nakoupil jste jiné zboží než je uvedeno kde? Pokud jste obdržel jiné zboží než to, které jste si objednal, stačí nás kontaktovat a sjednáme ihned nápravu.