• parchanti a podvodníci

pojebaní vykurvenci

• Podvod

Pozor podvod.

• Po uzavření objednávky se mi vůbec nikdo neozval

Již se nikdy nebudu pokoušet nakoupit, nikdo se neozval, zboží nemám ...

• Vzhledem k tomu že nedorazilo zboží, ani žádné vysvětlení, omluva - u Vás NEUTRATÍM
    • Neoznámí, že si má zákazník hledat zboží jinde.

Nevěřte virtuálním hrám! Zlaté oči, které zde nabízené zboží opravdu viděly:-(.

• Nefungují, nekomunikují, naprostá nedůvěra v tento obchod.

Nedoporučuji od tohoto obchodu cokoli objednávat.

• Nabízí skvělou cenu, která je ovšem k ničemu, protože po objednávce mi bylo sděleno, že zboží dodají za vyšší cenu.
    • Firma slíbila dodat zboží po mém odsouhlasení vyšší ceny do týdne a ačkoliv uplynul už měsíc, firma zboží nedodala a není možno se s ní telefonicky spojit. Z tohoto důvodu budu rušit objednávku.
    • Krajně nesolidní jednání.

V tomto obchodě nenakupovat!!!!!!!!!!!!!!

• vubec zadne
    • spana orientace v poctu ks na sklade

nabizeji co nemaji

Zasilka ma dorazit tento tyden. Tak doufam...

• absolutně žádná komunikace

lednice s přijatelnou cenou
    Zkušenost velice špatná, po tel. hovoru, že lednici dodají do určitého dne, tak se potom již neozvali a to jak tel., tak se neozvali ani po emailových urgencích.
    V žádném případě bych tento obchod ostatním nedoporučila.
    Nekorektní chování k zákazníkovi.

• Špatně uvedená cena na internetu - následně doporučení jiného výrobku za vyšší cenu
    • Dlouhé čekání na vrácení peněz.

• přijatelná cena
    • dlouhá doba vyřízení objednávky

• Příznivé ceny, krátká doba dodání zboží, výborná komunikace a profesionální přístup. Objednala jsem si zboží, které nebylo skladem, ochotně mně poradili a nabídli zboží srovnatelné kvality i ceny.

• ceny,bohužel jsou zajímavé jen k nalákání na jejich web.
    • nekomunikace, po vytvoření obj. žádná odezva, zboží inzerováno skladem a teprve 5-tý den mi volali, že zboží posílají. Pokud potřebujete lednici a je něco skladem, očekávám rychlost, nebo alespoň informace.

nepoužitelný, žádná komunikace, nedoporučuji

• Internetový obchod má několik e-shopů. Takže po telefonátu, že naše zboží nejsou schopni zajistit, jsme objednali stejné zboží jinde. Bohužel z toho nakonec byl ten stejný obchod. Pan z obchodu vůbec netušil, že už nám na stejnou obj. řekli, že zboží nemají. A ejhle - za 2 dny bylo zboží dodáno (pravda, na jinou adresu, než byla uvedená v obj., ale přišlo). Když pak volali kvůli té druhé obj., byli velmi překvapeni, že nám zboží došlo ! Naprosto neprofesionální přístup.

Naprosto neprofesionální obchod, který zřejmě nemá žádný systém zpracování objednávek.

• má nabídky zboží, které ani neprodává

nevím, nakupovala sem jednou a zklamalo mě to,tak se vracet už nebudu.

• boží které jsem potřebovala bylo tady nejlevnější
    • netuším

super

• Nedodává slíbené zboží, i když potvrdili telefonicky odeslání zboží po 14 denním zpoždění už před týdnem.

Je to zatím nejhorší zkušenost s internetovým obchodem.

• rychlá reakce na objednané zboží
    • informace o dostupnosti

• Zboží skladem
    • Špatné hodnocení

Docela jsem se obávala jak to dopadne, ale přesvědčila mě cena. Když jsem se ptala na recenze zde v obchodu, tak přiznali, že měli problémy s dostupností, ale dnes již mají označené zboží skladem opravdu na skladě v Praze a tak jej mohou ihned poslat. Já jsem spokojena. Doufám, že to takto bude u všeho zboží.

• komunikace, na stránkách mají spoustu věcí skladem, ale není tomu tak

Určitě nedoporučuji tento obchod, ale můžete mít jiný názor.