• Dostupnost obchodu.

• milý personál
    • rychlost vychystání objednávky

Ich habe die Bücher per Mastercard bezahlt. Der Verkäufer teilte mir mit, dass die Versandkosten nach Deutschland höher sind. Ich übermittelte meine Bereitschaft, die Mehrkosten zu tragen; eine Bankverbindung zur Abwicklung der Zahlung wurde mir nie mitgeteilt. Die Lieferung ist nicht erfolgt; der Betrag wurde auch nicht zurücküberwiesen. Kein guter Service!

• spolehlivý servis

mam jen ty nejlepsi zkusenosti velky vyber a prijemna obsluha vrele doporucuji

Kromě informace o přijetí objednávky žádná reakce

• Dobrá komunikace od profesionálních lidí
    • Povrchní a arogantní chování od hlavní a takové vedoucí
    • Povrchní a arogantní chování od hlavní a takové vedoucí

chodím do toho knihkupectví už dlouhou dobu a bohužel si musím stěžovat na hlavní paní vedoucí Nelu Roudovou (za svobodna Šindelářovou), která má arogantní a nepřípustné chování. Pokud tato paní nechce odpovídat na osobní otázky, tak potom nechápu, proč se vůbec se mnou kdy bavila a proč vůbec mi něco o sobě vykládala, když potom chce mít tyhle absurdní poznámky a proč se vůbec na mě usmívá, to je vše její problém, já o ní vůbec nic vědět nepotřebuji a ani nepotřebovala, ale to, že zatahuje osobní věci do práce, tak to už je doopravdy vrchol. Já jako zákazník mám právo na všechny informace k danému produktu i na profesionální radu, když se mi třeba produkt nezdá vhodný, tak pro mě odpověď to je na Vašem uvážení nebo to se dá chápat různě není žádná odpověď nýbrž odbytí, jen aby se mnou nemusela komunikovat, to je jen slušné poslání do patřičných míst, nezlobte se na mě. Je velmi zajímavé, že paní Marta, paní Matějková i ta nová paní mi na vše odpoví, všechno mi perfektně vyhledají na počítači i fyzicky i dost dobře poradí, vůbec jim nevadí, že se na něco osobního jich zeptám, ale s ní to doopravdy není normální, nezlobte se na mě, ale tohle je minimálně na slovní výtku, ona si nemá, co koho vybírat podle sympatie, koho chce, nechce obsluhovat a takovýto povrchní a namyšlený a arogantní člověk nemá na tomto místě, co dělat, jednou jsem také se jí ptala na jeden produkt a jen stroze odvětila, ano, můžete si objednat, ale bude to až za delší dobu a bylo na ní vidět, že by byla nejradši, kdyby se mnou nemusela jednat, jela si svou práci na PC a já jako kdybych neexistovala. Jako já tam prostě chodit budu a kvůli ní tam doopravdy chodit nepřestanu, na to ať zapomene, jiným malým děvčatům i vyhledala v knize cenu s úsměvem a u mě ji dělá problém všechno, jak jsem tak vypozorovala od roku 2018 nebo zkrátka od doby, co tam začala jako brigádnice a to mi taky odpovídala jako dement s ní vlastně je komunikace jako s dementem, klidně ať si to vztáhne na sebe, mě na tom vůbec nezáleží, jako chovat se někde jinde takhle a někdo z vedení by jí takhle slyšel, tak má okamžitě vytýkací dopis a nebo rovnou výpověď, když hodlá takhle ještě ve svých letech komunikovat, promiňte mi ty výrazy a názor, ale říct to musím a to, že ji bylo nepříjemné, že jsem si ji ptala na cokoliv soukromého je jen její problém neměla vůbec se mnou hovořit a měla by ode mě svatý pokoj, jinak si ji vůbec nevšímám. ať děkuje jen sama sobě. Tak dobře, děkuji za prostor Lussynka

• rychlost vyřízení

Už podruhé se stalo že obchod zrušil objednávku v době objednání bylo u knihy uvedeno dostupnost neznámá poté se stav změnil na nedostupné. Popravdě řečeno jsem docela zklamaná a vážně budu přemýšlet jestli v budoucnu něco koupím nebo ne. Navíc mi ani nedali vědět co s mojí objednávkou je. Musela jsem se dokazovat sama.

Kniha byla uvedena na e-shopu skladem/dodání do 2-3 dnů/, objednala jsem ji s osobním vyzvednutím na prodejně. Po 14 dnech a urgencích z mé strany mi bylo sděleno, že kniha již nebude a objednávka byla po dohodě stornována.
    Chápu, že může dojít ke komplikacím, ale domnívám se, že je slušnost informovat zákazníka, což se bohužel nestalo.
    Knihu jsem musela objednat v jiném knihkupectví.

Velká spokojenost, díky

Nemá chybu.

Příjemné prostředí, otevírací doba, milá obsluha.

Super kniha

Vždy velká spokojenost s komunikací, rychlá příprava zboží. Vše vždy bez problému.

Dobře se nakupuje, přehledné stránky.

Skvělé, obracím se na tento obchod pravidelně v předvánočním čase.

Příjemná a ochotná obsluha

Personál ochotně reagoval na moje dotazy ohledně velikosti diáře, rychle připraveno a vyřízeno.

Slečna prodavačka byla velmi milá, jsem velmi spokojená s pobočkou