• Mají všechno a vedou to dobře
    • Taková správná klasika

Nekupuji často a mám poněkud jednostranné požadavky ale nakupuji tam rád, právě pro tu atmosféru.

Vážený zákazníku,
    jsme moc rádi, že jsme mohli být užiteční a budeme se těšit, pokud se na nás obrátíte i příště:-)

• Nachází se v Praze

Vážený zákazníku,

• vstřícnost, příjemné jednání, rychlost a spolehlivost

Vážený zákazníku,

Vždy velká nabídka zboží, rychlé objednání i doručení...
    Příjemné vystupování prodávajícího.

• Kamenný obchod
    • Velmi široký sortiment

Rychlá komunikace
    Široký sortiment i netradičních barev
    Co neseženete jinde, budou mít určitě tam.
    Slušné ceny.

• super přístup majitele

Vážený zákazníku,

• Po telefonu mi pan výborně poradil s barvou a nakonec jsem vzal jinou, lepší.

Nic

• Nízká cena
    • Rychlost doručení

Vážený zákazníku,

• velmi rychlé vyřízení objednávky – hned v následující pracovní den po objednání

Vážený zákazníku,

• Absolutně profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi. S takhle mimořádným přístupem jsem se v žádném jiném obchodě zatím nesetkal.

Všem vřele doporučuji. Drobný problém okamžitě vyřešen.

Všechno je skvělé.

Vážený zákazníku,

Zatím poslední objednávka v pohodě teď čekáme další zásilku výhoda je ze se da domluvit i po telefonu

• vše v pořádku

Vážený zákazníku,

Vše pěkně zabaleno a velice rychle dodáno

Vážený zákazníku,

Široká nabídka zboží a přijatelné ceny

Vážený zákazníku,

• Cena, rychlost dodání, šitroký sortiment zboží

• Rychlé vyřízení

• Nej cena.