• nabízeli něco, co jinde neměli nebo měli dražší
    • zrušili objednávku
    • nemají, co slibují

Neumějí dodat to, co nabízejí k zakoupení. Ani nemají zavednou službu pro hodnocení zákazníky. Asi vědí proč.

• nedostupné sety
    • milé jednání a super přístup k zákazníkovi
    • ovšem je zákazník dopředu informován
    • široká škála sortimentu
    • obchod mi vyšel vstříc s požadavkem termínu
    • o žádném nevím

Obchod bych doporučila :-) všem, kteří jsou milovníci lega. Zde jsem sehnala titul, který již není v žádném obchodě dostupný. Potěšila mě doprava zdarma :-) to, že si někteří lidé stěžují, že je obchod drahý není na místě. U exklusivních setů to tak bohužel bývá všude. Jelikož se jedná o sériovou výrobu tudíž se nelze divit. A pak firma platí zaměstnance takže zadarmo to nikdy nebude :-) Za mě 100%

• Nedostupné sety

Většina nakupujících zřejmě nechápe, že Lego sety, které se v tomto e-shopu prodávají, jsou skutečně exkluzivní. Jedná se o investici, ne o hračky pro děti.
    Osobně jsem v obchodě nenakupoval, ale z mého pohledu jako sběratele Lego stavebnic nevidím žádný problém v cenách. Naopak se mi zdají poměrně v pořádku, uvážíte-li, že neotevřený set za pár let bude mít mnohem vyšší hodnotu.
    Omlouvám se, ale musel jsem na ty hrozné komentáře reagovat.

předražené

• Prasárna nasadit takové ceny... hnus

Nesoporucuji!!!

• Pro tento obchod jsem se rozhodla na doporučení známých
    • nemám nic

Velmi slušné, vstřícné chování k zákazníkům. Doporučuji tento internetový obchod, sama v něm ráda příště opět nakoupím.

• Doporučená prodejní cena

• Velmi drahe zbozí

Nakoupit zde muze skutecne jen blazen nebo zoufaly zberatel (asi taky blazen).
    K tvrzenim co tu ctu, ze je obchod drahy se pridavam.
    A naopak si dovoluji tvrdit, ze to neni zadny muj subjektivni nazor ale objektivni nazor podlozeny cenami konkurencnich obchodu.

• Problem vetsiny obchodu inzeruji veci ktere nemaji a nemohou dodrzet dodani s udajnou cenou nebo se jedna o zbozi rozbalene a ne original. Na Heurece jsou obchody ktere stavebnice nabizeji levne ale vubec je nemaji je to jen proto abychom do obchodu klikly.

Ceny vyssi nevadi jen zbozi kdyby bylo

• Věci které se v jiných obchodech nevyrábí ale jsou zase drahé jak svina.
    • Dost předražené zboží

nic

• Lze zde sehnat sety které se na trhu objeví již málokdy, nicméně za nehorázně přemrštěné ceny,
    • Zbytečně drahé zboží, často až 100% přirážka.

Co vím od známých či z různých referencí, provozovatel je velice vyhraněný vůči negativní kritice, (viz zde na Heureka.cz) a místo sebereflexe se hájí pouze útoek na recenzenty. V poslední reakci zaznívala dokonce slova jako "socialismus a pod. která však kritizující nepoužil ani v přeneseném významu nechápu tedy protireakce provozovatele. Nutno podotknout (a pro případnou protiodpověď negující vše co uvádím, dodávám že toto je můj subjektivní názor) že s provozovatelem nemám já osobně dobrou zkušenost a co se týče známých (povětšinou lze dohledat i na fórech kostky.org, apod) mohu s čistým svědomím prohlásit že ve většině případů je Džungle Hraček považována za lichvu s otřesným servisem.

P.S. kritikz většinou bývají subjektivní, jelikož každý má možnost hodnotit sám za sebe.

• Předražené zboží (LEGO), ceny často až 150% oproti ceně v jiných obchodech. Častá argumentace exkluzivností zboží - např. tvrzení že "jinde zboží levněji neseženu". Pochopím vyšší ceny u setů které nejsou jinde k mání, ale ne u setů které jsou v běžném prodeji.

Drahé zboží, arogantní přístup (několik emailů z minulého roku by hovořilo za své).
    Provozovatel neunese kritiku.

Reakce obchodu Legoan.cz

Na tato tvrzení lze asi jen těžko reagovat, protože se netýkají žádné konkrétní věci a je to pouze subjektivní názor pisatele. Z našeho pohledu jde pisateli jen o to aby poškodil náš obchod.
    Máme tisíce spokojených zákazníků a vždy a s každým jednám slušně. Naším cílem je spokojenost zákazníka s našimi službami a vždy se jedná o oboustranný respekt. Pokud zákazníkovi nevyhovuje cena nebo jiný parametr za službu či zboží, kterou prodáváme, není to důvodem k ostré kritice. Každý má právo se svobodně rozhodnout kde a za kolik co nakoupí. Zboží v dnešní době nepodléhá socialistickému plánování a jeho cena na trhu se stále mění v závislosti na poptávce, období, atp. Nikdo tedy nemůže zaručit stejné ceny ve všech obchodech ani by to nedávalo smys. Někde mají zboží v "prodejní akci" jinde zase ne a za týden to může být naopak. Přání pisatele abychom byli všichni stejní je tedy poněkud úsměvné a iracionální.

• Predrazene zbozi

Zbozi se vsude jinde da sehnat podstatne levneji

Super. Rychlé vyřízení, profesionální přístup, není co vytknout.

• I věci, které je těžké získat
    • Některé věci jsou příliš drahé

Tento obchod bych příliš nedoporučoval, vzhledem k vysokým cenám.

• je to hezké
    • má to zemědělský nádech

• Jsou zde věci, které nikde jinde nekoupíte
    • U některých výrobků přirážka až 100%

• maj to drahe jak svině
    • tady stálo lego které sem hledal 1500 kč
    • a v jinich obchodech ho měli za 600

hrozné

• Velký sortiment za velké ceny.Dostupnost je někdy horší.

Ceny o 50% větší než v běžném obchodě.

• rychlé odpovědi na otazy i okamžité provedení obchodu

dobře se tu nakupuje