• rychlý nákup z domova

• -výhodný nákup
    • -špatná komunikace

-zboží jsem obdržel až po týdnu, i když v době objednání bylo skladem
    -musel jsem se připomenout, aby mi zboží bylo zasláno a to bez jakéhoko vysvětlení, či omluvy

• velký výběr zboží
    • zajímavé ceny
    • možnost osobního odběru

OK

• levnější produkty než v kamenných prodejnách
    • při nákupu nad 500 osobní odběr v jakékoliv partnerské prodejně zdarma
    • pokud nemáte nákup nad 500 (tudíž osobní odběr zdarma), tak se to vzhledem k drahému poštovnému na malé nákupy nevyplatí

Reakce obchodu E-petshop

moc děkujeme paní Marii za hezkou recenzi :-), nicméně pravděpodobně při jejím psaní měla paní na mysli jinou svou objednávku a jiný internetový obchod. V našem internetovém obchodě je osobní odběr vždy zdarma, není zpoplatněný. Paní Marie sama si u nás objednala čtyři filtry do kočičího WC za 217,-, poplatek za vyzvednutí nebyl účtován :-).
    Každopádně doufáme, že i s naším vyřízením objednávky byla paní Marie spokojená a ohodnotila by nás stejně :-).

Děkujeme

• Poloha, platba

• Ceny
    • Výběr
    • Obsluha

V tomto obchodě nakupuji pravidelně už několik měsíců. Vždy v pořádku a včas. Všem vřele doporučuji.

Tovar neměli na skladě přesto že na stránce tak byl označen. Místo adekvátní náhrady mi nabídli předražené zboží.

Reakce obchodu E-petshop

tato recenze nás velice mrzí. Domníváme se, že došlo zřejmě spíše k nedorozumění. Po té, co si zákazník objednal zboží, které již bylo vyprodané, nabídli jsme nástupní vylepšenou verzi výrobku a i přesto, že jeho prodejní cena je vyšší, nabídli jsme jej za stejnou cenu, jako předchozí model.

Nevíme, jakým způsobem mohlo dojít k nedorozumění, protože po telefonické domluvě jsme poslali naši náhradní nabídku i srozumitelně e-mailem, každopádně pán využil možnosti objednávku stornovat.

Toto nedorozumění nás skutečně mrzí.

E-petshop.cz

• Výhodné ceny, osobní vyzvednutí zboží bez poplatku.
    • Neúplný popis zboží v e-shopu. Musela jsem vrátit kuřecí špalíčky Trixie, kde bylo na internet.stránkách uvedeno složení čisté maso a na obalu jsem pak zjistila, že obsahuje sÓju, což je pro mě zásadní informace, neboť můj pes je na sóju alergický a z tohoto důvodu bych pro něho nikdy takový výrobek neobjednala.

V tomto obchodě koupím jenom výrobky, které už dokonale znám, protože na popis složení se nemohu spolehnout.

• mají vše co potřebuji pro mazlíčky za výhodné ceny

• Levnější nez konkurence
    • Trochu stránky - pres mobil ci tablet IPad

Super

• Sortiment, přehledný web
    • Špatné parkování, velmi špatné, není kde zastavit...

Výborný, přehledný, vstřícný obchod

• Chybí mi ProPlan pro kočky, které kupuji jinde

Rychlý, komunikativní, přehledný

• Odber v obchode
    • Nevim

Sympaticky eshop i obchudek na Korunni

• nabízí zboží,které nemá k dispozici na žádné pobočce

-objednané zboží i přes přesvědčování slečny ze zákaznické linky dodnes nemám.
    -na skladě uveden počet pět kusů...(nemají!!)
    -přiobjednávka z Brna také nejde další týden+nulová komunikace ze strany obchodu.
    -rozhodně již z tohoto obchodu neobjednám nic!-jsem ráda že jsem neplatila dopředu.

Reakce obchodu E-petshop

rádi bychom reagovali na tuto negativní recenzi, která nás velmi mrzí.
    Předně náš e-shop neuvádí přesné počty kusů na skladě, pouze informaci, je-li zboží skladem, či nikoliv, nemohli jsme tedy uvádět skladem 5ks.
    Po vaší objednávce 5 kusů škrabadel, paní Vaňková, jsme vás informovali, že skladem máme pouze poslední kus, ale že zbytek si necháme přivézt ze skladu z Brna - což jsme si spolu odsouhlasili, že je v pořádku. Do dvou dnů na to byla všechna škrabadla připravena na vámi vybrané prodejně k vyzvednutí. Od 16.3., kdy vám ze systému také odcházel informační mail, na vás na prodejně zboží stále čeká. Naše e-mailová schránka neeviduje žádnou navrácenou zprávu z důvodu uvedení špatné e-mailové adresy nebo nedoručitelnosti zprávy, tedy naše výzva k vyzvednutí vám musela dorazit. Pokud jste ji nepřehlédla, měla byste ji najít v nevyžádané poště.
    Ještě jednou vás ujišťujeme, že nás toho nedorozumění velice mrzí.Zvláště, když náš obchod někdo takto znectí, aniž by si před tím ověřil fakta.

Děkujeme za pochopení
    E-petshop.cz

• Málo míst kde je se dá vyzvednout zboží.

Byl jsem spokojený, doporučuji.