Od objednávky do vyzvednutí zboží uběhlo téměř 3 týdny. Zboží leželo u přepravce bez sms nebo mailu o vyzvednutí. Kdybych si to sám nevykomunikoval, tak ho dodnes nemám. Volal jsem do eshopu, paní že mi to zjistí. Myslíte že se ozvala? Ani náhodou. Oni přece už měli zaplaceno dopředu, žádná snaha, nic. Příště nakoupím jinde.

• příznivé ceny
    • široká nabídka
    • vstřícné jednání a pomoc ze strany dodavatele při hledání potřebného artiklu

vše OK, doporučuji

• Kvalitní oleje
    • Dobré ceny

Doporučuji.

• rychlost dodání

• Nedodání na smluvenou adresu

Zboží jsem objednal do "Balíkovny" - OC Bořislavka Praha 6, neb to mám přes ulici. Bylo doručeno na poštu v ul. Kafkova, která je 5 stanic tramvají od mého bydliště, což je vzhledem k mojí částečné imobilitě problém.

Standard, který očekávám od každého obchodu

• Rychlé dodání bez problémů.

• pěkná cena stáčeného oleje (otázka zda to za to stojí.. viz nevýhody)

Objednaný stáčený olej dorazil již poněkolikáté v krabici, která byla promočená od vyteklého oleje. Na poště z toho měli moc "radost", stejně tak já při přepravě domů a rozbalování balíku. Olej úplně všude, vytekly asi 2 dcl. Na email o vytečeném oleji nereagují :/

Reakce obchodu e-oleje.cz

Děkujeme za recenzi, pokud z naší strany nedošlo k reakci na Váš email tak se omlouváme a sjednáme v každém případě nápravu. Bohužel za chování přepravce k balíku od okamžiku předání už nemůžeme zodpovídat, z naší strany se snažíme zabalit zboží tak, aby k poškození nedošlo i při neopatrné manipulaci.

• Široká nabídka motorových olejů
    • Možnost nákupu stáčených olejů za ještě výhodnější cenu
    • Rychlé doručení a zpracování objednávky
    • Výběr z více přepravců nebo osobní odběr v Brně

S nákupem jsem spokojený a určitě jsem zde nenakupoval naposled. Rychlé zpracování objednávky. Ochotný personál poradí s výběrem.

Reakce obchodu e-oleje.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se snažit, abyste byl i nadále. Vaše e-oleje.cz

Super

Ok

• Rychlost pripravy, sortiment, cena

Vše v pořádku.
    Objednal jsem si stáčený olej, který dorazil v kanystrů a ten byl v igelitovém pytlu a v kartonové krabici. Na krabici nebylo znázorněno neklopit (jak má stát), takže kanystr při přepravě ležel a část oleje unikla do igelitového pytlu, vršek nebyl dotažený na max. Tohle by chtělo zlepšit.

• Spokojenost kvalita super

Doporučuji! Potěšilo mě, že jsem mohl objednávku vyzvednout ještě před zasláním SMS. Velmi ochotní na prodejně. Dobře poradili i s dalšími věcmi.

Vše v pohodě. Přehledný eshop a od objednávky až po vyzvednutí bez chybičky! :-)

Reakce obchodu e-oleje.cz

Moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen a budeme se snažit abyste byl i nadále. Vaše e-oleje.cz

rychlá reakce na objednávku,příznivé ceny

• Ceny, osobní vyzvednutí.

Vše proběhlo v pořádku děkuji

• parkoviště u prodejny