• Možnost vybrat přepravce GLS
    • Snadná montáž - v balení byl i přehledný návod
    • Konstrukce zboží ok
    • Nedošlo zboží které jsem objednala - stejný typ, ale jiný vzor
    • Zboží došlo špinavé - se zažloutlými fleky
    • V potvrzovacím @ o objednání není výčet objednaného zboží

Zboží došlo ve stanoveném termínu. Objednala jsem si krejčovskou figurínu. Bohužel nedošla se vzorem, jaký jsem objednala. Druhá věc, která mi vadí nejvíce, že zboží došlo špinavé. Jelikož je plátno figuríny bílé, tak jsou zažloutlé fleky vidět. Konstrukčně je jinak zboží dobré.
    Krabice došla s logem vidaxl.com ( eshop, přes který jsem skrz velkou vlnu negativních recenzí neobjednávala ). V @ potvrzení objednávky nenajdete číslo objednávky ani výčet objednaného zboží. Další komunikaci - co se se zbožím děje dostanete až od přepravce.

• Dlouhá dodací doba
    • Nekvalitní zboží
    • Výhružky ze strany majitelky eshopu

Z eshopu jsem si zakoupil stůl, který byl avizován jako "Vysoce kvalitní řemeslnický stůl". Po rozbalení krabice se mi z ní nejprve na koberec vysypala kupa hlíny, netuším kde se tam vzala, asi ten stůl skladovali mezi kytkama. Nicméně, onen vysoce kvalitní řemeslnický stůl byla dřevotříska s lepenkou, co je nejenže nekvalitně nalepená, měla všude možně drovné oděrky a nerovnosti, navíc se hned po vybalení začala odlepovat. Šroubky v 90% nešly utáhnout a stůl se nepříjemně vykle.

Když jsem o této skutečnosti informoval majitelku eshopu, odpověděla mi toto: "Samozřejmě chápu, že je snazší pomlouvat na internetu. Pokud tedy hodláte poškozovat naši společnost takto zavádějícím způsobem, pak se budeme samozřejmě bránit dostupnými právními prostředky."

Bylo mi samozřejmě nabídnuto odstoupit od kupní smlouvy, ale kdokoliv má zkušenosti se skládáním jakéhokoliv nábytku z dřevotřísky ví, že po rozložení může být rád, že se mu ta dřevotříska nerozpadne v ruce. Tudíž odstoupení od smlouvy a vrácení produktu ve stavu, v jakém jsem jej zakoupil je samozřejmě nemyslitelné.

A o délce dodání se radši nebudu ani vyjadřovat...
    K závěru, samozřejmě nikoho nenabádám, aby zde nenakupoval jen na základě mé vlastní zkušenosti, ale já osobně se tomuto eshopu budu vyhýbat obloukem.

• Naprosto nedoporučuji !!!

Pri vytvoření objednávky mi přišel e-mail ze mají v nejakych určitých datech “dovolenou” tak jsem objednávku zrušil, po jejich “dovolené” mi zboží stejne vyexpedovali a tak jsem hned kontaktoval přepravní společnost s tím ze objednávka byla zrušena a oni ji i tak odeslali, a teď po více jak 20 dnech mi od nich přišel e-mail o uhrazení přepravy a balného za balík který vubec neměli expedovat a hájí se porušením smlouvy že jsem si objednávku nepřevzal a tudíž po mne chcou 220 Kč. Pri nezaplacení do 5 dnů po doručení e-mailu s výzvou, vyhrožují že tuhle pohledávku budou vymáhat soudně. Po přečtení takového množství stížností na tuhle společnost to tak vypada na kontrolu ČOI. Kdyz jsem do obchodu volal tak paní mi na plnou hubu řekla at držím hubu a nechám ji mluvit i když jsem ja sam jeste nedořekl ani svoji otázku. Což je neskutečná drzost.

