• jeden den zaplaceno, druhý bylo zboží doma, obchod neúčtoval dopravu,i když bylo zboží ve slevě.Super!!!

• rychlé dodání, perfektní obal na zásilce, vysoká kvalita nábytku

Tento dodavatel je SUPER. Objednání i dodání rychlé, kvalita nábytku vysoká.

ochota - objednávka bez problému

• Pohodlná a rychlá přeprava objemného zboží přímo domů
    • Množství odpadu z balícího materiálu na dodaném zboží

Bleskurychlé doručení,vstřícnost, ochota. Zboží jsem vracela, jelikož jsem objednala jiný zahradní nábytek. Komunikace s nimi bleskurychlá, ochotní a vstřícní, aby se vše vyřešilo ke spokojenosti. Čehož si velice cením. A za mě osobně bych se nebála zde znovu nakoupit. Protože dobrého prodejce poznáte ve chvíli, kdy řešíte nějaký problém... DOPORUČUJI!!!!

Vyzvednutí zboží bez problémů. Sestavení houpačky trochu problém byl, ale nakonec přece jen stojí. Při houpání mírně vrže. Na jedné straně se ve spoji odlouplo kousíček barvy, takže mám obavu, aby nezačala rezivět.

vše v pořádku

• Rychlé a vstřícné jednání s kvalitním zbožím
    • nevím

celkova spokojenost rychlé dodani zboží

Sice mi bylo původně doručeno jiné zboží než jsem objednala, ale výměna proběhla rychle a bez problémů, takže spokojenost.

• Vše proběhlo OK, stůl bez vady

• velký výběr
    • naučtují poměrně velmi drahou dopravu, ale pošlou jako obyčejný balík

Vše OK

• Dostatečný výběr, dobré ceny a rychlé dodání.
    • Nedostali jsme informaci o odeslání zboží, nemožnost platit kartou doručovateli.

• rychlé vyřízení objednávky
    • -

• Objednávku vyřídili bez prodlení.

Stolek jsme smontovali, splňoval naše očekávání. Po několika dnech (4 - 5), kdy jsme jej téměř nepoužívali, se stolek sesunul - šrouby u středového kroužku byly snad papírové. Mohli jsme stolek reklamovat, s většími věcmi je to poněkud komplikované, takže nám ho šikovný kolega opravil.

• sloučení dvou výrobců do sestavy

• Velmi rychlé doručení - druhý den po objednávce

Velmi milá a ochotná predavačka. Mily pán kt. Nam odovzdal tovar. Pekne, čiste prostredie. Spokojna s tovarom aj cenou.