Objednal jsem 2 ks řasenky, kde byl ale k dispozici už jen jeden kus. Zástupce obchodu mě kontaktoval a nabídl výběr jiného zboží za stejnou cenu. To mě potěšilo a byl jsem s nákupem spokojený.

• Cena a rychlost
    • Nevím

Prostě dobrý obchod

• Rychle dodanie tovaru , bezkonkurencne ceny
    • Tento obchod nema slabiny

Z mojej skusenosti je to super obchod a urcite budem este od nich nakupovat. Rychle dodanie perfektne ceny.

• mají na určité zboží dobré ceny a nabízejí i slevy formou kódů na ruzných slevových portálech.
    • Nedokáží si spočítat nabízenou cenu v kombinaci se slevou a nakonec objednávku z nesmyslného důvodu ruší.
    • Za mě, z důvodu tohoto neprofesionálního jednání, Váš obchod nedoporučuji.

Nedoporučuji!!!

• Za mě, z důvodu tohoto neprofesionálního jednání, Váš obchod nedoporučuji.

Nedoporučuji!!!

• tovar ktorý sa na Slovensku nedá zohnat

Komplikácie s platbou zo Slovenska, musela som si priplatiť a dat to na dobierku

• Nakoupila jsem zde, protože jinde výrobek, který jsem chtěla neměli k dispozici.

Obchod v pohodě, ale nejsem si jista zda doprava poštou byla stylem "balík do ruky" nebo jenom doprava poštou. V případě balíku do ruky to nefungovalo, protože pošta avízovala, že balík převzala 14.11. a 21.11. mne vyzvala, že si jej můžu vyzvednout na příslušné poště.
    Vůbec nenabízela, že jej doručí.

• Vždy je prostor pro vylepšení

• -možnost zásilkovny, tudíž levnější poštovné
    • - relativně dlouhá dodací doba

Nakoupila jsem zde poprvé , nebyl žádný problém , ale když už je zde možnost platby předem mohl mít obchod PayU kdy by ihned věděli že zákazník zaplatil a mohli mu hned odeslat zboží , jinak nemám žádnou výtku

Byla jsem velice spokojená.
    Na můj dotaz ke zboží, mi byla dána vyčerpávající odpověď.
    Děkuji a přeji mnoho úspěchů

• i když byla dostupnost - skladem u dodavatele - zboží bylo nakonec k odběru již v den objednání
    • popis zboží - nebylo uvedeno, kolik sáčků je v balení

• Zboží označené skladem opravdu mají, takže ihned objednanou věc zabalíli a za 24 hod již na mně čekala v zásilkovně u mně v bydlišti. Za toto mají velmi přijatelné poštovné. Byla jsem moc spokojená !!!

Obchod doporučuji - rychlé vyřízení objednávky a výborná komunikace.

• má zboží, které jinde nmají
    • nevím

výborný obchod

• dobré ceny
    • levná doprava

• RYCHLOST A KVALITA
    • NEVÍM

VELICE JSE SPOKOJENÁ

pružnost a spolehlivost

• Nabídka i nedostatkového sezonního zboží

Plně doporučuji

• nevím

nic moc

• Levny sortiment. A kvalita.
    • Žadne slabiny.

Jsem s obchodem drogerie martina velice spokojena.