• Spolehlivost
    • Včasné doručení
    • Kvalitní zboží

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme a přejeme krásné vánoční svátky. Ať se zvonkohra líbí. https://www.duhovymotyl.cz/zvonkohry-koshi/

• Rychle a spolehlive

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme. Ať se dobře maluje se Zdravými voskovkami :-). https://www.duhovymotyl.cz/psani-a-kresleni/

Vše bylo OK, rychle a v požadované kvalitě.

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme za zpětnou vazbu. Věřím, že se Vám bude dobře pracovat s naším včelím voskem :-). https://www.duhovymotyl.cz/vceli-vosk-2/

• flexibilní jednání

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme za zpětnou vazbu. Doufáme, že Zdravé voskovky dobře slouží .-). https://www.duhovymotyl.cz/zdrave-voskovky/

• Zajímavé, české zboží.

Nevim o nich, nakupuji prvně.

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme za zpětnou vazbu. Opravdu včelí vosk máme v té nejlepší kvalitě od českých včelařů a s láskou zpracovávaný... https://www.duhovymotyl.cz/vceli-vosk-2/.

Dobrý, mám co jsem so objednala.

Reakce obchodu Duhový Motýl

To jsme rádi a doufáme, že voskové bločky dobře slouží https://www.duhovymotyl.cz/voskove-blocky/.

rychlost, flexibilita, ochota, výborná znalost nabízeného a schopnost poradit

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkuji za milou zpětnou vazbu. S velkou většinou námi nabízených produktů máme osobní zkušenost. Voskové bločky https://www.duhovymotyl.cz/voskove-blocky/ nevyjímaje :-).

• rychlost, ochota

Reakce obchodu Duhový Motýl

Doufám, že dárek http://www.duhovymotyl.cz/koshi-element-voda/ udělal radost... Děkujeme za hodnocení :-). Pěkné léto.

• Žádné výhody neposkytuje, se zákazníkem nekomunikuje.

Nwepoužívat.

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkuji Vám za zpětnou vazbu. Opravdu jsme odpověděli na naše poměry pozdě. Objednávka byla zrušena neb zboží (dětská nepromokavá bunda) nebylo skladem v požadované velikosti a barvě. Platba byla obratem zaslána zpět zákazníkovi. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Milá komunikace.

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujejme :-), hudební stavebnice Xyloba je určitě dobrá volba http://www.duhovymotyl.cz/xyloba-hudebni-stavebnice/

• Zboží, které jsem objednavala, lze sehnat obtížně a zde jsem ho našla.

Reakce obchodu Duhový Motýl

Věřím, že se Koshi líbí ... http://www.duhovymotyl.cz/clanky-2/pohlazeni-pro-telo-i-dusi-aneb-o-zvonkohrach-koshi/

• netradiční a hezké zboží

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme za zpětnou vazbu a doufáme, že se stavebnice Xyloba líbí :-) http://www.duhovymotyl.cz/xyloba-orchestra/

• výběr v klidu domova

je důvěryhodný

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme! Doufám, že Zdravé voskovky se jménem http://www.duhovymotyl.cz/zdrave-voskovky--sada-se-jmenem/ udělaly vnučce radost :-). Budou-li se jí líbit je možno dokoupit i jednotlivé barvy včetně oblíbené zlaté, stříbrné či bronzové zde: http://www.duhovymotyl.cz/voskovky-jednotlive/

• osobní přístup, vstřícné a rychlé jednání

spokojenost, doporučuji :-)

Reakce obchodu Duhový Motýl

děkujeme za doporučení! Zvonkohry Koshi jsou určitě dobrá volba http://www.duhovymotyl.cz/koshi-zvonkohra--sada-2-kusy/.

Dopravce mi neoznámil, kdy dojede.
    V balíku nám chyběla část nákupu, o kterou jsem si musela napsat

Reakce obchodu Duhový Motýl

ano, opravdu se vloudila chybička a nepřidali jsme štětce na akvrelové malování :-(. Štětce jsme ihned po upozornění doposlali. S dopravcem jsme situaci řešili, každý řidič má kontakt na zákazníka a měl by ho informovat. Omlouváme se zapůsobené komplikace. Ať se akvarelové malování daří! http://www.duhovymotyl.cz/sada-pro-mlade-vytvarniky-2/

• Dobra spoluprace

Vyborny

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme za referenci :-). Ať se enkaustické obrázky daří! http://www.duhovymotyl.cz/startovaci-enkausticka-sada-pro-zacatecniky/. Budeme rádi za ukázku vaší tvorby...

• vstřícná komunikace

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme za zpětnou vazbu. Je pro nás cenná.

• vstřícná komunikace i v hektickém předvánočním čase
    • přehlednost stránek
    • kvalitní zboží

S Duhovým motýlem jsem byla naprosto spokojena, a to jak co se týče komunikace, tak co se týče kvality výrobků.

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme, ceníme si vaší reakce.

• rychlost, výborná komunikace
    • nevím

Reakce obchodu Duhový Motýl

Děkujeme! Zboží skladem posíláme většinou obratem.

• velmi specifické zboží

velmi vstřícné, rychlé, snadná domluva

Reakce obchodu Duhový Motýl

děkujeme! Vaše reakce a zpětné vazby jsou pro nás důležité.