• Přehlednost webových stránek.
    • Dostupnost zboží.
    • Rychlost dodání.
    • Kvalitní zboží.

Doporučuji..

• vstřícný přístup paní majitelky, skvělá komunikace, rychlé odpovědi, průběžné info o stavu objednávky, ekologický obal, paní mi i poradila, jak se zbožím nejlépe zacházet,

v tomto obchodě bylo zboží, které jsem jinde nenašla a za velmi rozumnou cenu, přístup paní majitelky mě velmi mile překvapil, je vstřícná, ochotná, když jsem si s něčím nebyla jistá tak mi poradila ať už přímo po telefonu nebo přes email, tento obchod mohu vřele doporučit

• Především skvělá paní majitelka, která se snaží vyjít vstříc a velký výběr za dobré ceny.

Koupila jsem vše potřebné pro miminko za dobrou cenu a jak jsem již zmínila, tak přístup paní majitelky byl víc než jen skvělý. Určitě nenakupuji naposledy.

• vstřícnost a ochota majitelky
    • nic ?

skvělé

• osobní odběr v Praze
    • velmi vstřícné a lidské jednání
    • skvělá domluva

• vyzvednutí zásilky díky intime schránce zdarma
    • -

přehledné stránky, příjemná prodávající, rychlé jednání

• Při malých objednávkách poštovné jen 50 Kč.
    • Dobré ceny.

Nákup zde doporučuji.

• Vše proběhlo rychle.
    • Jsem spokojena.
    • Žádné.

Zboží bylo ihned na skladě.
    Rychlé vyřízení objednávky.
    Doporučuji.

• Rychle dodanie
    • Prehladnost
    • Neocakavane vyssia suma pri objednavke zo SR inak nic

Prekvapila ma rychlost dodania co velmi ocenujem ale vycislili mi vyssiu cenu kvoli prevodu penazi na ucet do zahranicia. Bolo by dobre to dat zakaznikovi na vedomie skor, uz pri objednavani ak je mozne.

Reakce obchodu www.e-pleny.cz

Dobrý den, to mě velice mrzí, a upřímně netuším, KDO vám účtoval za převod peněz na bankovní účet v ČR, já Vám poslala zboží na dobírku a účtuji pouze reálné poštovné, které musím uhradit při odeslání České poště. Zatím se na mě žádný zákazník s tímto problémem neobrátil - jste první - mohla byste mi napsat na email podrobnosti, abych mohla další slovenské zákazníky na toto upozornit?
    Jsem ráda, že jinak jste byla s nákupem spokojená a děkuji za hodnocení. Lorencová, majitelka

• úžasná paní majitelka se vstřícným přístupem

doporučuji!!!

výborná komunikace, velmi vstřícné jednání, v případě zájmu poradí na základě vlastních zkušeností s nabízenými produkty

• Zboží dorazilo bohužel v jiném složení, než bylo objednáno. Místo dvou lahviček na šampón dorazila jedna, naopak krabičky na krémy jsem obdržela dvě oproti jedné objednané. Škoda, takový malý nákup a taková banální chyba.

Reakce obchodu www.e-pleny.cz

Dobrý den, mrzí mně, že jsem dva výrobky zaměnila, ale v takovém případě stačí zavolat nebo napsat, že objednávka nebyla v pořádku... Vždy se najde řešení, je to jen na nás. Lorencová

• 1. Obchod je v Praze, kde bydlím, 2. Takový výběr lahviček s pipetami různých velikostí + možnost koupit pouze pipetu nebo pouze lahvičku jsem nikde jinde na internetu nenašla. 3. Ceny nejnižší.
    • Nevím o žádných.

Kdo sháníte lékovky od objemu 5 ml do 100 ml s kapacími pipetami, jděte rovnou sem, ušetříte mnoho času hledáním na internetu. Ale - zkuste si to, chcete-li. Uvidíte sami.

• rychlost dodani zbozi

• cena, osobny odber v Prahe,odpovedaju na spravy

ochota, spolehlivost, rychlost, příjemné nakupování

• sortiment, cena

• Dobrá a názorná komunikace
    • Zboží bylo dle dohody odevzdáno přepravci t.j. České poště 21,8. ale dorazilo až 26.8..V den dodání jsem byl informován SMS a e-mailem a také telefonicky o hodině dodání, která byla dodržena. Překvapuje mne, že přeprava balíčku z Prahy do Brna trvá poště tak dlouho.

S prací a informováním ze strany firmy jsem velmi spokojen, už méně s přepravcem

• přehlednost obchodu
    • rychlá komunikace
    • ochota

Obchod mohu vřele doporučit.

• Výborná komunikace se zákazníkem. Zboží nebylo bohužel na skladě, byla jsem ihned telefonicky informována.