• dlouhá dodací lhůta
    • výmluvy, katastrofální komunikace

Přečíst si předem recenze z poslední doby na tento e-shop, rozhodně bych zboží neobjednala. Bohužel jsem se s objednáním trefila do jejich "celozávodní" (ten "závod" bych chtěla vidět na vlastní oči, možná se tam někdy vypravím na výlet) dovolené od 28.6. do 7.7.2019. Objednala jsem v pondělí 1.7., tudíž jsem očekávala, že od 8.7. začnou odpočatí po dovolené zase fungovat a vzhledem k tomu, že jsem objednala hned na začátku jejich dovolené, bude moje objednávka odeslána začátkem týdne. Zboží bylo zaplaceno kartou předem, až posléze jsem si uvědomila, že to bude zřejmě nevýhoda, protože proč bychom spěchali s odesláním něčeho, za co už máme peníze, že ano. Raději odešleme zboží na dobírku, ať se finance hrnou. Celý týden se nic nedělo, telefony nezvedány, vytáčela jsem číslo minimálně 15x, než ho zvedla unylá telefonistka s neochotným projevem a výmluvami o dovolené, která už měla být dávno zapomenuta. Na jeden e-mail odpověď přišla (samozřejmě výmluvy na dovolenou), na další už nikoliv. V úterý 16.7. jsem již ztrácela klid a trpělivost, jelikož se nic nedělo a zboží jsem nutně potřebovala do pátku. Kupodivu jsem se dovolala (opět stejná osoba na lince, opět výmluvy na dovolenou, což už jsem nevydýchala) a po značném zvýšení hlasu a důrazném trvání na okamžitém odeslání mi slíbili, že odešlou ve středu - naštěstí se tak stalo a DPD ve čtvrtek balík doručila, naštěstí v pořádku. Nervy, znechucení, nikdy více.

• Žádné
    • Čínské zboží, které uvádí jako německé
    • Zboží se rozpadne
    • Jednání katastrofální
    • Nic neobjednavat, vyhozené peníze

Pořídili jsme si ratanový nábytek, seděli jsme na něm asi 5x, jen na něj člověk sáhne a rozpadá se. Dle fotek a videa nám bylo řečeno, že z toho nelze poznat, zda se jedná o vadu materiálu či nikoliv - nejde, nechápeme.
    Nábytek nemůžeme používat, dítě nám malém snědlo kousky a jednání katastrofální, přeci je vidět, že se to rozpadá, po přečtení recenzí tady nemá smysl ani posílat na reklamaci, další peníze za poštovné, balení a ve finále neuznají.
    Nábytek ani nebyl vystaven mrazu, byl v teple.

Pozor na tuto firmu, nic neobjednávejte!!!!!

Ví moc dobře, co prodávají a vydělávají na tom a reklamace neuznávají, pze to nemají kam poslat na reklamaci a v Číně jim to neuznají.

• Žádné
    • Čínské zboží, které uvádí jako německé
    • Zboží se rozpadne
    • Jednání katastrofální
    • Nic neobjednavat, vyhozené peníze

Nábytek ani nebyl vystaven mrazu, byl v teple.

Pozor na tuto firmu, nic neobjednávejte!!!!!

• špatná komunikace na infolince
    • nekvalitní zboží
    • majitelka obchodu podává účelové výpovědi

