• Obchod zboží zřejmě neodeslal. Psala jsem mail, ale odpověď také žádná

Objednala jsem capacky, ktere byly skladem. Nyni na strankach maji uvedenu dodaci dobu do tydne. Do obchodu jsem psala, kdy mohu zbozi ocekavat, ale bez odpovedi. Po vice jak tydnu jsem objednavku zrusila. Doted se nikdo neozval. Jsem rada, ze jsem za zbozi neplatila dopredu.

• Dobrý výběr
    • O žádné nevím

Obchod doporučuji

• Absolutní bez komunikace a odpovědi!!! Nejhorší e-shop, co jsem kdy zažil. Po dvou týdnech objednání skladového zboží nic nedošlo. Obchod nereaguje a neznám stav objednávky!
    Dětské e-shopy jsou na nejhorší úrovni v ČR

• Žádné.
    • Objednané zboží dosud nedorazilo, i když jsem platbu provedla v den nákupu a to jsou již 2 týdny. Obchod jsem kontaktovala e-mailem, ale dosud nikdo nereagoval

Nedoporučuji.

• Dobré ceny, přehlednost e-shopu

Celkově opravdu spokojenost.

• Velmi výhodná cena nosítka.
    • Žádné

Za mě doporučuji, kupovala jsem jen jednu věc.

• Super rychlost a kvalita

Doporucuji bez vyhrad

• Komunikace vazne

• měli dudlíky, které jsme potřebovali

Vzhledem k tomu, že se vyřízení objednávky zdrželo kvůli nedostupnosti zboží, jsem kontaktovala obchod, kdy bude zásilka odeslána. Odpověď mi přišla hned a zboží bylo následně i odesláno. Za mě spokojenost!

• Vše bylo k mé spokojenosti vyřízeno velmi rychle a ceny nesrovnatelně dobré.

S obchodem jsem byla velmi spokojena. Vše bylo do dvou dnů vyřízené a zboží dodané. Ceny taky super.Za mě 5 hvězdiček :-)

dostala jsem jinou barvu zbozi, nez jsem objednala a nechteli bezplatne toto vyresit

• Super ceny
    • Nemoznost nizsiho postovneho, napr. ulozenka

Doporucuji

• zboží jsem objednala a nedorazilo. obchod nekomunikuje ani mailem, ani na telefonu, který je nedostupný

NEDOPORUČUJI !!!

• nezvedá mi telefony, nereaguje, nekomunikuje...

• Cena, komunikace

Zaujala mě nabídka.
    Výborná komunikace.
    Balíček jsem obdržela v dobré lhůtě.
    Řidič byl milý a předem mi volal.
    Jsem spokojená a doporučuji ostatním!
    Mám dobrou zkušenost! Jana

• Prehledne stranky, a prijatelne ceny.

Jiz jsem nakupovala asi 5x a vzdy spokojenost.

• Zboží přišlo v porušením a nehygienickým obalu. S provozovatelkou se nedá spojit. Balíček zpět neprebira. Telefon je vypnutý. Pokus i komunikaci mailem či přes formulář e-shopu neúspěšný. Děla mrtvého brouka.

Vydělávat na ženách na mateřských a prodávat zboží z děje ruky za nové. Nehoráznost!

• Zboží, které jsem hledala zde bylo nejlevnější. Navíc doprava zdarma od částky 500 Kč.