• Skvělý výběr zboží, rychlé dodání. Za mě super.

Rychlé a vstřícné vyřízení objednávky.

Spokojenost, včasné a rychlé doručení.

• Rychlost a dobra kvalita

• Nízké ceny, rychlé doručení.
    • Hlavně si nenechat doručení přes nabízené DPD !, raději jinou variantu z nabídky.

• Zboží které jsem objednal bylo dle obchodu skladem ale když jsem se slušně pozastavil nad tím že nefungoval slevový kupon a na délce doručení zboží obchod mojí objednávku zrušil. Opět upozorňuji vše jsem psal slušně a nikoho jsem nenapadal a neurážel. Celou komunikaci mám uloženou a rád doložím. Po zrušení první objednávky jsem udělal objednávku novou, objednávka byla 5.4.2024 potvrzena a jelikož do 9.4.2024 jsem nedostal další info zeptal jsem se v chatu na jejich webu kde byla odpověď pište na mail... tam jsem napsal a odpověď byla opět že mě ruší objednávku.... považuji to za klamání spotřebitele a věc předávám ČOI.

NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu DůmZahrada.cz

s ohledem na výše uvedené skutečnosti jsme nuceni reagovat. Naší obchodní filozofií je respekt a pokora ke každému jednotlivému zákazníkovi. Bohužel jsme se v tomto případě setkali ze strany kupujícího s nebývalou arogancí a povýšeností hluboko za hranicí slušného chování. Podmínky pro uplatnění slevového kódu nebyly kupujícím splněny a z tohoto důvodu nemohl slevu uplatnit. I přesto jsme slevu, pro spokojenost kupujícího, uplatnili dodatečně. Reakce kupujícího byla urážlivá, ofenzivní a pro operátorku chatu frustrující. Neustávající napadání kupujícím, snižování našeho morálního kodexu a v neposlední řadě jasně projevená nedůvěra v zakoupený produkt již před odesláním, nás vedli ke zcela výjimečnému řešení, a tím bylo stornování objednávky. Stornování proběhlo v souladu s obchodními podmínkami. K tomuto kroku jsme se odhodlali po pečlivém zvážení všech okolností. V našem zájmu je v první řadě spokojenost zákazníka. Pokud je zákazník nespokojen s produktem a naším pracovním nasazením již před vyřízením objednávky, neseznali jsme důvod, proč bychom jeho nedůvěru a zklamání nadále prohlubovali. V tomto případě jsme se vzdali prodeje a kupujícímu dali možnost, aby k nákupu využil nabídky jiného prodejce. Vzhledem ke skutečnosti, že na podnikající osobu nepohlíží zákon jako na spotřebitele, nemůžeme bohužel od České obchodní inspekce čekat vyjádření.
    Závěrem bychom chtěli kupujícímu i nám popřát spokojenější zákazníky, než byl on sám.

Leoš Šiška
    Oddělení péče o zákazníky e-shopu DumZahrada.cz

Přehledný web, rychlé dodání.
    A byla jsem velmi potěšena pestrostí sortimentu, líbí se mi, že se může vybírat i podle značek - výrobců.
    Byla jsem celkově spokojena

dobře zabaleno a rychle vyřízeno

rychlé vyřízení objednávky

• Dobrá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Přehledný web a dobrý výběr

• Mohu jen doporučit
    • Kamna dorazily v pořádku

• Rychlé, bezproblémové dodání zboží

• Rychle

Příznivé ceny a dodání zboží obratem

• Dobrá spolupráce

• Rychlé dodání zboží

Vše OK.

• rychlost a ochota

obchod super, dopravce katastrofa

• široký sortiment zboží
    • rychlé vyřízení objednávky
    • profesionální přístup

Rychlý a bezproblémový obchod. Mohu jen doporučit.

• Rychlost, ochota, profesionální přístup

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.Velká spokojenost.