• Zkušenosti prodávajících, znají, poradí.
    • Velice krátká otevírací doba, dostat se do Braníka do 15 h je těžké.

Vážený zákazníku,
    jsme moc rádi, že jsme mohli být užiteční a budeme se těšit, pokud se na nás obrátíte i příště:-)

Rychlé vyřízení objednávky. Možnost vyzvednutí v obchodě.

Vážený zákazníku,

• Prodejna funguje již mnoho let a pan Noháč je ochotný poradit se vším kolem barev a laků, stačí přijít a zeptat se

Vážený zákazníku,

Rychlé vyřízení, široká nabídka.

spokojenost

• Perfektní přístup k reklamacím

Vážený zákazníku,

Hezký malý obchůdek v idylickém prostředí starého Braníka s širokým sortimentem

Vážený zákazníku,

Jsem spokojen, od objednávky až po převzetí na prodejně

• doruceno vcas

Vážený zákazníku,

nevýhody neznám, jinak samé výhody, rychlá dodávka, příjemná obsluha, platí se i kartou, dá se tam slušně zaparkovat za nízký peníz na městském parkovišti kousek od krámu.

nic mě nenapadá

Vážený zákazníku,

Maximální spokojenost! Zboží rychle dodáno, skvěle zabaleno. Všem mohu jen doporučit!

rychlost dodání, kvalitně zabaleno

rychlost

• rychlost vyřízení

• Rychlost, ochota

Vážený zákazníku,

• široký sortiment, slušné ceny

Vážený zákazníku,

• rychlost dodání - druhý den od objednání

Vážený zákazníku,

• Rychlost, ochota, zboží perfektně zabaleno.

Krátká dodací lhůta.