• dobrý výběr, ceny
    • nevím

• veľmi slušné jednanie so zákazníkom, s akým som sa už dávno nestretla
    • nezistila som žiadne

vrelo odporúčam

• -rychlé doručení
    • -email že mi objednávku určitě doručí
    • -doručí mi ji osobně, nemusím si pro ni nikam jezdit
    • -žádné

ano doporučila:
    -dobrá kvalita, neponičené
    -poslání emailu, že se úspěšně doručila objednávka a vím kdy mi ji nejpozději doručí
    -rychlé objednávání

• úspora času

byla jsem spokojena

• nákup z domova
    • nevím

je to velmi pohodlné a spolehlivé.

• super ceny, starší tituly, které se již špatně shánějí

jsem velmi spokojena

• NIC!!!!
    • Neprofesionální přístup, osobní odběr na pobočce Benziny v Říčanech, objednávka zde měla týden být, při osobním odběru nám však bylo řečeno, že zde takové zboží není, ať to zkusíme třeba zase za týden(!!!?). Nechtěli ani číslo objednávky. Firma absolutně nereaguje na telefonáty, emaily, atd.

Arogantní, drzé a doporučuji se určitě poohlédnout jinde.
    Nikdy víc.

• zajímavé poznatky, já zde nakupuji cca 5 let a nikdy nebyl problém, ani s reklamacemi, které vždy řešili výměnou
    • u jedné objednávky neměli 1 DVD skladem, ale to nepovažuji za velký prohřešek

já jsem u nich zatím spokojený

• Klady nejsou ŽÁDNÉ!!
    • Zde doporučuji si nikdy nic neobjednavat. Chtela jsem pouze 3dvd a byl to hrozny problem. Po 3 tydnech kdyz se nikdo neozval tak jsem zaslala mail ze pokud se neozvou objednavku poslou. Tak konecne prisla odpoved stylu potvrdte objednavku ANO, nebo NE. Takove chovani je v dnesni dobe opravdu sokujuci, meli by byt radi ze si nekdo u nich neco objedna!! Nakonec po 4tydnech zbozi doslo na to ze jsem ho objednavala pred vanoci jako vanocni darek tak 11.1.2012 konec dorazilo. :) Tak ze rada opravdu si nic neobjednavejte z tohoto obchodu!!

V žádném případě obchod nedoporučuji!!!!

• To jsem ještě nikde nezažil. Člověk si objedná zboží, plynou týdny, nikdo se neozývá, pouze tedy na moje maily ochotně reagují. Poté mě již došla trpělivost a zboží jsem si zajistil jinde.
    • V tuto chvíli je tomu více než rok a objednávka není vyřízená. :DD

Vypadá to, že majitel eshopu (pakliže za to nemůže jen "obyč" zaměstnanec) má peněz dost a nevzrušuje se vyřízením každé objednávky.
    Hlavně, že mají na stránkách tzv. černou listinu - případné zákazníky, kteří za zboží nezaplatili a nebo si ho nepřevzali.
    Zde si již nic neobjednám.