• Špatné, resp. žádné označení na budově budovy TopTransu.

Vstřícné jednaní a dobrá komunikace.

Zboží jsem objednal, když měli 3 ks na skladě. Objednal jsem ho 20.10.2014, kdy měli 2 dny dovolenou a kdo si objednal zboží v tomto termínu, dostal 10% slevu. Přišla i zpráva o potvrzení objednávky. Pak se až do 28.10.2014 nic nedělo, proto jsem poslal mail. Odpověď přišla 29.10.2014, prý když měli dovolenou, ty 3 ks prodali na prodejně??? Kdybych sám nenapsal, možná bych čekal do teď.
    Špatná komunikace, špatný přístup k zákazníkovi. Nedoporučuju.

• Cena, rychlost.
    • výběr podle vyhledávače.
    • Nevím.

Mohu doporučit.

• Dobré ceny.
    • Byl jsem velice mile překvapen přiloženým podrobným návodem k montáži denního svícení přímo na danný typ vozu - určitě nad rámec povinností obchodu .
    • Je ode mne daleko (poštovné :-( )

• Kvalitu a hlavně perfektní komunikace a dodání zásilky
    • zatím jsem nenašel žádné

Určitě doporučím dál byl jsem nadmíru spokojen.

Zboží jsem objednal a dorazilo v pořádku. Jediné s čím jsem velmi nespokojen je způsob dodání zboží. Při objednávce jsem si vybral dodání službou GLS. Obchod ale sám zadal tuto službu České poště. S touto službou jsem hrubě nespokojen, jelikož běžně mé zásilky nedoručí, dá mi jen obsílku do schránky ( ikdyž jsem celý den doma a na tu zásilku čekám) a já musím skoro pro každý balík na poštu. Jen pro informaci, jedná se o Brno-Líšeň. Jinak s obchodem bylo vše ostatní v pořádku, dále doporučuji.

• Pro mne konkrétně velmi dobrá dopravní dostupnost

Velmi seriozní přístup prodávajícího a jeho odborné schopnosti.Příjemné vystupování a zájem o zákazníka.

• Cena.
    • Kvalita.
    • Neviem

Môžem len odporučiť.

• Výhodou je že tento obchod infomuje o každé změně objednávky a hlavně kdy bylo zboží odesláno.
    • Bohužel u dodaného zboží byl přiložen návod k použití na úplně jiný model i když velice podobný. Musel jsem vše nastavovat "pokus - omyl".

Byl jsem spokojen objednal, přišlo co jsem si objednal, přišlo to do dvou dnů, zboží bylo v pořádku co k tomu říct víc ok.

• Velmi široký sortiment zboží, zboží již skladem,
    • vše tak jam má byt české navody ke zboží atd.
    • Neshledal jsem

Doporučuji nákup

• Kvalitní komunikace
    • rychlé jednání
    • -

Doporučuji tento obchod

• jenom mě překvapilo, že si zvolím dopravu přes GLS a doveze mi to Česká pošta

• Zbozi jsem objednala minule utery. A byla tam nabizena sluzba kdy zbozi dorazi do 48hodin. Bohuzel ani po tydnu jsem zbozi neobdrzela a info zadne.

Hodne sklamana. Zbozi nemam a ani nevim jestli mi dorazi. Ze 48hodin dodani je uz tyden a nic se nedeje.

• Ceny,dobrý sortiment pro danou oblast.
    • Obchod nabízí spíše kvalitnější věci než ty úplně nejlevnější.
    • Obchod nemá vlastní byť malinkou prodejnu,kde by šlo zboží prohlédnout,jedná se pouze o výdejní místo,což je ale v rámci úspor pochopitelné.

Nebyl žádný problém,kromě zastrčeného výdejního místa,mohu doporučit.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Dobré ceny. Rychlá expedice.

• Možnost osobního odběru
    • k telefonům dodávat ještě clip pouzdra

O.K. spokojenost