• Pravda,trvalo to trochu déle,ale teď jsem spokojen
    • Možná by mohli mít podobné zboží skladem,víc nic.

Přes všechno popsané obchod doporučuji,protože toto zboží jinde neměli.

Vážený zákazníku,

Přejeme Vám další příjemný a pohodlný nákup v internetovém obchodu www.e-mim.cz.

• Rychlost a spolehlivost

doporučuji všem

• rychlá dodávka

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

perfektní komunikace

Tým e-MIM.cz

• velmi milý, pán, který mi velmi dobře poradil
    • nenašla jsem

Doporučuji všem, zboží dorazilo v předem známém termínu a ještě jednou děkuji za velmi dobrou radu, kterou mi pán poskytl a ušetřil mi peníze. Kdyby se takto všichni chovali, bylo by to ideální.

• žádný
    • objednal a nedostal , ani se neozvali zdali je nebo není zboží ,Dělají mrtvého brouka a to uplynulo

odstupuji od smlouvy .Už nic nechci od nich Děkuji

děkujeme Vám za Vaši recenzi.
    Vámi uváděné informace nejsou pravdivé pane Vik..ra. Objednaný "Měřič vlhkosti a kyselosti půdy" k Vám dorazil dne 3.2.2017 a žádný požadavek z Vaší strany na odstoupení nedorazil. Věříme, že s výrobkem jste spokojen a že funguje jak má.

• nevím
    • web má technické potíže, nechodí notifikace
    • na můj tel. dotaz, dostupnost potvrzena
    • následně tel. zrušeno ze strany obchodu, zboží nedostupné

Spíše nedoporučuji, asi to nedělají schválně, ale mají v tom zmatek. Nemám čas řešit jejich interní problémy.

děkujeme Vám za Vaši recenzi.
    Za technické potíže, které náš web v době Vaší objednávky měl mi dovolte se Vám tímto omluvit. Díky tomuto došlo k tomu, že náš web Vám umožnil nákup více kusů zboží než které jste si objednal. Další kusy již nebyly následně dostupné. V současné době již vše pracuje jak má a výpadky již byly odstraněny.

• Žádné
    • Ojednané zboží nedošlo,po dotazu mě majitel sdělil,že není ale dude,že mi vše napsal v emailu,ktery nedošel.

Nikdy tam nic nebudu objednávat

děkujeme Vám za Vaši recenzi.
    Vámi objednaná zboží Vám bylo vyexpedováno a doručeno s prodlevou cca pár dní. Na tomto jsme se dohodli a e-mail jako potvrzení jsme Vám poslali. Je možné, že díky menším technickým problemům způsobeným na našem serveru k Vám odpověď dorazila o jeden den později, za což se Vám velmi omlouváme.

Tým e-MIM.cz

• dobré ceny, možnost vyzvednutí v blízkosti Ostravy bez dopravného
    • není označen, hůře se hledá

dobré ceny, možnost vyzvednutí v blízkosti Ostravy bez dopravného

Tým e-MIM.cz

• rychlé dodání, výborná komunikace
    • nenašla jsem

vřele doporučuji pro všechny!

Tým e-MIM.cz

• snadna domluva, dobra cena
    • nic me nenapada

viyte plus a minus body

• Dorazilo částečně něco jiného

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Těší nás, že jste s nám podal zpětnou vazbu. Dle dohody jsme Vám zaslali jiný typ a je škoda, že jste na tuto dohodu zapoměl. Věříme že i tak budete spokojen a budete i nadále využívat našich služeb.

Tým e-MIM.cz

• za stejné zboží nejnižší cena
    • byl to první nákup,o žádných nevím

ostatním doporučuji

Tým e-MIM.cz

• Má všechno,co jsem hledala.
    • Absolutně žídný mínus ;-)

Perfektní po všech stránkách.

Tým e-MIM.cz

• Rychlá reakce , solidní jednání.

Doporučuji po všech stránkách .

• Dobry sortiment, prijemne jednani
    • Zbozi nedorazilo

Doorucuji pouze pri osobnim odberu

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Těší nás, že jste s námi spokojen a budete i nadále využívat našich služeb. Za prodlevu v délce doručování, která nastala díky lidské chybě se Vám ještě jednou omlouváme.

Tým e-MIM.cz

• Když si objednám něco cokoliv, tak se nemužu spolehnout na to že to je skladem, májí tam skladem třeba 100 kusů a najednou nemají když jsi to objednám. Tak že není šance si něco koupit. nejde to, je to na nic a jsem velmi naštvaný.

Aby rači lidi počítali s tím že když si neco objednají tak že jím to příde třeba až za půl roku. Je to zajimavé proč to tam mají když to nemají.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Těší nás, že jste i přesto, že došlo k vyprodání zásob u dodavatele nám udělil v některých bodech vysoké hodnocení. Jen dodáme, že na našich stránkách neuvádíme počty kusů, ale předpokládanou dostupnost. V případě, že je zboží skladem,což v tomto případě nebylo, uvádíme skladem (poslední kus), ihned k odběru.
    Přejeme Vám další příjemný a pohodlný nákup v internetových obchodech.

Tým e-MIM.cz

• Velký výběr v sortimentu.
    • Nezjistil jsem.

DOporučuji.