Zásadně nedoporučuji tento obchod. V eshopu jsem si zakoupil na ičo zatahovací roletu. Po 5 dnech jsem se dotazoval na infolince zda-li mi byla roleta odeslána, dostal jsem odpověď, že netuší. Následně se mě paní zeptala kam měla být roleta poslána. Nahlásil jsem tedy obec kde bydlím a následně jsem dostal informaci od paní na infolince, že asi ano. Zeptal jsem se jestli mi to může nějak ověřit, odpověď "asi ano" na mě moc jistě nepůsobila. Na to mi paní odvětila, že už má vypnutý počítač a tudíž mi to nemůže zjistit. Roleta nakonec dorazila. Po rozbalení jsem zjistil, že je roleta odřená, odřeniny byli zamalované barvou, která nebyla uplně jako originál, rukojeť na rolování měla lehké škrábance od nehtů a prstenů, vypadalo to jako by roleta byla už používána. Tuhle skutečnost jsem nahlásil telefonicky v rámci 48 hodinové doby od doručení pro případné reklamace u zboží které jsou zakoupeny na ičo. Paní se kterou jsem hovořil na infolince mi řekla, že to mám nafotit a poslat emailem. Roletu jsem nafotil a poslal emailem, bohužel tohle už přesáhlo lhůtu 48 hodin. Majitelka mi na můj email odpověděla, že mi reklamace nemůže být uznána, protože jsem to nestihl v rámci 48 hodin. Když jsem se odkázal na telefonát v rámci 48. hodinové doby , kde jsem tuto skutečnost oznamoval, tak jsem dostal odpověď, že o ničem neví a že jsem jim nevolal.

• Bohužel musím konstatovat, že na infolince obchodu pracuje arogantní neprofesionální pracovnice. Nedoporučuji něco kupovat!!!!!!!!!!!!!! Dále klamné fotografie zboží zasílají jiné než si objednáte zboží je nekvalitní

Zboží mají špatně uskladnene zapacha to plisni

• -nic
    • reklamoval jsem zboží obchod nekomunikuje čekají až to vyšumí mám silné podezdění že kladné recenze si píší sami .

Doporučuji určitě nic nekupovat , možná kdybych před koupí přečetl některé záporné recenze nic bych si neobjednal .
    pozor na - dum-zahrada24.cz - neboli VaVeDa s.r.o. ičo : 02325403

• Široký sortiment
    • Výhodné ceny
    • Rychlé a spolehlivé dodání

Doporučuji všem. Zboží mi bylo velmi rychle doručeno a nikdy nepřišlo poškozené. Vynikající e-shop se skvělými cenami.

• Se zbožím (toaletní stolek) jsem velmi spokojená. Komunikace obchodu byla v pořádku, zboží odesláno rychle a perfektně zabaleno. Z předchozích hodnocení jsem se trochu bála kvality, ale ta mně opravdu velmi mile překvapila. Zboží přišlo kompletní. Tento obchod doporučuji!

• žádnou výhodu jsem nenašel. Možná levnější biolíh .
    • čekací doba delší než 10 dní.

Rozhodně nedoporučuji. 24.11 byla provedena objednávka, 3.12 ještě nebyla ani odeslaná. Byť na stránkách mají napsáno SKLADEM. Jde vidět, že nemají zájem cokoliv prodat.

• Nekvalitní výrobky
    • Nekumunikativnost, arogance firmy
    • Dlouhá dodací lhůta

Rozhodně nedoporučuji nic kupovat, prodávají nekvalitní výrobky, které už evidentě někdo vrátil a aby předešli dalšímu vrácení zboží, nepošlou Vám raději ani fakturu.

• Rychlost, serióznost a profesionalita

Rychlost, serióznost a profesionalita. Doporučuji!!

• Zadna
    • Nekvalitni vyrobky
    • Neseriozni jednani

Rozhodne nedoporucuji !! Po zakoupeni zahradniho polyratanoveho nabytku se bohuzel zacal polyratan loupat. Zaslali jsme nabytek k posouzeni a vsak nam byla reklamce neuznana, ze je polyratan pretrhan opotrebenim.....no to se omlouvame, ze jsme na židlích sedeli a nemeli je jen vystavene. Tento obchod ma neseriozni jednani a posilam ČOI podnětna posouzení obchodu. Lidi nekupujte tady nic !!!!!!!!

• Jednání bylo úžasné a dodání rychlé. Maximální spokojenost!!

Rychlé vyřízení objednávky
    Perfektní komunikace se zákazníkem

Rychlé doručení objednaného zboží

• Jsem spokojen, děkuji za ochotu :)

Velice spokojený, doporučuji

Spokojen nemám co vytknout!

super