• rychlost, spolehlivost, ochota

Zboží, které jsem si vybrala - mělo být skladem, ale nebylo a nikdo mě ani neinformoval. Psala jsem email ohledně stavu objednávky, zůstal bez reakce. Volala jsem tedy na číslo uvedené na stránkách eshopu. Bylo mi řečeno, že by dané zboží mělo dorazit, ale bohužel se tak nestalo. Objednávku jsem tedy stornovala, asi týden po odeslání e-mailu se nic nestalo- opět jsem tedy mluvila s paní majitelkou a hned po hovoru přišel email ohledně storna objednávky. Peníze byly vráceny.

super obchod

• Rychlost vyřízení.

• Urguji dodáni, nelze se dovolat.

• rychlé dodání zboží

• rychlost, spolehlivost

Obchod nekomunikuje. Po prvním a po druhém týdnu marného čekání jsem do e-shopu zaslala e-mail s otázkou, jak to vypadá s mou objednávkou. Nikdy jsem nedostala odpověď. Po třetím týdnu čekání jsem zaslala e-mail s žádostí o zrušení objednávky a žádost o vrácení peněz. Bez odpovědi, ale platba mi byla v pořádku vrácena přesně měsíc po mém zaplacení. Celá transakce se tedy vlekla celý měsíc. Nemám problém počkat si na naskladnění zboží i více týdnů, ale to by mě na to někdo musel dopředu písemně upozornit. Pokud obchod nekomunikuje, dělá to na mě dojem, že se jedná o podvod. V tomto případě ale naštěstí vše dobře dopadlo a peníze mi byly vráceny. Ale již tak nechci takovou proceduru s tímto obchodem absolvovat.

dobrá komunikace, rychlé dodání

• Přehlednost webových stránek

• Zboží bylo dodáno rychle a v bezvadném stavu.
  • Musela jsem zavolat osobně, jaký je stav objednávky, aby mi bylo řečeno, že zboží nemají a mít nebudou.

• Osobní přístup, znalost produktů, ochota poradit.

rychlé vyřízení objednávky

Rychlé dodání, zboží přišlo naprosto v pořádku a perfektně zabalené. Určitě doporučuji.

• Obchod nekomunikuje

• Ceny
    • Možnost využití z-boxu

Vše v pořádku, vyřízení rychle, vyzvedla jsem si ve vedlejší vesnici v z-boxu.

• Komunikace obchodu
    • Žádná

• komunikace obchodu mailem, vždy mi dali vědět jak to vpyda s mojí objednavkou
    • rychlé doručení

ačkoli bylo u zboží uvedeno, že je skladem, už několik dní čekám na doručení. Obchod nijak nekomunikuje ani se neobtěžuje sdělit, kdy bude zboží odesláno.